انجمن های تخصصی  فلش خور
♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ (/showthread.php?tid=57822)

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Łost Đλtλ - 15-09-2013

سعلام  ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 160

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - **MOHAMMAD** - 15-09-2013

(15-09-2013، 21:44)Reza shottgunner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2013، 21:41)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:  همش عضلس ... برو تو آینه خودتو ببین مثه ماست میمونی ....! مرتیکه شل و ول.

جونه عمت. اینا که ندیدن از نزدیک من و تو رو شاید باور کنن ولی دیگه واسه من چرا کاسه شعر میگی!؟
بی تربیت.... ازین فوشا نداریما....! میدونی من تو فوش دادن دست و دل بازما ...!

دست و دلبازیتو نمایان کن بینیم

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - .. ReZa .. - 15-09-2013

(15-09-2013، 21:43)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: نمیشه ... آبرو داری! مدیری خیر سرت

نه! بگو چیزی ندارم رو کنم. بگو **** کردم. آره. کسایی که منو بشناسن چرندیات تو رو (که نمی دونی هم چی سر هم کنی فعلا!) باور نمی کنن. من نگران ابروم توی اینجا نیستم. هر کس که با منه و منو میشناسه واسم مهمن. دیگران پشمکم واسم نیستن.
وای وای .... الفاظ رکیک بکار میبری .... مقداری اخطار هم به خود منتقل کن....!

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - šhεïdα - 15-09-2013

نقل قول:
(15-09-2013، 21:45)black devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2013، 21:42)زهرا# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='black devil' pid='1052388' dateline='1379270501']
وجــودم حس نمیکنین؟! :|

سلامShy
سلآم (:

خوبی عزیزم؟Heart

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - FARID.SHOMPET - 15-09-2013

نقل قول: فرید؟

ریلَــــــــــــــــــــــــکس ریلــــــــــــکس ریلکس تر

اخه من موندم این نت چی داره که احساس گندگی میده به بیشتر آدما؟!

نقل قول: وای وای .... الفاظ رکیک بکار میبری .... مقداری اخطار هم به خود منتقل کن....!

کو×؟! یکیشو بهم نشون بده.

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - .. ReZa .. - 15-09-2013

(15-09-2013، 21:46)**MOHAMMAD** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2013، 21:44)Reza shottgunner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2013، 21:41)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:  همش عضلس ... برو تو آینه خودتو ببین مثه ماست میمونی ....! مرتیکه شل و ول.

جونه عمت. اینا که ندیدن از نزدیک من و تو رو شاید باور کنن ولی دیگه واسه من چرا کاسه شعر میگی!؟
بی تربیت.... ازین فوشا نداریما....! میدونی من تو فوش دادن دست و دل بازما ...!

دست و دلبازیتو نمایان کن بینیم
مگه خلم اخطار بگیرم دادا ....!

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - pink devil - 15-09-2013

بعــله .. مام که آدم نیسیم .. -_-
منم با خودم دعوا میکنم .. !-_-

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - **MOHAMMAD** - 15-09-2013

(15-09-2013، 21:47)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: فرید؟

فرید خودت گفتی فوش حتی سانسور شده خلاف قوانینه..
خب فوش نده ک بعد کسی نتونه اخطار بت بده

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - šhεïdα - 15-09-2013

نقل قول:
(15-09-2013، 21:47)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote]فرید؟

منم نمیدونم فهمیدی به منم بوگو:cool:

(15-09-2013، 21:48)pink devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعــله .. مام که آدم نیسیم .. -_-
منم با خودم دعوا میکنم .. !-_-

فکر خوبیه!Big GrinBig Grin

udo

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - FARID.SHOMPET - 15-09-2013

نقل قول: فرید خودت گفتی فوش حتی سانسور شده خلاف قوانینه..
خب فوش نده ک بعد کسی نتونه اخطار بت بده

حرف منو تحریف نکنید خواهشا. سانسور شده یعنی چی!؟ وقتی من کلش رو ستاره می ذارم کی می تونه بخوندش!؟ تازه فوش ندادم یه سری اصطللاح نا جوری بود که کاملا سانسور شده بود.
اون که مییگیم سانسور شدم مورد داره اینه که حتی یک حرفش سانسور نشده باشه

رضا چیزا می خواستی بگی ها! بگو تا همه هستن! بگو ببینم بلدی ابرو بریزی یا نه.