انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ (/showthread.php?tid=296488)

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Emmɑ - 26-04-2021

(26-04-2021، 21:19)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارمیتای عزیزم؟ خسته نشدی از دخالت تو همه چی؟

اینقدر فضولی و تلاش برای جلب توجه خوب نیستا ^^
دستت درد نکنه واقعا از شما هم همچین انتظاری نداشتیم بانو
اینجا بچه هست واقعا با ما هم نباشین بازم ما ناراحت میشیم.چون من خودمم حس میکنم یه بچم!

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - *VENUS* - 26-04-2021

(26-04-2021، 21:24)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من غلط کردم بحث کشیدم تو گفتگو بسه

من قربون شما بشم ^^
این بحثا رو ولش کن
خودت چطوری دلبرکم ؟

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Emmɑ - 26-04-2021

(26-04-2021، 21:23)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 21:21)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من جریانم ندونم بازم باور کن ناراحت میشم.-.
حتی اگه با من نباشن به من مربوط نباشه
دست خودمم نیست و من هیچوقت درست نمیشم هیچوقت

خب به شما مربوط نیست دیگه
بکش بیرون خلاصه
اینو میتونسی درستم بگی اخه مگه نه؟):

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - شـــقآیــق - 26-04-2021

(26-04-2021، 21:25)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 21:24)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من غلط کردم بحث کشیدم تو گفتگو بسه

من قربون شما بشم ^^
این بحثا رو ولش کن
خودت چطوری دلبرکم ؟

خوبم عالیD::::
تو خوبی خوشگللللل ؟D:

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - *VENUS* - 26-04-2021

(26-04-2021، 21:24)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 21:19)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارمیتای عزیزم؟ خسته نشدی از دخالت تو همه چی؟

اینقدر فضولی و تلاش برای جلب توجه خوب نیستا ^^
دستت درد نکنه واقعا از شما هم همچین انتظاری نداشتیم بانو
اینجا بچه هست واقعا با ما هم نباشین بازم ما ناراحت میشیم.چون من خودمم حس میکنم یه بچم!

شما یکی از بزرگترین اشتباهاتت دخالت دادن خودت تو همه چیه
همیشه ام همین کارو میکنی
والا خودت اذیت میشی
دفعه پیش من داشتم کلا با یکی دیگه سر یه موضوعه کاملاااااا شخصی که به خودم مربوط بود بحث میکردم بعد شما اومدی تو گ.ا دادو بیداد راه انداختی که واااااای من دارم میمیرمممم من دارم دوستامو از دست میدممممم واااای زندگیم داره نابود میشه و... (._.)
من واقعا مونده بودم که الان این قضیه چه ربطی به شما داشت .__.
الانم دوباره همین کارو میکنی
نمیدونم چرا
+
و اینکه اره حق با شماست
وقتی همیشه زیادی با شخصیتی و ارومی ( lOoOOl ) کسی ازت انتظار نداره یه روز صدات در بیاد . اینم الان وضعیت حال ماست

(26-04-2021، 21:26)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 21:23)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب به شما مربوط نیست دیگه
بکش بیرون خلاصه
اینو میتونسی درستم بگی مگه نه؟

خسته شدم از درست حرف زدن با کسایی که لحن درستو متوجه نمیشن (;
یه جاهایی باید رفتارتو تغییر بدی

(26-04-2021، 21:27)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 21:25)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من قربون شما بشم ^^
این بحثا رو ولش کن
خودت چطوری دلبرکم ؟

خوبم عالیD::::
تو خوبی خوشگللللل ؟D:

عالیم اصن عالی

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - شـــقآیــق - 26-04-2021

@*VENUS*
ایشالله همیشه همینجوری عالی باشی♥️

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Medusa - 26-04-2021

(26-04-2021، 14:32)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 10:31)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بَده آروم یه گوشه نشستم خواهر شوهر بازی درنمیارم؟ 
بعدم من انقدر مهربونم که حیفه عمه باشم. خاله‌م. 

ن بچم خاله زیاد داره): دوس نداری خواهر سهون شی؟

اون اگه زیر دست خواهری مثل من بزرگ شده بود که فرت فرت زنشو نمی‌گرفت زیر باد کتک. - -

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - ѕααяeη - 26-04-2021

@*VENUS*
آرمی فضول نیست و دنبال جلب توجه هم نیست!
میتونی بهتر باهاش حرف بزنی عزیزم!
+ رفتار و اخلاق آرمیتا ب شما ربط نداره خودش بلده چیکار کنه چیکار نکنه کجا ی حرفی رو بزنه کجا ی حرفی رو نزنه!
الانم لطفا تمومش کن این بحثه مسخررو بهار جان

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - THEDARKNESS - 26-04-2021

باور کن من جبران میکنم. این ماه یه پیکیج بود گرفتم نت زود تموم شد.
@*VENUS*

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 26-04-2021

Sos Mas PPPPPPPPPlease Errrrrrr
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...