انجمن های تخصصی  فلش خور
↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ (/showthread.php?tid=50238)

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - FARID.SHOMPET - 24-08-2013

نقل قول: جدی گفتم!!↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 144
شماره تو بده!!↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 144
حالا لوس بازی ام در نیار پ خ کنی!!↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 144
همین جا بده شاید چند تا معشوقه پیدا کردی!!↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 144
هرکی بهم تاکنون گفته شمارتو بده بهش دادم. به تو هم میدم ولی همیشه توی پ.خ میدم که یکی که نمیشناسم شمارمو نداشته باشه. یادت باشه اس ام اس پاسخ نمیدم بای بزنگی. اس ام اس فقط واسه دوست دختر و مامان و پسر عمه هست.Big Grin

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - ЯØறдητ!c✘ G!гL - 24-08-2013

(24-08-2013، 21:58)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: واه؟؟؟؟؟
چی داری میگی ؟
دیونه شدی؟

p317شومپت شومپت....شومپت شومپت

وا؟
این دفعه رو دیونه
نشدی داری خودتو تو
آیینه نگاه میکنی داداش
فریدBig GrinBig GrinBig Grin
خخخخخخخخخخخخ

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Mïņ̃†êR - 24-08-2013

↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 144

بای
فرید از این به بد فرید دماغ قشنگ صدات میکنم

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Mason - 24-08-2013

سلام بهار خوبی؟
ننه فرید می بینی چه قدر بی جنبه ای که باید حتما بنویسم دارم شوخی می کنم:|
شوخی:|

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - AmItiSe - 24-08-2013

(24-08-2013، 21:58)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 21:55)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 21:54)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 21:53)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی تورو دعوا کرده؟

درضمن خودت پرروییDodgy
عشقم!!Heart
اون که بعله!!
من از ابتدا پررو بودم!!Big GrinBig Grin

عاغا قبول نی |:

هوس کردم|:

پسری رو هم پیدا نکردیم ک بش بگیم عشقم |:

تو زود تر از همه پیدا کرده بودی ولی نمیدونم چرا انقدر زود گمش کردیBig GrinUndecided

ب خدا -_-!

جدیدا همش همه چیو گم می کنمAngel

خودمم گم کردم 0_0

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - black devil - 24-08-2013

خآنوآבه یه خیلی باحالی בارم من!

בآבآشم ساعت 1 و نیم وقت בکتر בآره!

بابام الان میگه بریم بیرون غذا بخوریم !!Angel

خدآییااا!

بای בوبآره!Angel

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - sjmmc - 24-08-2013

(24-08-2013، 22:00)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: جدی گفتم!!↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 144
شماره تو بده!!↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 144
حالا لوس بازی ام در نیار پ خ کنی!!↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 144
همین جا بده شاید چند تا معشوقه پیدا کردی!!↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 144
هرکی بهم تاکنون گفته شمارتو بده بهش دادم. به تو هم میدم ولی همیشه توی پ.خ میدم که یکی که نمیشناسم شمارمو نداشته باشه. یادت باشه اس ام اس پاسخ نمیدم بای بزنگی. اس ام اس فقط واسه دوست دختر و مامان و پسر عمه هست.Big Grin
پس ندی بهتره!!Dodgy

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - FARID.SHOMPET - 24-08-2013

نقل قول: سلام خواهرم و شیوا جونم

با صفر تا پست چه جوری اینارو میشناسی!؟

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - M.K.N - 24-08-2013

(24-08-2013، 21:57)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 21:56)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 21:54)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم بای
کجا؟بعد 3 روز انقدر زود میری؟

تو دیر اومدیSleepy
خیلی ممنونDodgy
خوش گذشت از کنار برو

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Mïņ̃†êR - 24-08-2013

(24-08-2013، 21:58)gholnar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خواهرم و شیوا جونم

عزیزم دارم میرم تا فردا بای