انجمن های تخصصی  فلش خور
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ (/showthread.php?tid=122816)

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - Mσηѕтєя Gιяℓ - 21-06-2014

(21-06-2014، 0:43)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترايروني دله منوبردي هوهو

سقف ترك خورد^_^

نظر؟
عالی ^_________^

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - GαяBagє Gιяℓ - 21-06-2014

(21-06-2014، 0:42)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:40)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشال از این که تو بهترین سه ماهه سالیم♡

♥♥♥فقط شهریور♥♥♥

هییم آره ^_^

به دلیل مسافرت :|

عرفان ؟! .__.
دوماد ؟! .__.

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - F A R ! N - 21-06-2014

(21-06-2014، 0:44)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:42)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن باو درست شدنی نیس!
باس ببینمش...

واقعنی؟!
باباش چن سالشه؟!Big Grin

باش

یخوده سنش زیاده ولی دل لامصب ک سن و سال حالیش نمیشه.__.

همین طوری الکی یهو آشق میشه احمق$_$
درکت میکنم!
وضع فلاکت باریه اگه طرف دوست نداشته باشه!!

(21-06-2014، 0:42)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:41)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنو زود واسه خوابیدن |:
ستی ^___________^

فرین -__-
همچین میگی ترشیده انگار خودت شوور داری! :|

من که قصد ازدواج نارم(:

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - ஐற£ℒἶ†дஐ - 21-06-2014

(21-06-2014، 0:45)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:42)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:40)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشال از این که تو بهترین سه ماهه سالیم♡

♥♥♥فقط شهریور♥♥♥

هییم آره ^_^

به دلیل مسافرت :|

عرفان ؟! .__.
دوماد ؟! .__.

نوچ مسافرت کوجا بود توی تیر باس بریم مدرسه کلا ب شهریور آشقم و همین طور آبان^__^

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - pink lady - 21-06-2014

نسی کاری داری باهام ؟!!

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - GαяBagє Gιяℓ - 21-06-2014

منم تو جهنمم -_-

اینجا الاگ جنیفر و شکیرا کنسرت دارن (:

(21-06-2014، 0:45)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:41)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:38)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:35)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:33)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تو جهنمم باو
دارم با شیطون شرطبندی میکنم!
سر یه لیوان شربت!

اره من میگفتم که جهنمی میشم باور نکردین!!!!
:| میخوای واست غذا مذا قاچاق کنم اونور؟!
ن اینجا  وضع غذا خوبه
ولی یه حوری بفرست اینور این عرفان دیوونمون کرد
یکیم برا امیرالمنحرفین بفرست!

برا منم آیس پک پلیز!
تو آبجوش نمیخوای؟
شنیدم تو بهشت اب جوش نمیاد!!
واقعا؟! :/
ولی من شنیدم غذاتون خار و سُس تنده! :|
لابد اشتباه گفتم دیه!:|
راسی سلام برسون Angel

حوریو زیاد نمیشه قاچاق کرد! :|
مگه اینکه سایزه کوچیکشو بخوای! :|
ریسکش بالاس! :/

اوکیSleepy
نه باووووووو ما بجای آب جوش اَ آب میوه خالص و صد در صد طبیعی استفاده میکنیم!:hiccp:
ن بابا الکی میگن!
من واسه شام سوپ شیر خوردم!
فقط چیزای داغ پیدا میشه مثلا بستنی نیس اینجا!

حتما
بابا یکیو بفرست اینا مشترک ازش استفاده میکننBig Grin

نوش جووووونتBig Grin

منم تا یه هفته دیه میام بیرون!
ولی باس برم بخش سوال جواب بعد بیام

کی بهشته؟
بیا اینجا بریم بترکونیم (:

/: آم..
^_^ عجب شانسی داری
همین دیشب سوالا پخش شد ^_^
ایمیلتو بده واست بفرستم
راسی شما اینترنت دارین!؟ /:

والا چه عرض کنم منم همین دیشب اومدم زیاد آشنایی ندارم :|

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - F A R ! N - 21-06-2014

(21-06-2014، 0:43)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترايروني دله منوبردي هوهو

سقف ترك خورد^_^

نظر؟

خوبس (:

عالیس ((:

(21-06-2014، 0:48)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسی کاری داری باهام ؟!!
اره (:
دلم واست تنگیده ):

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - ஐற£ℒἶ†дஐ - 21-06-2014

(21-06-2014، 0:46)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درکت میکنم!
وضع فلاکت باریه اگه طرف دوست نداشته باشه!!

مشکل اون نیس ک

اگ زن نداشت اونو خودم ردیف می کردم تو این کارا(دلبری) خبره ام اما ما از اوناش نیستیم ک زندگی کسی را از هم بپاشم فقط دارم زندگی خودمو می سوزونم.__.