انجمن های تخصصی  فلش خور
♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ (/showthread.php?tid=57822)

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Apathetic - 15-09-2013

سلام زهرا جان . رز میای باهم ازدواج کنیم بعد من حامله شم تو پدر شی بچه دار شیمو کیف کنیم .

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - pink devil - 15-09-2013

پاری؟!
ماکان؟!
امیررضا؟!
ستاره؟!
تارا؟!
من؟!
ایمان؟!
کی فرید؟!0_0

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - HEART♥DEVIL - 15-09-2013

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: *!*karola*!*، ChaRisMa، jasmin...، MAKAN، parnia tajik، pink devil، ~LONA~، النا3000§، تیناجونی، روناک 18، زهرا#، مهسا......

چه شلوغWinkExclamation

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - FARID.SHOMPET - 15-09-2013

نقل قول: من؟!

امیررضا؟!

ستاره؟!
شارژ نمیخوام 15 تومن دارم!
یوهاهاهاهاها .. ^_^

نه. حتی نزدیک هم نگفتی. راهنمایی میکنم که پسره. کوچیک هم نیست.

اره خوب می دونم. همیشه تویی که به من شارژ میدی

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - pink devil - 15-09-2013

(15-09-2013، 20:56)~LONA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام زهرا جان . رز میای باهم ازدواج کنیم بعد من حامله شم تو پدر شی بچه دار شیمو کیف کنیم .

0____________________________0

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ~JaSmIn~ - 15-09-2013

خب من رفتمــــی...=))

بآی بآی

رزی

فرید فون (بات قَرَمی ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 142 تو بدجنسی اصاً Sad ) + (پوووف اَ ول کُن بآو چرت گفتم تف ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 142 )

مرمر

شــآدی

پرنیــآ

و.......(هَر کی اسمشو نمدونم ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 142 )

ینی الان من همزمان هم دارم فیلم میبینم هم تو گفتگو هیچی نفهمیدم از فیلم ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 142

×خُدآفس هَمگـــــــی×

♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 142

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mason - 15-09-2013

(15-09-2013، 20:56)~LONA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رز میای باهم ازدواج کنیم بعد من حامله شم تو پدر شی بچه دار شیمو کیف کنیم .
O_O
O_O
O_O
O_O
خخخ Big Grin
باشع cof

(15-09-2013، 20:56)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: من؟!

امیررضا؟!

ستاره؟!
شارژ نمیخوام 15 تومن دارم!
یوهاهاهاهاها .. ^_^

نه. حتی نزدیک هم نگفتی. راهنمایی میکنم که پسره. کوچیک هم نیست.

اره خوب می دونم. همیشه تویی که به من شارژ میدی

بسکه من گلــم!
قربون خودم بشم!♥
ووششش!♥_♥
حمید؟!
مکسی؟!

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - M.K.N - 15-09-2013

همه دخترا رد کردن از دم Dodgy
آخه این چه وعضشه؟♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 142

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ★BlAcK EvIl★ - 15-09-2013

(15-09-2013، 20:53)النا3000§ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2013، 20:52)مهسا...... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بادوستای داداشم رفته بودیم بیرون-__-

خوش کذشت؟؟؟؟؟؟؟؟Big Grin

اره-__-