انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ (/showthread.php?tid=286346)

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 22-06-2020

(22-06-2020، 19:01)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:56)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه قهوه ای و مشکی رنگ نیست؟
چرا هست
ولی برا من یجوریه

(22-06-2020، 18:59)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:54)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:51)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:44)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخهههههههههههههههههههههههه چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
منم چش رنگی میخوامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

به این فک کردی شاید چشمات رنگی بود بت نمیومد؟

عکستو گذاشته اتفاقا ب ریان هم میگفتن چقد این دختره گوگولیه -.-
خودتو دوس داشته باش هر طور که هستی ((:

اره فکر کردم بهم نمیاد Sad
نظر لطفتونه زهرا خانم cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2
همه همینو بهم میگنcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girl
اگه جفت چشام مشکی یا قهوه ای بود دردی نداشتمcry2cry2cry2
یکیش قهوه ایه یکیش مشکی
چش سمت راستم توش ی خال مادر زاده براهمین رنگش مشکیهcry2cry2
اصن متوجه شدین چی گفتم؟!33

میدونم چ حسی داره ولی خب باید باهاش کنار بیای وَ اینکه خدا خاسته اینطور شده عب نداره کِ (; خیلیم قشنگه دو رنگه ی جور خاصه 
واقا نمیخام این حرفو بزنم ک اعتماد  ب نفست بره بالا ولی خواستنی هستی =)
خودتو دوس داشته باش هرجور ک هستی ، نمیتونی بکوبی از نو بسازی (البته هستن ک میکوبن میسازن :| ) اما نچرال ی چی دیگس ن؟
هیچ نقصی نمیبینمت رو قیافت ((:
اون ک خیلی وقته کنار اومدم(:
این یکی هیچ درمانی نداره/:
هیچ کاری نمیشه کرددددددددددد
این عکس ببین دقت کن تو چشام Blush
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-6299.jpg
الان کمرنگه(:

چشاتت خاصه (;
هیچ عیب و نقصی نمیبینم (;

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - saba 3 - 22-06-2020

@"mlází"

رنگ چشمات خیلی خاصه 

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - شـــقآیــق - 22-06-2020

(22-06-2020، 19:09)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 19:01)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:56)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه قهوه ای و مشکی رنگ نیست؟
چرا هست
ولی برا من یجوریه

(22-06-2020، 18:59)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:54)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:51)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به این فک کردی شاید چشمات رنگی بود بت نمیومد؟

عکستو گذاشته اتفاقا ب ریان هم میگفتن چقد این دختره گوگولیه -.-
خودتو دوس داشته باش هر طور که هستی ((:

اره فکر کردم بهم نمیاد Sad
نظر لطفتونه زهرا خانم cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2
همه همینو بهم میگنcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girl
اگه جفت چشام مشکی یا قهوه ای بود دردی نداشتمcry2cry2cry2
یکیش قهوه ایه یکیش مشکی
چش سمت راستم توش ی خال مادر زاده براهمین رنگش مشکیهcry2cry2
اصن متوجه شدین چی گفتم؟!33

میدونم چ حسی داره ولی خب باید باهاش کنار بیای وَ اینکه خدا خاسته اینطور شده عب نداره کِ (; خیلیم قشنگه دو رنگه ی جور خاصه 
واقا نمیخام این حرفو بزنم ک اعتماد  ب نفست بره بالا ولی خواستنی هستی =)
خودتو دوس داشته باش هرجور ک هستی ، نمیتونی بکوبی از نو بسازی (البته هستن ک میکوبن میسازن :| ) اما نچرال ی چی دیگس ن؟
هیچ نقصی نمیبینمت رو قیافت ((:
اون ک خیلی وقته کنار اومدم(:
این یکی هیچ درمانی نداره/:
هیچ کاری نمیشه کرددددددددددد
این عکس ببین دقت کن تو چشام Blush
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-6299.jpg
الان کمرنگه(:

چشاتت خاصه (;
هیچ عیب و نقصی نمیبینم (;

خیلی خیلی لطف داریBlush
مرسی Heart Blush

(22-06-2020، 19:12)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"mlází"

رنگ چشمات خیلی خاصه 

پس چرا خودم نمیبینم Sad
مرسی صبا جان Heart Blush

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - سهَ‌ند - 22-06-2020

یه نظرسنجی بذارین " داس بهتر یا تبر؟؟" خیلی باحال

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - شـــقآیــق - 22-06-2020

ولی ابی یچی دیگسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس666666666666666666
چشای گربه ابیییییییییییی اخههههههههههههههههههههههههههههههه666666

من که خودم از بچگی تبر فن بودم . حالا هرچقدر میخاین بگین داس ولی تبر خیلی باحال تر

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - *Aɴѕel* - 22-06-2020

شقآ
نگآه منم از قیافم اصلا راضئ نیستم
خودم دوس دارم تام بوی باشم
اما دیگه کنار اومدم
همیشه تو زندگی هیچی با به میلت نیس(:

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - saba 3 - 22-06-2020

منم وقتی هم سنت بودم آرزوم بود که چشم رنگی باشم 
فرقی هم برام نداشت آبی ، سبز، طوسی
از یه طرفم نصف فامیل هامون چشم رنگی هستن و من همیشه ناراحت بودم که چرا چشم من رنگی نشده
اون زمان خیلی دوست داشتم لنز داشته باشم ولی مامانم به دلیل عفونت چشم و اینا مخالفت می‌کر د و می‌گفت هر وقت ۱۸ سالن شد مسئولیتت با خودته اون موقع هر بلایی خواستی سر خودت بیار 
ولی مطمئن باش یه روز به حرفم می‌رسی که رنگ چشم خودت از لنز خیلی بهتره و به صورتت خیلی میاد

بعد ۱۸ سالگی حسابی عقده گشایی کردم 
لنزای آبی آسمانی/ عسلی/ سبز/ طوسی گرفتم 
ولی جالبه تا یه هفته شاید استفاده کردم
بعد یه مدت دلمو زد
و الا حتی تیونرمم تموم شده و  رقبت به خریدن تیونرشم ندارم
بماند که یه مدت چشمم عفونت کرد

ولی در کل هر رنگ چشمی به یه طیف پوستی میاد 
تو پوستت سبزه آس و با رنگ چشمت هم خونی جالب و قشنگی داره(:

ولی من واسه اونایی که داس رو ترجیح میدن هم احترام زیادی قائلم. سلاح خیلی خوبی

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - Ɗєя_Mσηɗ - 22-06-2020

(22-06-2020، 13:17)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 13:14)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه جالب .-.
اره خیلی جالبه|:
اصلا چی جالبه؟؟؟

عاشقتم ینی D;