انجمن های تخصصی  فلش خور
↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ (/showthread.php?tid=50238)

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - black devil - 24-08-2013

(24-08-2013، 21:32)♥سارا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااهههههههههههههههههههههههههه
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااهههههههههههههههههههههههههه

چــه غــُــری میزنی دوست عزیزم!

یا نمیگیری یا مآ رو اسکل کـردی!!Angel

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - ♥سارا♥ - 24-08-2013

جواب بدید
جواب بدید
جواب بدید
جواب بدید
جواب بدید
جواب بدید
جواب بدید
جواب بدید

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Mïņ̃†êR - 24-08-2013

هیچی رزی بشه ها من تو آمپاسم بد خخخخخخخخخخخخ

چرت نگید مامی میخونه

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - * Exceptional girl * - 24-08-2013

پاری امروز تو فروزن بودAngel

بایAngel

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Mason - 24-08-2013

(24-08-2013، 21:32)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: فرید احمق:|
بپرس پاری کجاست:|
راستی پاری کجاست؟:|
جانم شیوا؟://

احمق!؟ خانوم برو یکم عقب تر داری زیاد میای جلوتر از گلیم.
Dodgy

پاری روشن نیست چه مرگش هست. یک هفته هست که نیومده و پاسخ روشنی هم نمیده که چرا نمیاد و هی می پیچونه.
فرید بی جنبهDodgy
دیه باهات شوخی نمی کنم:|

(24-08-2013، 21:32)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: فرید احمق:|
بپرس پاری کجاست:|
راستی پاری کجاست؟:|
جانم شیوا؟://

احمق!؟ خانوم برو یکم عقب تر داری زیاد میای جلوتر از گلیم.
Dodgy

پاری روشن نیست چه مرگش هست. یک هفته هست که نیومده و پاسخ روشنی هم نمیده که چرا نمیاد و هی می پیچونه.
مماخ؟:|

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Mïņ̃†êR - 24-08-2013

خب سارا عزیزم زود بیو بده
من دارم میرم

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - ♥سارا♥ - 24-08-2013

(24-08-2013، 21:34)black devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 21:32)♥سارا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااهههههههههههههههههههههههههه

چــه غــُــری میزنی دوست عزیزم!

یا نمیگیری یا مآ رو اسکل کـردی!!Angel

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Mason - 24-08-2013

(24-08-2013، 21:34)♥سارا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب بدید
جواب بدید
جواب بدید
جواب بدید
جواب بدید
جواب بدید
جواب بدید
جواب بدید
بنال:|
خو اخه تو یه چی نمیگی درست حسابی من الان نمیدونم چجوری توضیح بدم اینجا چجوریه:|

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - AmItiSe - 24-08-2013

(24-08-2013، 21:30)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ستاره بگو هوا ورداشتن چیه!؟cryingcryingcrying

نقل قول: ماکان دیه باهات کاری ندارم ازدی حوصله خودمم ندارم دیم شاید نیام
پس دیگه نیاز نیست نویسندت کنم. برم از لیست برت دارمBig Grin

یعنی این ک دوستم هوای ی چن تا پسر و برداشته 0_0

استغفراالله -_-!

پاری فروزنم میره؟Big GrinBig GrinBig Grin