انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 (/showthread.php?tid=296557)

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Emmɑ - 30-04-2021

(30-04-2021، 0:14)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگفتین قضیه این رای گیری چی بود؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://digiform.ir/wf22345d1

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - *VENUS* - 30-04-2021

(30-04-2021، 0:15)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 0:14)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما میگیم دییر شما میگین دور هاهاهاههاتافهناهفنخانف
بی سواد-ـــــــ-

ها اره همون
تویی تو

این دلبرکمو چرا اذیتش میکنین !
تنها گیرش آوردین هی بهش حرف گفتین -__-
بیا بغله خودم ^^
دلمون واست تنگ شده بود ^^

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Ɗєя_Mσηɗ - 30-04-2021

(30-04-2021، 0:14)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همونی ک خودت میدونی نخور(:

من هیچی نمیدونم v:

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - شـــقآیــق - 30-04-2021

(30-04-2021، 0:17)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 0:14)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همونی ک خودت میدونی نخور(:

من هیچی نمیدونم v:
باشه

(30-04-2021، 0:17)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 0:15)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ها اره همون
تویی تو

بیا بغله خودم ^^

میبینی تو رو خدا ؟
همشون ریختن سرم ):
پشیمون شدم از اومدنم )))":
قربونت برم♡

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - *VENUS* - 30-04-2021

(30-04-2021، 0:19)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 0:17)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا بغله خودم ^^

میبینی تو رو خدا ؟
همشون ریختن سرم ):
قربونت برم♡

اینا همه واسه اینکه خیلی دوست دارن و دلشون تنگ شده خب ):
زود زود بهمون سر بزن
این مدت چی کارا میکردی ؟ ^.^

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - ابراهیم هادی - 30-04-2021

میگن شاید امتحان حضوری باشه 
اینقدر مدرسه نرفتم الان برم سنکوپ میکنمTelegh_05

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 30-04-2021

عباس بوعذاز
نه عین داره،نه میم داره
نه دال داره

(30-04-2021، 0:21)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 0:19)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میبینی تو رو خدا ؟
همشون ریختن سرم ):
قربونت برم♡

زود زود بهمون سر بزن

بدجور دوسم دارن ، بدجورررر -_____-
کلی فوش خوردم -_- هم اینجا هم پ.خ ، کم نذاشتن واسم xD
کارای بد v:

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - ابراهیم هادی - 30-04-2021

(30-04-2021، 0:27)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عباس بوعذاز
نه عین داره،نه میم داره
نه دال داره

ولی علی دایی دو تاشو داره

(30-04-2021، 0:27)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 0:21)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زود زود بهمون سر بزن

بدجور دوسم دارن ، بدجورررر -_____-
کلی فوش خوردم -_- هم اینجا هم پ.خ ، کم نذاشتن واسم xD
کارای بد v:
شنیدی میگن عشق آنجا که عمیق است به حاشا برسد؟ دارن حاشا میکنن