انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 (/showthread.php?tid=296557)

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Mohlek - 30-04-2021

(30-04-2021، 13:39)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 13:36)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما هر وق تونستی همزمان با سه نفر تو پ.خ و دو نفر تو گ.آ صحبت کنی یه ندا ب ما به که درباره دیگر موارد اختلات کنیم

تونستم تمام شد آخيش ; )
مشكل غلط املايي از لب تاپمه استيكر فارسي نداره كيبوردم :!
حاجی لپتاپ و اینا بهانس
اصل خلوص نیت و چشم بصیرته (;

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - shghyegh - 30-04-2021

(30-04-2021، 13:36)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عقده ای

چی ؟ کی؟ Telegh_02

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 30-04-2021

(30-04-2021، 13:38)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 13:36)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چش چش هواسم هس

ببينم پروف منه نيگا ميكني Telegh_01
والا ی سری سم گزاشتی اون بالا مجبوریم نگا کنیم

بيــــب!:

كرم دارمآ =)

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Mohlek - 30-04-2021

(30-04-2021، 13:42)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 13:38)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا ی سری سم گزاشتی اون بالا مجبوریم نگا کنیم

بيــــب!:

كرم دارمآ =)
هعی...

شما از داشته هات صحبت کن (;

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - THEDARKNESS - 30-04-2021

(30-04-2021، 13:40)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 13:39)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر نمیکنم تو نه مدیر من باشی و نه مدیر گ.آ
بعدشم چیز بدی بهش نگفتم . حالتم هم جدی و بد نبود دوستانه بهش گفتم تا اشتباهشو تصحیح کنه.
ای بابا باز شروع کردین شما -ـــــــــــــــــــــــــــ-
من مدیر هم نبودم باز میگفتم حاجی
باشه. من الان قند خونم پایینه تا بعد ساعت ۲۰ سر به سرم نزار زود جبهه میگیرم.

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - شـــقآیــق - 30-04-2021

سپاس دادن ی عمل اختیاری است!
هرکی خواس میده هرکی نخواس نمیده!
ربطی ب بیشعوری ندارد!
ینی الان من باشعورم ب همه سپاس میدم؟خیر!o_O
برا اطلاع بیشتر درباره بیشعوری ب کتاب بیشعوری مراجعه فرمایید

تصمیم گرفتم دیگه سپاس ندم...سپاس دونم خراب شد

ایش

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 30-04-2021

(30-04-2021، 13:40)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 13:39)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تونستم تمام شد آخيش ; )
مشكل غلط املايي از لب تاپمه استيكر فارسي نداره كيبوردم :!
حاجی لپتاپ و اینا بهانس
اصل خلوص نیت و چشم بصیرته (;

اون كه صد البته...
الا شما چشمشو داري.؟
خلوصو داري حاجي +)

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 30-04-2021

(30-04-2021، 13:09)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"*Aɴѕιl*"
2mo5
عصبانی؟:v

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Emmɑ - 30-04-2021

(30-04-2021، 13:43)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 13:40)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا باز شروع کردین شما -ـــــــــــــــــــــــــــ-
من مدیر هم نبودم باز میگفتم حاجی
باشه. من الان قند خونم پایینه تا بعد ساعت ۲۰ سر به سرم نزار زود جبهه میگیرم.
آیری امریز؟._.

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - شـــقآیــق - 30-04-2021

من کرم دارم بازم سپاس میدم..کلید سپاس منو بردارین