انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نسخه 457 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نسخه 457 (/showthread.php?tid=298154)

RE: گفتگو آزاد | نسخه 457 - βάરãɲ - 03-09-2021

(03-09-2021، 20:54)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیاقتت همین رباته
گلبمو شکستی

مهدی ._.

دوس نداشتم حرفی ک زدی /=

RE: گفتگو آزاد | نسخه 457 - Prometheus - 03-09-2021

(03-09-2021، 22:10)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2021، 22:05)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شکلات دوست ندارم
لواشک یه ساله نخوردم-_-
خیلی چیزی-_-ینی ببینم دست خالی بیای
ولی من تلخشو دوست دارم._.
من همین امروز خوردممم یعنی هرجا میرم بهم لواشک میدن*-*
چیکار میکنی؟:>

@Prometheus
میریم مشد^^خاله میدونه

:| میدزدنت دختر خاله نکن از این کارا،تو راه هیولا میاد میخورتت.

RE: گفتگو آزاد | نسخه 457 - *VENUS* - 03-09-2021

(03-09-2021، 21:45)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2021، 21:35)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخ جون 22

من همین الان فهمیدم ک بقیش فروردین میاد(((:

شوخی‌ نکنننن ._.
واقعاااا؟؟؟؟

RE: گفتگو آزاد | نسخه 457 - ραтяιcια - 03-09-2021

(03-09-2021، 22:10)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2021، 22:05)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شکلات دوست ندارم
لواشک یه ساله نخوردم-_-
خیلی چیزی-_-ینی ببینم دست خالی بیای

ایشش منم میخوام
خدا خفت نکنه منم میخوام-_-
میندازمت تو گونی میزارم دم در D:

RE: گفتگو آزاد | نسخه 457 - Emmɑ - 03-09-2021

(03-09-2021، 22:15)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی منو میدزده تو این گرونی؟

(03-09-2021، 22:15)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشش منم میخوام
خودت درست کن بلد نیستی؟
من یدونه با زغال اخته و آلبالو درست کردم نمک هم زدمممم کیلی کیلی
دمِ در؟بعدش چی؟

(03-09-2021، 22:16)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2021، 22:15)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2021، 22:15)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشش منم میخوام
خودت درست کن بلد نیستی؟
دمِ در؟بعدش چی؟

نه
زهر مار من الان نمیتونم بخورم هیچی نگو دیگه عه-_-
بقیه اش‌ به تو ربطی نداره.-.

(03-09-2021، 22:19)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2021، 22:16)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودت درست کن بلد نیستی؟
دمِ در؟بعدش چی؟

نه

با این وضعیت فردا بری پس فردا برمیگردی عزیزم
واوو دارم لواشک میخورم ربِ انار هم زدمم با نمک
بیتربیتی دیگه

RE: گفتگو آزاد | نسخه 457 - Prometheus - 03-09-2021

ایشش منم میخوام
خودت درست کن بلد نیستی؟
دمِ در؟بعدش چی؟

به عنوان اهن قراضه میفروشنت بیب.

(03-09-2021، 22:22)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به عنوان اهن قراضه میفروشنت بیب.
دلِت بسوزه

(03-09-2021، 22:22)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2021، 22:19)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه

با این وضعیت فردا بری پس فردا برمیگردی عزیزم
واوو دارم لواشک میخورم ربِ انار هم زدمم با نمک
بیتربیتی دیگه

کجا برمیگردم؟!
خب حالا._.فهمیدم :/
نه زیاااااااد.-.