انجمن های تخصصی  فلش خور
♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ (/showthread.php?tid=289697)

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - *Aɴѕel* - 08-10-2020

(08-10-2020، 10:03)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 10:00)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما هم تو قلب ما جا داری<=

>.<

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡​♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♥︎♡♡♡♥︎♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♥︎♥︎♥︎♥​︎♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♥︎♥︎♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

مثلا میخاست شبیه قلب بشه /:

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - BIG-DARK - 08-10-2020

(08-10-2020، 10:00)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 9:52):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره یه 41 تاپیک توی بخش موسیقی زدم خسته شدم تا الان 54 تاپیک تو بخش پیامک زدم=)

چند وقته تو بخش پیامک فعالیت میکنی؟

از 3 هفته ای میشه

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 08-10-2020

سلام.
من توی یک ماه فعالیت در بخش تاریخ به رقم 232 موضوع رسیدم.

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 08-10-2020

(08-10-2020، 8:59)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 8:55)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا سوال دارم:

چند سالتع؟

اهل کجایی؟

کلاس چندمی/دانشگاه میری؟

استعدادت چیه؟

به چه چیزایی علاقه داری؟

یکم دیگه ۲۱ سالم میشه
مشهد زندگی میکنم
ترم ۵ کارشناسی روانشناسی ام
استعداد؟ من تو ورزش کلی استعداد دارم
تکواندو شنا بدنسازی
بازیگر تئاترم بودم
کارای میکاپم انجام میدم

علاقه؟ فوتبال ، کتک زدن ، ورزش کردن ، آشپزی ، دوباره کتک زدن ، رقصیدن ، پیتزا و کتک زدن

تو دوچرخه سواری یا تنیس روی میز هم استعاد داری؟ D:

معنی ری اکشن چیه؟

+

چرا هرچی چرت و پرت تو اینستا ترند میشه؟

(08-10-2020، 8:59)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 8:55)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا سوال دارم:

چند سالتع؟

اهل کجایی؟

کلاس چندمی/دانشگاه میری؟

استعدادت چیه؟

به چه چیزایی علاقه داری؟

یکم دیگه ۲۱ سالم میشه
مشهد زندگی میکنم
ترم ۵ کارشناسی روانشناسی ام
استعداد؟ من تو ورزش کلی استعداد دارم
تکواندو شنا بدنسازی
بازیگر تئاترم بودم
کارای میکاپم انجام میدم

علاقه؟ فوتبال ، کتک زدن ، ورزش کردن ، آشپزی ، دوباره کتک زدن ، رقصیدن ، پیتزا و کتک زدن
این 3 تارو خوب اومدی Big Grin

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 08-10-2020

کتک زدن تو خون رسلینگ فن هاست....

(07-10-2020، 23:23)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 18:37)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABER

ببخشید اقا صابر دو نفر مثلا رل باشن اکانتشونو بهم بدن با رضایت خودشون

جرمه؟
سلام.
بله، نباید این کار رو کنن.
اصلا دلیلی برای این کار وجود ندارد.
با سپاس.

حاج صابر شما هم میدونستی و رو نمیکردی Big Grin

@":ǟrǟֆɦ :м"
سلام.
چطوری پسر؟
یه لحظه نویسندگی رو تصور کن.
نام کاربریت خوشگل میشه.

(08-10-2020، 11:08)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
چطوری پسر؟
نام کاربریت خوشگل میشه.

سلام
خوبم پسر تو چطوری
اخه ........دیگه موقعشه نویسنده بشم
چشات خوشگل میبینه
راستش من خودمم خوشگلم

(08-10-2020، 11:11):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 11:08)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
چطوری پسر؟
نام کاربریت خوشگل میشه.

سلام
خوبم پسر تو چطوری
اخه ........دیگه موقعشه نویسنده بشم
چشات خوشگل میبینه
راستش من خودمم خوشگلم
شکر.
نه اصلا خوب نیستم):