انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 (/showthread.php?tid=294339)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - فرنودِ بن گیومرث - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:31)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:27)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هیچ کس رو نمی شناسم دختر. یعنی اگه بشناسم هم باز باید برام یه سری توضیحاتی رو بدند.
الان یک نفر پ.خ داده و شروع شده.
برام بنویس از خودت و عکس فراموش نشه.

میارمت توی داستان

چون هندونه گذاشتی زیر بغلم توی داستان خیلی تحویلت می گیرم.

خُـوش بـدرخشـی :>

ببین سعـی کـن خیـلی بال و پَـر بدی تو داستـان بهمـ 
 جـوری کـه بی مـن داستان بـی معنـی شـه:_:

خب حالا که این قدر مشتاقید برام پ.خ بنویسید و کمکم کنید کرکترتون رو بسازم.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - THEDARKNESS - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:30)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:27)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استاد نتیجه امتحان چی شد؟
تو نظر سنجیت ونوس هم بود؟ اسمش چیه؟ بود؟
اونجا انتخابش نکردم تو بهش گفتی بعد اومده میگه از من خوشت نمیاد؟؟
گفته بودی هیچکدوم فرزندم

بین کی و کی بود؟

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:32)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:27)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هیچ کس رو نمی شناسم دختر. یعنی اگه بشناسم هم باز باید برام یه سری توضیحاتی رو بدند.
الان یک نفر پ.خ داده و شروع شده.
برام بنویس از خودت و عکس فراموش نشه.

میارمت توی داستان

چون هندونه گذاشتی زیر بغلم توی داستان خیلی تحویلت می گیرم.

ایولللللل دستت ممنانم *-* Big Grin
الان میفرستم ۰-۰
آوا عکستمـ برا من بفرس پی وی تایید نهـاییش بـا مـنه دخترمـ

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:25)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:23)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قراره شاهد ی حرکت مشابه باشیم پس
آخرین حرکت مشابهی که خاطرم هست برای سال 1392 یا 1393 هست. اهورا آکادمی ومپایرز رو نوشت و نیمه تمام هم موند. خواستم همون رو ادامه بدم ولی سبک نوشتاری متفاوتی داریم و علی الحساب رمان دو تیکه می شد.
به همون اشاره می کنی؟

نه Telegh_01

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - فرنودِ بن گیومرث - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:33)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:30)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتّفاقاً درستش همینه. کم گوی و گزیده گوی چون در : دی

شب قرص رو می خورم الان باید بلند شم ناهاری چیزی بخورم. خونه تنهام و غذایی نیست ...
خیلی دوست دارم باشم/:
ترلان باشه منم هستم._.
/:میتونی زن بگیری دوس داشتی برات از دیوار زن میگیرم زن ک نه کنیز

ترلان کیست؟

از دیوار ؟ بتمیتسبنمستبمنتیس
نه رکت سکسیستیه. یا سیب زمینی سرخ می کنم یا می رم سر کوچه چیزکی می گیرم یا اصلاً از سیستم سفارش آنلاین استفاده می نُمایم. عای لاو تکنالاجی.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:33)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:31)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا مـن شنـاخته شـده امـ الهـه ی فلشخـورمـ :/

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - Emmɑ - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:33)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:30)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفته بودی هیچکدوم فرزندم

بین کی و کی بود؟
صنم و آرمی

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - THEDARKNESS - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:33)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه خواستی فیلم بسازی بگو من بیام برات بازی کنم. داستان فقط خیال ادمو به پرواز در میاره.
من دوماه 60 صفحه نوشتم 16000 تا بازدید خورد حسش نبود فصل 2 بنویسم کلا پاکش کردم Undecided Undecided

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - Prometheus - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:19)♡•rainy girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:05)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باران
خودتی؟

این نیومد

(22-02-2021، 12:08)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان ببین اطلاعیه اومده ؟

اینم نیومد

(22-02-2021، 12:17)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببببببببببببببع

بین اسم توام فاصله هس واسع تو اطلاعیه میاد؟¿♡

مال نن بینش فاصله نیست.....فونتش اینجوریه :/

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:31)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:15)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بشر اینجا ایرانه

نمیزارن بزرگسالان صحنه های رابطه جنسی رو ببینن اونم حالا انیمه باشه دیگه بدتر

از دنیا عقبی ۰-۰ Big Grin
چه ربطی به دین داره بشر؟؟ مگه اینا حقوقی نیس که هر بزرگسالی میتونه در اختیار داشته باشه؟؟ وقتی اینا تو کشورای دیگه برای "بزرگسالان" طبیعیه پس ایرانم همینطوره دیگه چه ربطی به اسلام داره ۰-۰
والا تا اونجایی که میدونم هیچ کدوم از قواعد اسلامو که زیر پا نزاشته ۰-۰
مگه بزرگسالانو دیگه میتونن محروم کنن؟؟
بعدشم خو الان مگه ندیدی گفتن تو این ژانر انیمه خیلی بی خطر به حساب میاد؟

نوب من از اسلام حرفی زدم؟

میخوای عکسای ****شو بفرستم؟ :/