انجمن های تخصصی  فلش خور
•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• (/showthread.php?tid=284169)

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - sober - 15-05-2020

@"fatemeh 11 ساله"
خوندی حرفامو؟

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - _sehun_ - 15-05-2020

خب من هروخ میخوام عکس بزارم نمیشه این یک
دو اون مطلب طنز بود و ربطی به آهنگ نداشت
سه باشه دوتا از پستام نامناسب بود ولی باید قبول کنی که اون پست طنز بود
چهار خو دیگه چرا ارسال نظر رو میبندی؟میبندی چی میشه؟که چی؟

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 15-05-2020

(15-05-2020، 15:03)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گلم باید بری تو قسمت آپلود عکس لینک عکستو کپی کنی بعدش بزاری تو موضوعت:-)))
۲و۳.____.
۴همونایی که قبلا آنیل گفت:-)

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - Ɗєя_Mσηɗ - 15-05-2020

(15-05-2020، 8:14)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یاد شعر تیتراژ شروع بره ناقلا افتادم:|

بع بع بع 
صبح شده(:

(15-05-2020، 3:24)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا خودت شرو ازم دور کن /:

چرا شر؟

@"Ƒalleη"

آواتارت چه خوبه
تو هم فرندز بازی؟

آی آی نگووو

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - سهَ‌ند - 15-05-2020

@Anill

من موضوعاشو دیدم تکراری نبود که خودش نوشته بود جالب هم بود . بجای بستن میشد منتقل کنین تو همون پستی که میگین قبلا بوده.

(15-05-2020، 15:03)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما باید عکستونو آپلود کنین و من توی متن بذارین
مطلب طنز محتوایی داریم و چون کیپاپه توی اون انجمن قرار می گیره
من ارسال نظرو نمی بندم وقتی وارد زباله دان میشه شما دیگه نمی تونید چیزی ارسال کنید
این قانونه انجمن که موضوعات کم محتوا و بی کیفیت باید بسته بشن عزیزم
ما هم اوایل که اومدیم موضوعاتمونو بستن
من خودم ۱۰۰ تا از تاپیک هام بسته شده عزیزم ولی حق داشتن

(15-05-2020، 15:06)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Anill

من موضوعاشو دیدم تکراری نبود که خودش نوشته بود جالب هم بود . بجای بستن میشد منتقل کنین تو همون پستی که میگین قبلا بوده.

بیوگرافی اکسو تکراری بود
و موضوعات دیگه کم محتوا بودن

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 15-05-2020

(15-05-2020، 15:06)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Anill

یکیش تکراری بود یکیشم کم محتوا اشکالی نداره ولی موضوع زیاده

@Anill

آفرین Heart این دوستمون داره درست میگکه تازشم من چیزی که نوشته بودم با اون چیزی که اون یارونوشته بود فرق میکرد

(15-05-2020، 15:08)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Anill

آفرین Heart این دوستمون داره درست میگکه تازشم من چیزی که نوشته بودم با اون چیزی که اون یارونوشته بود فرق میکرد

شما هر مشکلی داری توی موضوع زدن به من پ.خ بزن راهنماییت می کنم،باشه عزیزم؟
درباره ی موضوعت مال ایشون کامل تر بود و عکس داشت
درسته عکسهاش خراب شده بود ولی موضوع شما جامع نبود

(15-05-2020، 15:08)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Anill

یکیش تکراری بود یکیشم کم محتوا اشکالی نداره ولی موضوع زیاده

تکراری نبود اون بیوگرافی کاملشونو نوشته بود من فقط یه توضیح کوچیک درباره اکسو دادم