انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 (/showthread.php?tid=295381)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Emmɑ - 14-03-2021

(14-03-2021، 23:50)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ƤᴏᴏƁᴏи"
خوب شد موضوع رو پیش کشیدی منم میخواستم همینو ازت بپرسم._.
من کاری کردم؟ازم ناراحتی ؟!
انقد باهام سرد شدی؟
دیدم همه اینطورین منم گفتم تقلید کنم.-.

(14-03-2021، 23:50)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:48)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.
گفتم

چیکار کردیم که میگی سرد شدین؟ .-.

اگه کسی منو تگ میکنه باشه توهم تگ میکنن -_-

بیا پ.خ -_-

نمیام._.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Prometheus - 14-03-2021

(14-03-2021، 23:49)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا ما رفتیم لالا
شب همگی پر از جیش =)

شب توهم پر تف جیگر! :*

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 14-03-2021

(14-03-2021، 23:47)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:45)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میزنم دهنتو سرویس میکنما ._____.
خودم اینجا ، حرفم صدجا ..
#هه_#شاخ
خب چیا میگفتید حالا؟ 

غلط کردییی .__________.
جون بابا
#گ_گ_گ
یادم نیس فقط تهش به این نتیجه رسیدیم درسا بره دورهمی های زنونه شوگرمامی برات پیدا کنه._.
مهم اون حرفاییه که گفته شده نه نهایت صحبتتون
درسا رو سلام برسون ، پیدا کنید پس،خاله زنکا 

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 14-03-2021

(14-03-2021، 23:50)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:48)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از دو جا!
قبلا تو گ.آ دیده بودم خیلی وقت پیش...
ولی مطمئن نبودم!
تا اینکه تویه تاپیک دیدم خودت نوشتی D;
البته اگرم نمیفهمیدم میتونستم همه چیو آماده کنم تا وقتی بقیه تبریک گفتن منم ....

تولد سهون یادته؟!
مال تو دوبله مادر :"

بله بله چه تیز بین (:
اووو اون خیلی قشنگ بود نمیخاد اذیت شی (:
^^
ن بابا اون زیاد به دلم ننشست ولی مال شما چون وقتم کاملا آزاده، محشر میشه ^.^

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Prometheus - 14-03-2021

(14-03-2021، 23:51)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:50)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ƤᴏᴏƁᴏи"
انقد باهام سرد شدی؟

(14-03-2021، 23:50)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا پ.خ -_-

نمیام._.

به درک ^^

(14-03-2021، 23:51)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:49)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوتوری یا موتوری؟

هوم موتوری ت چی ؟ :»
منم شوتورم
تو روبیک همه رو بلاک کردم تا نفرین مادر بر من نصیب نشود._.نسیب نثیب حالا هرچی

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - _Strawberry_ - 14-03-2021

(14-03-2021، 23:51)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ƤᴏᴏƁᴏи"
انقد باهام سرد شدی؟

بیا پ.خ -_-

نمیام._.
عه ببخش جواب دادم حیف شد. تا اومدی پاک کنی برام اطلاعیه اوم

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב - 14-03-2021

(14-03-2021، 23:50)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:44)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون گرفته،س حالم/؛
 پرستار با مهربونیش و دلداریش درد و میگیره از مریض...
چرا؟! ):
هر چه بگنند نمکش میزنند وای به روزی که بگنند نمک Big Grin
چشده نمک جان؟!

چون الان فهمیدم گریه ی وقتا لازم -_-
  نمک شیرینی،ش گندش به هزار جوش تنفر می ارزد
 همه چی شده/؛

(14-03-2021، 23:53)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه ببخش جواب دادم حیف شد. تا اومدی پاک کنی برام اطلاعیه اوم
خودم از قصد اونطوری کردم._.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - لــــــــــⓘلی - 14-03-2021

(14-03-2021، 23:53)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:50)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله بله چه تیز بین (:
اووو اون خیلی قشنگ بود نمیخاد اذیت شی (:
^^
ن بابا اون زیاد به دلم ننشست ولی مال شما چون وقتم کاملا آزاده، محشر میشه ^.^

عااا ن واقعا لازم نیس واقعا همین الآنم خوشحالم کردی (: