انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ (/showthread.php?tid=296488)

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - حسین کرمانشاهان - 26-04-2021

(26-04-2021، 18:42)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 18:27)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گم بواش
ینی گم شو

وای چقدر سخت. اگه ترجمه نمیکردی نمیفهمیدم اصن

@حسین کرمانشاهان

@tavsa

من و چراتک کردید

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Emmɑ - 26-04-2021

(26-04-2021، 18:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختره؟ -__- چرا منو به عنوان مادر بزرگِ عزیزت نَنِوشتی ؟ هان؟
ژان
یوهاا نوشتمD:

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Prometheus - 26-04-2021

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*-*

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - شـــقآیــق - 26-04-2021

(26-04-2021، 18:42)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 18:27)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گم بواش
ینی گم شو

@"حسین کرمانشاهان"

@tavs a
ب قل خودت خخخخخخخخخخ
حسین بلد نبود._.

(26-04-2021، 18:48)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گم بواش
ینی گم شو

گم بواش یعنی میگم باباش -_-

اره همینی ک تو میگیTelegh_01

(26-04-2021، 19:34)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 18:42)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"حسین  کرمانشاهان"

@tavs a
ب قل خودت خخخخخخخخخخ
حسین بلد نبود._.

(26-04-2021، 18:48)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی من لری گفتم -_-

(26-04-2021، 19:37)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 19:34)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب قل خودت خخخخخخخخخخ
حسین بلد نبود._.

حاجی من لری گفتم -_-

سکوت میکنم ک منطقی ترین کار است

(26-04-2021، 19:45)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 19:37)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی من لری گفتم -_-

:|||| نگرفتی هنو¿ من لری باش حرف میزدم...اون مازنی
من حرفای اونو به زبون خودم ترجمه کردم هووووم »|
افتاد الان؟ یا کلاس اضافه بزارم؟
بعدش گفتم چیکار باباش داری ** -_-

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - *Aɴѕel* - 26-04-2021

(26-04-2021، 17:26)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 17:10)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوهر تو خیابوننن ریختههه
پراممم
اما حیف که نمیتونم برم سمتشون._.
دیگه رسما داری وارد فاز اجرایی شوهر گردی میشی  Telegh_01

He love me
He give me all his money
That Gucci, Prada comfy
My sugar daddy (hahaha, haha)
He love me
He put no one above me
These bitches wanna judge me
But I don't care (hahaha, haha)
پاره

(26-04-2021، 17:44)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 17:09)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه برام عزیزن^^

'-' چیکارش کردی بدبختو

دود شده رفته هوا :||||||| من **** رو از تو میخوام قاتل

تو این کارا دخالت نکن^^!

(26-04-2021، 19:57)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 19:45)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:|||| نگرفتی هنو¿  من لری باش حرف میزدم...اون مازنی
من حرفای اونو به زبون خودم ترجمه کردم هووووم »|
افتاد الان؟ یا کلاس اضافه بزارم؟
بعدش گفتم چیکار باباش داری ** -_-
hoseinnnnnn nazan manooo
fahmidam amooo
p336

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Mohlek - 26-04-2021

(26-04-2021، 18:04)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Musalick"
دایی ایفهمی چه وت ایگوم؟ :| فشت دادما...
خب این فارسیه حاجی خرم میفهمه Telegh_01

(26-04-2021، 20:00)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 17:26)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه رسما داری وارد فاز اجرایی شوهر گردی میشی  Telegh_01

He love me
He give me all his money
That Gucci, Prada comfy
My sugar daddy (hahaha, haha)
He love me
He put no one above me
These bitches wanna judge me
But I don't care (hahaha, haha)
پاره

(26-04-2021، 17:44)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

'-' چیکارش کردی بدبختو

دود شده رفته هوا :||||||| من **** رو از تو میخوام قاتل

تو این کارا دخالت نکن^^!
Oh my friend! Unfortunately, this day has been declared a public quarantine for the corona
Everyone says that the corona affects the lungs, but I have a clue that it may also affect the brain.
Seeing your post, you realized that this is absolutely true
The combination of quarantine and corona toxin affected!

گم بواش
ینی گم شو

@فرنودِ بن گیومرث
جون دل
ولی تو مازندرانی ینی گم شو D=