انجمن های تخصصی  فلش خور
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* (/showthread.php?tid=294812)

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - فرنودِ بن گیومرث - 03-03-2021

می رم چایی بریزم.
به نفعتونه تا اون موقع تصمیماتون رو بگیرید و جواب بدید.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - امیررضا* - 03-03-2021

(03-03-2021، 0:59)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 0:58)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه دیگه

هعی اره

الان چند سالته ؟ .-.

یچیزی رو هیچوقت نفهمیدم
اینکه وقتی من بچه بودم بقیه بزرگ بودن
ولی الان اختلافا خیلی کمه
چرا؟
من ۱۹. تو ۲۰ :|

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 03-03-2021

(03-03-2021، 1:01)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 0:58)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوبت شماست . ها ها
الان میگم بهت صبر کن

کیو بوسش میکنی!دختر باشه
با کی رل میزنی دختر باشه
از کی متنفری و هم عاشقشی دختر باشه
هیچکدوم نداریم

کی بود میگفت من میخوامـ بیام رو دو نفره؟ Telegh_01

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - فرنودِ بن گیومرث - 03-03-2021

(03-03-2021، 1:01)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 0:58)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوبت شماست . ها ها
الان میگم بهت صبر کن

کیو بوسش میکنی!دختر باشه
با کی رل میزنی دختر باشه
هیچکدوم نداریم

منظورم از نوبت شماست این بود جواب سوال من رو بدید.

عه.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - سهَ‌ند - 03-03-2021

(03-03-2021، 1:00)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 0:58)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدر کرینج اهههههههععععه

بنیتسبمیتسب
بهتر از ممد گاو کشه که.

ببین چیکار کردی که من کرینج شدم اََََهههههههه

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Emmɑ - 03-03-2021

(03-03-2021، 1:01)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 0:58)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلمو شکوندی برو حالشو ببر
من شلوارام سایزش 40 بود الان 36 میپوشم  میمون بیتربیت/:
بازم ارمی دلارو دیوونه کرده مامانش موهاشو عروسکی شونه کرده

بـا من نموندی برو حالشـو بخر :>
36 ژدا؟ ببین»ـمـ ؟

چجور عروسکـی شونه میکنن؟ با رسمـ شکل پلیز!

تو منو فروختی برو حالشو ببر
بمولا!گوشی ندارم فردا میفرستم|:نظرت چیه تز همه جام لعنت بر ذهن منحرف عکس بندازم؟
18

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - جاویدم - 03-03-2021

اقا دیگه یه تهران توکیو هم تو گ‌ا نسازید که

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - *VENUS* - 03-03-2021

بخوابین -__-

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Emmɑ - 03-03-2021

(03-03-2021، 1:02)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان میگم بهت صبر کن

کیو بوسش میکنی!دختر باشه
با کی رل میزنی دختر باشه
هیچکدوم نداریم

منظورم از نوبت شماست این بود جواب سوال من رو بدید.

عه.
فرار نکن باید جواب بدییی

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Medusa - 03-03-2021

(03-03-2021، 1:00)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 0:59)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Modern problems need modern solutions. 

یسابنمتیسابنمیم وای تیک سبز از کجات آوردی؟

از کیبورد. :_