انجمن های تخصصی  فلش خور
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* (/showthread.php?tid=294812)

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - سهَ‌ند - 03-03-2021

(03-03-2021، 1:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما ها کارو زندگی ندارین نه؟ ._.
نمیخوابین؟
من برم؟؟!
دعوا نکنینا .. بحث سیاسیم راه نندازین
لینک سایتای خرابم نذارین اینجا
به همجنس گرا ها هم کاری نداشته باشین
تا من برگردم ._.

تازه میخوایم جرئت حقیقت بازی کنیم خیخی

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - *VENUS* - 03-03-2021

(03-03-2021، 1:14)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 1:13)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیشـور شـتر خودتـی Telegh_01

اوه چقدر پیچیدش کردین
من خیلی راحت تر ازینا فهمیدم

(03-03-2021، 1:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیخوابین؟
من برم؟؟!
تا من برگردم ._.

غلط کردن با همجنسگراها کاری داشته باشن
اععع
پیرم کردن ._.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 03-03-2021

(03-03-2021، 1:14)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 1:13)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیشـور شـتر خودتـی Telegh_01

اوه چقدر پیچیدش کردین
لعنتی بوگو :>

(03-03-2021، 1:15)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیخوابین؟
من برم؟؟!
تا من برگردم ._.

برو من حواسم هست.
بسپرش به من.
: دی

تو خودت عامل فسادی
یکیو باید بذارم تورو سانسورت کنه

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Emmɑ - 03-03-2021

بسم الله بسم الله
الله اکبر الله اکبر
خدایا بهارو پیر نکن
فوت فوت

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - امیررضا* - 03-03-2021

(03-03-2021، 1:16)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه چقدر پیچیدش کردین
لعنتی بوگو :>

پروفایلتوو چک کن  Tongue

(03-03-2021، 1:16)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیخوابین؟
من برم؟؟!
تا من برگردم ._.
پچ پچ میخوری؟

نه تو میخوری ؟

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 03-03-2021

(03-03-2021، 1:14)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 1:12)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چـادر بهت میـاد در جریـانـی کـه؟ Telegh_01

شــــت ! آره راست میگی!
امیررضـای زرنگـــ  Telegh_01
بمولا من تا کلاس هفتم چادری بودم
هفته اول با چادر
هفته دوم باچادر برگشتنی بدون چادر
هفته سادم بدون چادر با حجاب کامل
هفته بعدی نصف موهام بیرون
همش تقصیر اون دوستمه|:
مرجع تقلیدت اشتبـاه بوده خواهـرمـ بیـا پیشـ خودمـ  ng2

(03-03-2021، 1:16)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیخوابین؟
من برم؟؟!
تا من برگردم ._.

تازه میخوایم جرئت حقیقت بازی کنیم خیخی

سهند ! -__-
بذار با خیال راحت برم بخوابم

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - فرنودِ بن گیومرث - 03-03-2021

(03-03-2021، 1:17)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 1:15)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو من حواسم هست.
بسپرش به من.
: دی

تو خودت عامل فسادی
یکیو باید بذارم تورو سانسورت کنه
یسبنسشتبیمنتسشنمبیسشنم
ملیکا رو بذار سانسورم کنه.
رفت خوابید؟