انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نسخه 457 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نسخه 457 (/showthread.php?tid=298154)

RE: گفتگو آزاد | نسخه 457 - _sehun_ - 03-09-2021

(03-09-2021، 12:50)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Loop

صدات کو؟ .-.
فقط آهنگه

RE: گفتگو آزاد | نسخه 457 - *VENUS* - 03-09-2021

@☆мᴇʜяᴀʙ☆ عکس خلاقانه از خود و محیط اطرافتان عزیزدلم
عکس از صفحه چت جزو هیچ کدوم از اینا نیست ):

(03-09-2021، 13:48)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2021، 12:50)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Loop

صدات کو؟ .-.
فقط آهنگه

اتفاقا منم میخواستم الان همینو بپرسم. که چرا صداش نیست

RE: گفتگو آزاد | نسخه 457 - βάરãɲ - 03-09-2021

(03-09-2021، 13:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2021، 13:48)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صدات کو؟ .-.
فقط آهنگه

بهاااااااارمممممم *.*
خوبی؟¿♡

(03-09-2021، 14:00)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2021، 13:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهاااااااارمممممم *.*
خوبی؟¿♡

خوبم فدات شمممم ^^
تو خوبی‌ مهربون ترین ؟

(03-09-2021، 14:24)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2021، 14:00)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهاااااااارمممممم *.*
خوبی؟¿♡

خوبم فدات شمممم ^^
تو خوبی‌ مهربون ترین ؟

خداروشکر ک خوبی 29

بعله منم خوبم (:

چ عجب ما شما رو دیدیم Big Grin

بهار انقد خودتو خوشگل نکن چش میخوریا Telegh_24

(03-09-2021، 14:26)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2021، 14:24)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبم فدات شمممم ^^
تو خوبی‌ مهربون ترین ؟

خداروشکر ک خوبی 29

بعله منم خوبم (:

از دیشب یه برگشت کوچولو کردم به گ.ا به خاطر یه سری داستانا ^^
من که هستم کههههه. من که تو پ.خ باهات حرف میزنم >.< اصلا حرف نزنم دلم تنگ میشه خیلی
کی گفته من خوشگلم؟ -___-

RE: گفتگو آزاد | نسخه 457 - THEDARKNESS - 03-09-2021

(03-09-2021، 14:31)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2021، 14:26)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداروشکر ک خوبی 29

بعله منم خوبم (:

من که هستم کههههه. من که تو پ.خ باهات حرف میزنم >.< اصلا حرف نزنم دلم تنگ میشه خیلی
کی گفته من خوشگلم؟ -___-
اگه چشم خوردی بدون کار چشای همین بارانه
+
الان صبحه دیگه؟

(03-09-2021، 14:42)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2021، 14:31)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی گفته من خوشگلم؟ -___-
اگه چشم خوردی بدون کار چشای همین بارانه
+
الان صبحه دیگه؟

باران چشماش شور نیستتتت >.< خیلی خیلییی مهربونه
+
نه عزیزممم. الان ظهره ^^

خداروشکر ک خوبی 29

بعله منم خوبم (:

کی گفته من خوشگلم؟ -___-
خیلیم خوش اومدی خواهری (:
بعله من دس از سرت برنمیدارم ک Big Grin
همجا باهاتم *.*
_
همه بابد بگن تو خوشگلی وگرنه میزنمشون1

RE: گفتگو آزاد | نسخه 457 - Berserk - 03-09-2021

(03-09-2021، 11:22)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2021، 7:14)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا قرار بود مرده باشم؟؟؟ قاتل استخدام کردی؟؟؟ -_- 

نو ندوس سخته D:
راستی کلی برنامه تست شده برای ساخت شماره مجازی پیدا کردم برات از ی چنله، چندتا هم آموزش هست 
اومدی تله بهم بگو بفرستم برات 

خودت گفتی ذوق مرگ شدی ._.

اوه راس میگی ._. 
اگه اینجاها گذاشتیش تگم کنیااا D:

(03-09-2021، 11:37)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2021، 7:14)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا قرار بود مرده باشم؟؟؟ قاتل استخدام کردی؟؟؟ -_- 

نو ندوس سخته D:
راستی کلی برنامه تست شده برای ساخت شماره مجازی پیدا کردم برات از ی چنله، چندتا هم آموزش هست 
اومدی تله بهم بگو بفرستم برات 
از دلبری کرده من کشته میشی ایح ایح
-
سخت نیست بابا خیلی راحته
دوبار تو مافیا بردم، شهروند نوچ
عزیزم اونا پول میخواد

فک کنم بعضیاش رایگان بودن مطمن نیستم، حالا اگ خواستی میفرستم