انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 (/showthread.php?tid=295381)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Emmɑ - 15-03-2021

(15-03-2021، 13:26)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2021، 13:25)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نلذئقلئدفئدقفئ Heart می تو
همتون سرتون شلوغه؟چرا اخه لنتی چراا
._.فدات Heart

نمیدونم سرم شلوغه/:
غلط خوردی دختره ی چشم مشکی
راستی من خواب کل بچه های انجمنو دیدم ک تو مدرسه بودیم بعد معلم ریاضیم همون الاغه هم ریاضی درس میده بعد تولد منه همتون تبریک میگین اما رامونا و ددیم ملیکا و تو ترلان پرستو و غیره بهم کادو میدین.-.
منم فقط کادوی رامونا و ددیمو دوس داشتم/:

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - _sehun_ - 15-03-2021

(15-03-2021، 13:30)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2021، 13:26)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم سرم شلوغه/:
راستی من خواب کل بچه های انجمنو دیدم ک تو مدرسه بودیم بعد معلم ریاضیم همون الاغه هم ریاضی درس میده بعد تولد منه همتون تبریک میگین اما رامونا و ددیم ملیکا و تو ترلان پرستو و غیره بهم کادو میدین.-.

من جچشام هم رنگ چشای سهونه قهوه ای سوخته Cool
من چ شکلی بودم؟/:

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - م‍حمّد - 15-03-2021

(15-03-2021، 13:23)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@sclvrFox
برات زن پیدا کردم کجایی؟

نمیخوام

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - لــــــــــⓘلی - 15-03-2021

(15-03-2021، 13:29)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2021، 13:27)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من خندیدم Telegh_01
هوم آره جرTelegh_01

خوشگل♥
مث من؟ Telegh_01

تویی (:⁦♥️⁩
هوم حرفات فرق میکرد Telegh_01

(15-03-2021، 13:31)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2021، 13:30)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من چ شکلی بودم؟/:
خب دختره ی مثل چشم سهون قهوه ای تیره
همون شکل اما همه دخترا تیپ زده بودن ارایش هم کرده بودن._.
راستی یه پسری هم بود ک افتاده بود و از هم جاش خون میومد/:

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 15-03-2021

(15-03-2021، 13:14)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@لــــــــــⓘلی
باید الان میبودم! .-.
داستانم خیلی غم انگیزه!
میخوام ازش سریال بسازم ._. (هه تو خواب مثلا)

من!! ممتازترین شاگرد مدرسه بودم!!
تو کلاس های تقویتی زبان و کامپیوترم هم همیشه نمره کامل رو میگرفتم!
تازه یه بار کامل رو هم گذشتم!

تو قلم چی تو شهرمون اول شدم!

مدارس نمیزاشتن برم مدرسه دیگه (:

همشونننننن پررررر!!
قبلا هدف داشتم برعکس الانم!

@لــــــــــⓘلی
امان از این نام کاربری ها!

(15-03-2021، 13:31)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2021، 13:23)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@sclvrFox
برات زن پیدا کردم کجایی؟

نمیخوام

چرا نمیخوای؟

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - سهَ‌ند - 15-03-2021

من پوووول میخوام

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - لــــــــــⓘلی - 15-03-2021

(15-03-2021، 13:14)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@لــــــــــⓘلی
باید الان میبودم! .-.
داستانم خیلی غم انگیزه!
میخوام ازش سریال بسازم ._. (هه تو خواب مثلا)

من!! ممتازترین شاگرد مدرسه بودم!!
تو کلاس های تقویتی زبان و کامپیوترم هم همیشه نمره کامل رو میگرفتم!
تازه یه بار کامل رو هم گذشتم!

تو قلم چی تو شهرمون اول شدم!

مدارس نمیزاشتن برم مدرسه دیگه (:

همشونننننن پررررر!!
قبلا هدف داشتم برعکس الانم!

عوممم چی بگم
منم همین بودم وضعیتا خیلی عوض شده(:

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - _sehun_ - 15-03-2021

(15-03-2021، 13:31)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@sclvrFox
برات زن پیدا کردم کجایی؟

نمیخوام

مگه دست خودته؟

(15-03-2021، 13:32)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2021، 13:29)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشگل♥
مث من؟ Telegh_01

تویی (:⁦♥️⁩
هوم حرفات فرق میکرد Telegh_01

تو/: (باز شرو شد)
جررر Telegh_01

(15-03-2021، 13:33)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2021، 13:31)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من چ شکلی بودم؟/:
خب دختره ی مثل چشم سهون قهوه ای تیره
همون شکل اما همه دخترا تیپ زده بودن ارایش هم کرده بودن._.
راستی یه پسری هم بود ک افتاده بود و از هم جاش خون میومد/:

حالا درست شد
واای لباس چی داششتتتمم؟
جرررر