انجمن های تخصصی  فلش خور
ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ (/showthread.php?tid=125172)

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ - ~KiAηA~ - 25-06-2014

(25-06-2014، 14:07)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 14:04)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 13:59)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 13:56)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 13:54)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می حال خوب هیسه خال جون(:
تی حال چطوره?Big Grin

می حال خوبیسه عزیز جان((:
اهورا من خوب بلد نیستم ،بابام خوب بلده((:
تو از کجا بلدی؟؟؟؟

زیاد شمال رفتم(:

من چند تا چیز از بابام یاد گرفتم((:
وگرنه هیچی بلد نیستم|:
خب حالا چه خبر؟؟؟
چی کا میکنی؟؟

مگه رشت نیستی?|:
خبر سلامتی(:
اهنگ گوش میکنم(:

چرا رشتم ولی چون کلن خونواده مادریم تهرانین،منو دادشم همیشه فارسی حرف میزدیم،بابامم تو خونه فارسی حرف میزد،واسه همین هیچ وقت یاد نگرفتیم،لحجه هم ندارم|:
ولی بچه های مدرسمون لحجه هاشون داغونه ....
هووومم((:
این جمعه قراره بریمم سرعین((:
وااااااااااااااای!من عاشق اونجام!بریم بازار،تو شهر دور بزنیم،بعد بریم ابگرم!!

(25-06-2014، 14:07)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 14:04)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 13:59)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 13:56)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 13:54)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می حال خوب هیسه خال جون(:
تی حال چطوره?Big Grin

تو از کجا بلدی؟؟؟؟

زیاد شمال رفتم(:

وگرنه هیچی بلد نیستم|:
خب حالا چه خبر؟؟؟
چی کا میکنی؟؟

مگه رشت نیستی?|:
خبر سلامتی(:
اهنگ گوش میکنم(:

چرا رشتم ولی چون کلن خونواده مادریم تهرانین،منو دادشم همیشه فارسی حرف میزدیم،بابامم تو خونه فارسی حرف میزد،واسه همین هیچ وقت یاد نگرفتیم،لحجه هم ندارم|:
هووومم((:

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 25-06-2014

(25-06-2014، 14:12)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 14:10)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی قضیه اینده نگری برا خودمونه ها:V
دقیقا برعکس شد|:Big Grin
پ به حرف من اعتماد نکنین!Angel
خخ آره ._.

هعیی .. نیگا همـه مدیر شدن فقد منوتو موندیم ._.

یکی از همینایی که مدیر شده تا چن روز پیش از من میپرسید چجوری اسمت صورتی شده :|

خودم بهش یاد دادم فعالیت کنه :|

حالا اون مدیره من نویسنده._.
غصه نخور پسته بخور|:
هنوز امیدی هس-_-
پیش به سوی اینده|:
این دیالوگ یه فیلم بود:}

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ - S R U H - 25-06-2014

(25-06-2014، 14:16)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر کی فـک میکـنه سـروش و عـلی پسرای منحرف و اشغـآلی هستن بسپـآسِ Angel

بیلاخ ^ـــــــــ^

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ - Mohammad 77 - 25-06-2014

Ladies and Gentlemen, please stand for the Mohammad Big Grin

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ - Jack Daniel'ѕ - 25-06-2014

(25-06-2014، 14:16)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 14:14)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر کی فک میکنه من پسر منحرفی نسبت به سروش هستم بسپاسه

ضایعات مایعات خریداریم اصلا من الان همین رو بگم همه بهم سپاس میدن

من بچه منحرفی هستم!!!!

آره جون جدت تو میخواستی بگی
برو باقالی Big Grin
به منحرف بودنت افتخار نکن هیچ وقت

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ - Dead Silence - 25-06-2014

(25-06-2014، 14:15)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 14:12)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 14:10)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اینده رو میبیتم|:
تینا
نورا
و رکی
صورتی هستین-_-

فاطی قضیه اینده نگری برا خودمونه ها:V
دقیقا برعکس شد|:Big Grin
پ به حرف من اعتماد نکنین!Angel

من نورا رو صد در صد احتمال نویسندگیُ میدم بهش :|

خودمم 50% 50% :|

این رُکی هم مث خودم گند کاری زیاد بالا میاره |:

رُکسآنا ب مدیر بخش مورد نظرت پ خ بده بگو غلط کردم ، شیکر خوردم ._. قول میدم دیگه تکرار نکنم ._. ی چن تا ــَم بزار روش بهش بگو ._. تا دیر نشده ._. !

اهورا من ب تو اعتماد دارم :V

حالا اگه ایمان بود یـه چیزی :|||||||

ولی اصـلـا جـوآبـمو نمی ده ! :|

خوب انجمن قَطیـه میری جایی فعالیت میکنی ک مدیرش جوابتو نمیده ؟ *-_-*

دلت آب مدیر انجمن من ایمانه *-_-*

منو عفو کرد *-_-* :|

دلت بسوزه *-_-* ||||||||||:

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 25-06-2014

(25-06-2014، 14:16)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو از کجا بلدی؟؟؟؟

زیاد شمال رفتم(:

وگرنه هیچی بلد نیستم|:
خب حالا چه خبر؟؟؟
چی کا میکنی؟؟

مگه رشت نیستی?|:
خبر سلامتی(:
اهنگ گوش میکنم(:

هووومم((:

تو از کجا بلدی؟؟؟؟

زیاد شمال رفتم(:

وگرنه هیچی بلد نیستم|:
خب حالا چه خبر؟؟؟
چی کا میکنی؟؟

مگه رشت نیستی?|:
خبر سلامتی(:
اهنگ گوش میکنم(:

هووومم((:

بله(:
چقد اسم این سرعین برام اشناس!
خوش بگذره

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ - ◄Iяαи► - 25-06-2014

(25-06-2014، 14:16)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر کی فـک میکـنه سـروش و عـلی پسرای منحرف و اشغـآلی هستن بسپـآسِ Angel

کاملا موافق مخصوصا اولی

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ - Jack Daniel'ѕ - 25-06-2014

به احترام ایمان دو دیقه سکوت Angel

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ - † αƖιєη † - 25-06-2014

(25-06-2014، 14:15)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 14:11)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 14:07)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 14:05)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 14:00)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثه چشم رو هم گذاشتنه عزیز(:

نیس ! ـ_ـ*

من 9 یا 6 ماهه هی دارم رد میشم ! cry girl

اونم همش الکی ! cry girl

زر نزن دیروز بازدیدات همشون مدیر بودن :V

داشتن بررسیت میکردن :V

خدا بزرگه ._.

من خودم ب شخصه ب غلط کردن افتادم جلو ایمان تا منو بخشید ._.

وگرنه 1 % احتمال نویسندگیُ نمیدادم :V

اون همه کـآرشـون مخـآلـفـت کـردن :|

صـآبـر هـم بـآزدید کـرده تـآزه  !! (ـ_ـ*)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/1ub9mql90nyaf9yjl7p2.jpg

ولـی ...

نـمـی دونـم ! ):

صابر از پروف منم بازدید کرده بود :V

ولی خداوند کریم و رحیم است ._. !

اگه من و تینا صورتی شیم .. |:

تینـا شخصا ب همه شیرینی میده |:

مخصوصا از طرف من :|