انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ (/showthread.php?tid=292665)

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 03-01-2021

(03-01-2021، 20:27)مهدی1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2021، 20:22)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانوادگی میدیدیم ما ب اون وابسته بودیم ولی..../:

یبار دیگه ببینم با دخترا دعوا میکنی کاری میکنم مرغای آسسمون ب حالت گریه کنن
شرم کن اسم خودتو میزاری پسر؟
@"Mahdi 1381"

Undecided  Undecided  Undecided  قبلا دخترا باید شرم میکردن با پسر دهن به دهن نشن .ولی باشه Confused . بعدشم من کلا هیچ کاری به هیچ دختری نداشتم فقط از حسین پرسیدم دلت کتک میخواد؟ نمیدونم چرا چنین شد.

شما شرم کن با ما دهن به دهن نشو مرد دوره زمونه ای 
که حرف کسی بخواد بار دختر جماعت کنه من حسابشو میرسم!

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - _ƇRAƵƳ_ - 03-01-2021

(03-01-2021، 20:22)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2021، 20:20)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماچ ماچ
خیلیییی:/
مگه باباتم میدید؟

عه من بابام بدش میاد:/
کاش اخرش خوب بود):

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - Prometheus - 03-01-2021

دختر جماعت حرف بار پسر مردم کرد

مهدی داشت بامن حرف میزدWink

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - مهدی1381 - 03-01-2021

(03-01-2021، 20:28)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2021، 20:27)مهدی1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Undecided  Undecided  Undecided  قبلا دخترا باید شرم میکردن با پسر دهن به دهن نشن .ولی باشه Confused . بعدشم من کلا هیچ کاری به هیچ دختری نداشتم فقط از حسین پرسیدم دلت کتک میخواد؟ نمیدونم چرا چنین شد.

تو دوتا اکانت داری اونوقت ب ؟آرمی میگفتی ما باهم فرق داریم عذر خواهی کن
برو گمشو

چرا وقتمو با بچه ها تلف میکنم؟؟. دخترا های انجمن مرغاتونو ببرید باغ وحش خوب میخرن ازتون چون همشون یه پا دارن Dodgy

(03-01-2021، 20:30)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پ.خ برا نقش ماست رو داره؟!

5020 یه توپ دارم قلقلیه...

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - *Aɴѕel* - 03-01-2021

یبار دیگه ببینم با دخترا دعوا میکنی کاری میکنم مرغای آسسمون ب حالت گریه کنن
شرم کن اسم خودتو میزاری پسر؟
@"Mahdi 1381"

تویی ک اسم خودتو پسر میزاری
ارع دقیقا خود تو
تو زورت نمیرسع بری با دو تا هم قد خودت تو واقعیت دعوا کنی
بعد میای اینجا قد قد میکنی

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - مهدی1381 - 03-01-2021

سرخ و سفید و ابیه

(03-01-2021، 20:31)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2021، 20:30)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پ.خ برا نقش ماست رو داره؟!

میتونید به کارتون برسید دوستان! Smile

(03-01-2021، 20:30)مهدی1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2021، 20:28)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو دوتا اکانت داری اونوقت ب ؟آرمی میگفتی ما باهم فرق داریم عذر خواهی کن
برو گمشو

چرا وقتمو با بچه ها تلف میکنم؟؟. دخترا های انجمن مرغاتونو ببرید باغ وحش خوب میخرن ازتون چون همشون یه پا دارن Dodgy

من حامی طرفداران حیوانات بودم چون اومدی جزشون مجبورم 
دست بکشم!