انجمن های تخصصی  فلش خور
!... بـآ تـوجـه بــه آوآتـآر نـفــر قـبـلـیـت یــه شـغـل بــگـو ..! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: !... بـآ تـوجـه بــه آوآتـآر نـفــر قـبـلـیـت یــه شـغـل بــگـو ..! (/showthread.php?tid=100292)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: !... بـآ تـوجـه بــه آوآتـآر نـفــر قـبـلـیـت یــه شـغـل بــگـو ..! - ★ASAL-GIRL★ - 16-08-2014

برده فروشی

RE: !... بـآ تـوجـه بــه آوآتـآر نـفــر قـبـلـیـت یــه شـغـل بــگـو ..! - ~ CrAzY HuMaN ~ - 16-08-2014

(16-08-2014، 20:23)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2014، 20:20)adia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2014، 20:20)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2014، 20:17)adia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2014، 20:12)torklord نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grin
نه! الان افسردگی دارم میگیرم!Big GrinBig GrinBig Grin
بزار برم یه آلبوم بدم بیرون که دیگه افسردگیم کامل شهBig GrinBig GrinBig Grin
راستی، الان روحانی زنگ زد، داشت برای دوره ی بعد قرار اعتلاف رو میزاشت! خوب وقتی میگید آدم شبیه رئیس جمهوره همین مشکلا هم پیش میاد دیگهBig GrinBig Grin
_
آیدا هم بهش میخوره یا بازیگر بشه یا خواننده! Big Grin
big like.....Big GrinBig Grin
ولی من دلم میخواد پلیس بشم...اونوقت میام توی رئیس جمهور رو له میکنم...Big GrinTongueTongue

اصن دعوا نکونین من جراح میشم دل و روده ی هردوتونو میریزم رو دایرهgun
حالا چرا دایره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

چی دوس داری پ؟
ذوزنقه خوبه؟!
دادستان =)))))
نه...مستطیل....TongueBig Grin

RE: !... بـآ تـوجـه بــه آوآتـآر نـفــر قـبـلـیـت یــه شـغـل بــگـو ..! - torklord - 16-08-2014

(16-08-2014، 20:23)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2014، 20:20)adia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2014، 20:20)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2014، 20:17)adia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2014، 20:12)torklord نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grin
نه! الان افسردگی دارم میگیرم!Big GrinBig GrinBig Grin
بزار برم یه آلبوم بدم بیرون که دیگه افسردگیم کامل شهBig GrinBig GrinBig Grin
راستی، الان روحانی زنگ زد، داشت برای دوره ی بعد قرار اعتلاف رو میزاشت! خوب وقتی میگید آدم شبیه رئیس جمهوره همین مشکلا هم پیش میاد دیگهBig GrinBig Grin
_
آیدا هم بهش میخوره یا بازیگر بشه یا خواننده! Big Grin
ولی من دلم میخواد پلیس بشم...اونوقت میام توی رئیس جمهور رو له میکنم...Big GrinTongueTongue

چی دوس داری پ؟
ذوزنقه خوبه؟!
دادستان =)))))
کلا راه نداره من قاضی و دادستان نشم؟ من عربی رو دووس ندارم!!!
برا این دوتا که باید عربی فوول باشی!!! لامصب قانون های قضایی هم اصلشون به عربیه!!!
Big GrinBig GrinBig Grin
الان این درسای عربی رو که ما یاد میگیریم خود عرب جماعت بلد نیست!
باید با حسن در این مورد هم صحبت کنمBig GrinBig GrinBig Grin

RE: !... بـآ تـوجـه بــه آوآتـآر نـفــر قـبـلـیـت یــه شـغـل بــگـو ..! - an idiot - 16-08-2014

دبیر عربی:cool:

RE: !... بـآ تـوجـه بــه آوآتـآر نـفــر قـبـلـیـت یــه شـغـل بــگـو ..! - ~ CrAzY HuMaN ~ - 16-08-2014

(16-08-2014، 20:28)torklord نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی دوس داری پ؟
ذوزنقه خوبه؟!
دادستان =)))))
کلا راه نداره من قاضی و دادستان نشم؟ من عربی رو دووس ندارم!!!
برا این دوتا که باید عربی فوول باشی!!! لامصب قانون های قضایی هم اصلشون به عربیه!!!
Big GrinBig GrinBig Grin
الان این درسای عربی رو که ما یاد میگیریم خود عرب جماعت بلد نیست!
باید با حسن در این مورد هم صحبت کنمBig GrinBig GrinBig Grin
آفرین.....برو بگو بهش....

RE: !... بـآ تـوجـه بــه آوآتـآر نـفــر قـبـلـیـت یــه شـغـل بــگـو ..! - AYZA - 02-11-2014

......... Big Grin

RE: !... بـآ تـوجـه بــه آوآتـآر نـفــر قـبـلـیـت یــه شـغـل بــگـو ..! - Jєιяαη - 28-07-2015

Big Grin رپری

RE: !... بـآ تـوجـه بــه آوآتـآر نـفــر قـبـلـیـت یــه شـغـل بــگـو ..! - kiana-khanoomi - 28-07-2015

گل فروش

RE: !... بـآ تـوجـه بــه آوآتـآر نـفــر قـبـلـیـت یــه شـغـل بــگـو ..! - KING ERFAN ╬ - 29-07-2015

عروسک فروش<عروسک فروشی ک 1 ساله پولدار میشه.چون عروسکاش خعلی قشنگه>

RE: !... بـآ تـوجـه بــه آوآتـآر نـفــر قـبـلـیـت یــه شـغـل بــگـو ..! - KiCK $TAR - 29-07-2015

بازیگر یا بیکار Wink