انجمن های تخصصی  فلش خور
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ (/showthread.php?tid=122816)

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - Mïņ̃†êR - 21-06-2014

جشام درد كرفته

كفتكوخوش

شب برستاره

فعلاخوشكلا^__-

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - GαяBagє Gιяℓ - 21-06-2014

(21-06-2014، 0:52)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:48)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم تو جهنمم -_-

اینجا الاگ جنیفر و شکیرا کنسرت دارن (:
توم؟! :|
بابا ایولللللللللللل
میتونی فیلم بگیری بفرستی؟! (:
ما اینجا بیشتر تو فاز سنتیم!  (:

آره (:

نه اینترنت ما قطع شده خدا قول داده رسیدگی کنه :|

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - Mᴏʙɪɴᴀ - 21-06-2014

HI

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - pink lady - 21-06-2014

(21-06-2014، 0:49)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:48)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسی کاری داری باهام ؟!!
اره (:
دلم واست تنگیده ):

عزیزم من هم !

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - F A R ! N - 21-06-2014

(21-06-2014، 0:52)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:46)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:44)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:42)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن باو درست شدنی نیس!
باس ببینمش...

واقعنی؟!
باباش چن سالشه؟!Big Grin

باش

یخوده سنش زیاده ولی دل لامصب ک سن و سال حالیش نمیشه.__.

همین طوری الکی یهو آشق میشه احمق$_$
درکت میکنم!
وضع فلاکت باریه اگه طرف دوست نداشته باشه!!

(21-06-2014، 0:42)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:41)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنو زود واسه خوابیدن |:
ستی ^___________^

فرین -__-
همچین میگی ترشیده انگار خودت شوور داری! :|

من که قصد ازدواج نارم(:

ادامه تحصیل..؟!(:

خوشگذرونی دیه

حالا ی قسمتیشم شامل تحصیله!

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - Mσηѕтєя Gιяℓ - 21-06-2014

(21-06-2014، 0:55)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:52)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:48)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم تو جهنمم -_-

توم؟! :|
بابا ایولللللللللللل
میتونی فیلم بگیری بفرستی؟! (:
ما اینجا بیشتر تو فاز سنتیم!  (:

آره (:

نه اینترنت ما قطع شده خدا قول داده رسیدگی کنه :|
:| پس که اینطور!

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - pink lady - 21-06-2014

تازع گرفتم عکسمو ^_^

بیخی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/tbjciz3tnttzztaxswzy.jpg

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - GαяBagє Gιяℓ - 21-06-2014

(21-06-2014، 0:53)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم تو جهنمم -_-

عه واقعن؟

فردا شبم کنسرته؟!

نه فردا کنسرته یاسه *^__^*

حالا لباس چی بپوشم ؟! .__.

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - Mᴏʙɪɴᴀ - 21-06-2014

هعی روزگار
عزیزان سلام کردمااااااااا

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - F A R ! N - 21-06-2014

(21-06-2014، 0:55)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:51)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:48)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:45)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:41)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا؟! :/
ولی من شنیدم غذاتون خار و سُس تنده! :|
لابد اشتباه گفتم دیه!:|
راسی سلام برسون Angel

حوریو زیاد نمیشه قاچاق کرد! :|
مگه اینکه سایزه کوچیکشو بخوای! :|
ریسکش بالاس! :/

اوکیSleepy
نه باووووووو ما بجای آب جوش اَ آب میوه خالص و صد در صد طبیعی استفاده میکنیم!:hiccp:
ن بابا الکی میگن!
من واسه شام سوپ شیر خوردم!
فقط چیزای داغ پیدا میشه مثلا بستنی نیس اینجا!

حتما
بابا یکیو بفرست اینا مشترک ازش استفاده میکننBig Grin

نوش جووووونتBig Grin

منم تا یه هفته دیه میام بیرون!
ولی باس برم بخش سوال جواب بعد بیام

کی بهشته؟
بیا اینجا بریم بترکونیم (:

/: آم..
^_^ عجب شانسی داری
همین دیشب سوالا پخش شد ^_^
ایمیلتو بده واست بفرستم
راسی شما اینترنت دارین!؟ /: