انجمن های تخصصی  فلش خور
گــفـتگـوے آزاد 【82】 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گــفـتگـوے آزاد 【82】 (/showthread.php?tid=89543)

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - † αƖιєη † - 20-02-2014

(20-02-2014، 14:43)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 14:40)EDRINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیکلاس ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوتی دادیآ ((((((:
الان ظهره ، شام کجا بود؟ (:
همه هم از خوشحالی که زنش شدین یادتون رفتآ (:
راس میگیاBig Grin
همسران گلم اهم اهم
شوما لدفن اول خوب فکر کنید بعد طلاق طلاق کنید
من کیس مناسبی برا همتونمBig Grin
تو مانیتورم نیستی عزیزم (:
مگه حلوا که هی میگی همه؟ (:

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ZAHRA LOVE 1D - 20-02-2014

فاطییییییییییییییی بز >____<
بیا اونور ج پ.خ مو بده

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ~KiAηA~ - 20-02-2014

فاطی خیلی بیشووری!!

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - -м α є ∂ є- - 20-02-2014

(20-02-2014، 14:45)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 14:41)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نـتـم پـوکـیـد|:

(20-02-2014، 14:28)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو فقط دخترا بخونن!

زوجتک نفسی فی المدت المعلوم علی مهر المعلوم»
بگو :«قَبِلْتُ»! قَبِلْتُ؟

.
.
.
.
.
.

الان که اینو خوندی به عقد موقت من در اومدی..
خخخخBig Grin
راه برگشتی هم نیسAngel
پ همسرای خوبی برا من باشید!شام میخواااام^_^
اهـوراا رو دل نکنی یه وقت این همه دختر اینجاس!
از پس ادارشون بر نمیای

ن من میتونم!
من متعلق به هممAngel
دعوا نکنید لدفن

دعوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااا

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ρѕуcнσραтн - 20-02-2014

(20-02-2014، 14:44)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 14:36)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 14:32)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 14:28)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو فقط دخترا بخونن!

.
.
.
.
.
.

خخخخBig Grin
راه برگشتی هم نیسAngel

اخ اخ اخ ...

دخـــتر مردمو بدون اجـآزه ی خودش به عقده دائم خودت در میآری ؟؟ Big Grin

بدم بچـه ها از دُمـِـت اویـزونت کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Dodgy
دم ندارم!Big Grin
با یه تیر چند نشون زدم!!!

خـــبر خوش واسه به دام افتـــآدگـآن ازدواج دروغی ؛؛؛؛؛ Big GrinBig Grin

ایـت الله جنتی فتـوا داد ... Big GrinBig Grin

در صورتـــ که عروس بعلــه ی بلند نگـفته و از ته دلش راضی نبآشه اون ازدواج جآری نیسـت Sleepy:cool:

پس عاقا نیـکول رو دس خوردی
دم ایـت الله جنتی گرم
دیگه طلاق نمیخوامBig Grin

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 20-02-2014

(20-02-2014، 14:45)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 14:44)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 14:42)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 14:39)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 14:37)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رستوران سر کوچه ست.....هم پا داری هم دست......رفتی واسه منم بخر...
وا غیرتا!!!
رو حرف شوهرت حرف نزن عیالBig Grin

خانم خونه سروره......بدو دستمو ببوس ببینم....یالا....بگو غلط کردم.....بدو.....
برووووووک!
من دست نمیبوسمBig Grin
همینه که هس ضعیفهAngel

هوی.....پاشو از خونه ی من برو بیرون......بدو خونه ی بابات....
از کی تا حالا زن با شوهرش اینطوری حرف میزنه!!???Sleepy

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - -м α є ∂ є- - 20-02-2014

یه شوهر کفاف نمیده من یه شوهر دیگه میخواممممممBig GrinBig GrinBig Grin

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ~KiAηA~ - 20-02-2014

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااای!!!فاطی!زین چقد جیگر شده!!!!!!!!!!!!!!!!!عشقم!!!!!!!!!!دیووووووووونم میکنه اخر سر!!!!!!!!!!
ولی کتش بهش نمیاد!کفش لویی هم بهش نمیاد!نایل بدبختم که چلاغه!!!

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 20-02-2014

(20-02-2014، 14:46)فاطی جووووون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 14:44)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 14:36)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 14:32)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو فقط دخترا بخونن!

.
.
.
.
.
.

خخخخBig Grin
راه برگشتی هم نیسAngel

اخ اخ اخ ...

دخـــتر مردمو بدون اجـآزه ی خودش به عقده دائم خودت در میآری ؟؟ Big Grin

بدم بچـه ها از دُمـِـت اویـزونت کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Dodgy
دم ندارم!Big Grin
با یه تیر چند نشون زدم!!!

خـــبر خوش واسه به دام افتـــآدگـآن ازدواج دروغی ؛؛؛؛؛ Big GrinBig Grin

ایـت الله جنتی فتـوا داد ... Big GrinBig Grin

در صورتـــ که عروس بعلــه ی بلند نگـفته و از ته دلش راضی نبآشه اون ازدواج جآری نیسـت Sleepy:cool:

پس عاقا نیـکول رو دس خوردی
دم ایـت الله جنتی گرم
دیگه طلاق نمیخوامBig Grin
عجب!
ن باوو!
من از سازمان ملل شکایت میکنمBig Grin

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ - 20-02-2014

(20-02-2014، 14:45)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن من میتونم!
من متعلق به هممAngel
دعوا نکنید لدفن
نـخـیر از نمیتونی سـاپـورت مـالـی کـنـی!Angel

(20-02-2014، 14:46)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطییییییییییییییی بز >____<
بیا اونور ج پ.خ مو بده
جـانم بگوشم^_^
اومـدم

(20-02-2014، 14:46)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی خیلی بیشووری!!
بارالاها!

واسع چی؟؟؟