انجمن های تخصصی  فلش خور
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ (/showthread.php?tid=97089)

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ - † αƖιєη † - 20-03-2014

میترا و غزل و سارا و شیوا و نیکی و اهورا و عرفان و ایمان و فاطی ایسان و سحر و نفس و ممد و احمت و مرضیه و بقیه دوکسان ^_^
( نصف اسمای بالا آن نبودن -_-)

بای تا یه هفته /:
دلم برای همتون میتنگه ★_★
بااااای (:
از دوری من دق نکنین |:
دافض ^_-

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ - I LOVE YOU FARHAD - 20-03-2014

(20-03-2014، 22:48)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 22:46)sina-sheytoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا شما مشکلت با من چیه؟

ببین کاری نکن کلا آی پی بنت کنم اوکی؟

چیچیب ینشکنی

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ - ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ - 20-03-2014

شی شی!
این چ جور نسخه ایست!!!
اولش یه جوریه!!
آخرش یه جوریه!!
وسطش یه جوریه!!
کلا یه جوریه!!

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ - ( lιεβ ) - 20-03-2014

بای بای

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ - sina-sheytoon - 20-03-2014

(20-03-2014، 22:48)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 22:46)sina-sheytoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون کاری که عرفان کرد؟؟؟

بهت پیشنهاد میکنم خودتو خسته نکن!!

در عرض 1 مین آی پی عوض میکنم بازم میام. برو از عرفان بپرس اگه در جریان نیستی

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ - ( lιεβ ) - 20-03-2014

(20-03-2014، 22:49)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میترا و غزل و سارا و شیوا و نیکی و  اهورا و عرفان و ایمان و فاطی ایسان و سحر و نفس و ممد و احمت و مرضیه و بقیه دوکسان ^_^

بای تا یه هفته /:
بااااای (:
از دوری من دق نکنین |:
دافض ^_-
بای عشخی

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ - # αпGεʟ - 20-03-2014

نیکی؟کجایی؟Huh

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ - Mïņ̃†êR - 20-03-2014

(20-03-2014، 22:49)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میترا و غزل و سارا و شیوا و نیکی و  اهورا و عرفان و ایمان و فاطی ایسان و سحر و نفس و ممد و احمت و مرضیه و بقیه دوکسان ^_^

بای تا یه هفته /:
بااااای (:
از دوری من دق نکنین |:
دافض ^_-
فدای تو کی بودی؟بگو بد برو 
(20-03-2014، 22:50)amO tataL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیچیب ینشکنی
چی میگۀ؟
(20-03-2014، 22:51)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شی شی!
این چ جور نسخه ایست!!!
اولش یه جوریه!!
آخرش یه جوریه!!
وسطش یه جوریه!!
کلا یه جوریه!!
جوووووووووووونم چجوریۀ؟

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ - Brooklyn Baby - 20-03-2014

خدافظ همگی((:
رکسانا بایHeart
نیکی
با شیوا و غزلی بای همگی سال خوبی داشته باشید