انجمن های تخصصی  فلش خور
↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ (/showthread.php?tid=50238)

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Mason - 24-08-2013

(24-08-2013، 22:06)ساحره ............شیطون1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 22:04)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 22:03)ساحره ............شیطون1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آغا یکی بگه این خوشگله کیه؟
من؟*^_^*

من خوشگلم؟*^_^*

ذوخ مرگ شدم*^_^*

کودوم یکی خِشگِله رو میگی؟:|

از همون اول بگو امیتیس رو میگی:|

سوتی دادم :|

گاهی اعتماد به سقفم چیز خوبیهBig Grin
:|

(24-08-2013، 22:08)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

MAKAN BOSAM KON BERAMAngelAngel
عاغا خجالت بکشین کلی بچه اینجاس حیا هم چیز خوبیهBig Grin

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - ЯØறдητ!c✘ G!гL - 24-08-2013

(24-08-2013، 22:09)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 22:03)ساحره ............شیطون1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آغا یکی بگه این خوشگله کیه؟
AmItiSe  
مدیر انجمن فیلم و سینما
نام وی ستاره است او یکی از کاربران قدیمی اینجاست و میتواند با قدرتی که در دست دارد کاربران را محروم و یا تعلیق کند
او هم اکنون 13.14 سال داردBig GrinBig GrinBig Grin
حالا بگذریم پویا کجاست ویدا؟

چمیدونم...
احتمالا رفته پیش عشق قبلیش....

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - روناک 18 - 24-08-2013

وایی این ستاره که میگید یکی از گل ترین بچه های اینجاس یکی از بهترین مدیراااااااااااااااااااااااااااااااا

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Mïņ̃†êR - 24-08-2013

ماکان بروبرو تا ........................Dodgy

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - FARID.SHOMPET - 24-08-2013

نقل قول: من نبودم خوش گذشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 147
ارهBig Grin تو که دو روز ازادی 1 ماه محروم همیشه . میمیری هنجار شکنی نکنی.

بچه ها من برم.

بدرود

فرید رفت

فری رفت

ف هنوز داره میره

و بازم میره.

هنوزم میره

دیگه خیلی ریز دیده میشه و هنوز داره میره

خیلی خیلی ریز شده دیگه

هنوز داره میره

تو افق محو شده ولی هنوز داره میره

بازم میره

هنوزم میره

و هنوزم میره.

آخه یکی نیست بگه فرید چرا هنوز داری میری

به کجا چنین شتابان!؟

فرید

فری

فر

ف

لامصب فرید یک بار دور کره زمین رو زد و تو هنوز داری نگاش میکنی!؟

شگفتا.

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - gholnar - 24-08-2013

(24-08-2013، 22:10)black devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 22:07)gholnar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 22:01)black devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خآنوآבه یه خیلی باحالی בارم من!

בآבآشم ساعت 1 و نیم وقت בکتر בآره!

بابام الان میگه بریم بیرون غذا بخوریم !!Angel

خدآییااا!

بای בوبآره!Angel
یه سوال

بوگو!

زود!
ببین چه جوری  اینجور مینویسی בوبآره!؟؟؟؟؟
(24-08-2013، 22:10)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهاره جان شرمنده بچه ها از وقته خوابشون گذشته فلا
بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــای همه
↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 147
بای

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - ЯØறдητ!c✘ G!гL - 24-08-2013

واویلا |:

فک کنم ازم چیزای بد بد شنیدهShy

من آدم خوبیم ب خدا Angel

نه..
اشتب گفتیید من چیزای خوب شنیدم ازتون ستاره ..خانوم...

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Mïņ̃†êR - 24-08-2013

ماکان تا الان 3نفر ابراز علاقه کردن من طلاق میخوام Dodgy
بای

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - M.K.N - 24-08-2013

(24-08-2013، 22:11)ساحره ............شیطون1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-08-2013، 22:08)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

MAKAN BOSAM KON BERAMAngelAngel

خاک ...
زن ماکان شدی؟

گِل...
زن پویا شدی؟

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Mason - 24-08-2013

بابام داشت تو راهرو با قهوه راه می رفت یهو من در رو وا کردک با سرعت اومدم بیرون بابام قهوشو ریخت روی خودش الانم داره می سوزهBig Grin
مهم نیسAngel