انجمن های تخصصی  فلش خور
♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ (/showthread.php?tid=57822)

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Wanton - 15-09-2013

سلامتی اونی که قرار بود ادامه بده،حتی اگه دستگیر بشه..
سلامتی اونی که گفت حرفای توی مغز در رفته همش راست بود..
سلامتی اونی که زد زیر همه چی و شونه خالی کرد..
سلامتی اونی که با بی لطفی خدافظی کرد..
سلامتی اونی که حتی بخاطر نیم ملیون طرفدارش برگرده..
سلامتی اون که تا تهش با هواداراش باشه..

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - .. ReZa .. - 15-09-2013

نقل قول: من واسه تو یکی بد جور دارم. اومدی نت احساس گندگی بهت دست داده. تو با این که یک ساله منو میشناسی ولی انگار که نمیشناسی   
ببین من اصلا احساس گندگی تو هیچ محفلی رو نمیکنم... خیلی هم فروتنم.... دیدم موضوع کل کل ندارید ....گفتم یه فضا و حسو حالی متفاوت به این گفتگو بدم.... باحات کل کل کنم.... الان که میبینم .... اصلا جنبه نداری....

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - pink devil - 15-09-2013

گرگ همان گرگ است ، شغال همان شغال و بین این همه حقیقت تنها آدم است که آدم نیست !
خدافظ .. !-_-

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Łost Đλtλ - 15-09-2013

رباعیات خیام با صدای شاملو و آواز استاد شجریان.....(می بره فضا.......) نه؟!Angel

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - FARID.SHOMPET - 15-09-2013

نقل قول: ببین من اصلا احساس گندگی تو هیچ محفلی رو نمیکنم... خیلی هم فروتنم.... دیدم موضوع کل کل ندارید ....گفتم یه فضا و حسو حالی متفاوت به این گفتگو بدم.... باحات کل کل کنم.... الان که میبینم .... اصلا جنبه نداری....

داری مثه چی دروغ میگی می خوای بپیچونی!!!!!!
من سه بار به تو نگفتم بیرون!؟ باهات بحث نکردم!؟ چقدر من برات زر زدم بیرون گفتم رضا بیخیال شو؟!
باز تو میای اینجا ادامه میدی!؟ تو اسم اینو میذاری کل کل کردن و تغییر دادن جو اینجا!؟

اخه مرد حسابی مگه منو نمیشناسی!؟ مگه ندیدی بیرون هم چه ادم بی جنبه ای هستم!؟ مگه ندیدی چند بار با کیارش دهن به دهن شدم سر شوخی خرکی هاش!؟ ندیدی چه جوری میتن قانع رو روز های اخر مدرسه توی اوتوبوس زدم روش رو کرد اون ور هیچی نگفت دست هم نداد قهر کرد رفت!؟ ندیدی چی کار کردم با اکیپ منوچ و دوستان وقتی تو مدرسه و اوتوبوس شوخی خرکی کردن!؟ ...

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - dangercty - 15-09-2013

(15-09-2013، 22:00)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: شیطان جن است و به خاطر این که فوق الآده عبادت میکرده تا مقام فرشته ارتقا پیدا کرد ولی با نا فرمانی رانده شد و حالا هم مث بز داره التماس مارو میکنه که گناه کنیم♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 163♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 163
فرشته بوده نه جن! جن کلا ماهییتش با فرشته فرق داره.

نه داداشم
شیطان موقعی که ندا اومد به آدم سجده کنید گفت من از آتشم(جن از آتش ساخته شده مثل انسان که از گل ساخته شده) و آتش از خاک بهتر و بالا تره و سجده نکرد

هرچی هست مطمئنم شیطان یه جن هستش و به صورت اشتباه به عنوان فرشته شناخته شده در صورتی که با یه تعریف ساده از فرشته میشه این رو ابهام زدایی کرد
فرشته موجودی است بدون هواوهوس که تنها اطاعت خدارو میکنه
حیوان موجودیست پر از هواوهوس که فقط ازاونا پیروی میکنه(البته در ضاهر چون همون جور که میدونید تمامی موجودات همیشه و در همه حال در حال تسبیح خداوند یکتا هستند)
انسان موجودیست که هم عقل داره(مث فرشته ها)هم هواو هوس داره (مث حیوانات) و اگه از عقلش پیروی کنه از فرشته هم مقامش بالاتر میره اما اگه از هواوهوسش پیروی کنه از حیوان هم پست تر میشه
در مورد جن هم اطلاعاتی ندارم شرمندهBig Grin

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Apathetic - 15-09-2013

شدم بهدرین ارسال کننده امروز با 205 تا:/

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - T A R A - 15-09-2013

خوبَم .. (:

:|

دوتآ لَگَد بِزَنَم دَرِع گوشه هَمَتون تآ آدَم شین .. (:

:|

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - dangercty - 15-09-2013

(15-09-2013، 22:00)pink devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2013، 21:59)dangercty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2013، 21:53)زهرا# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2013، 21:52)pink devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مُراقب باش به چه کسی اِعتماد میکنی !
“ شیطان ” هَم یه زَمانـی “ فرشته ” بود ! (:

به به ! به بهRolleyes

نه خیر
شیطان فرشته نبوده و نیست
شیطان جن است و به خاطر این که فوق الآده عبادت میکرده تا مقام فرشته ارتقا پیدا کرد ولی با نا فرمانی رانده شد و حالا هم مث بز داره التماس مارو میکنه که گناه کنیمBig GrinSleepy

بعله گفتم اگه نمیدونید بدونیدSleepy

|:
who are U ?!

I am a danesh mandSleepyBig Grin

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Apathetic - 15-09-2013

رزی رفت بخوابه تا فردا باهم بریم گردشگری در انتالیا  .. ولی من پررو هسم هنو از نت سیر نسدم خوبه عروسی هم داشتیمBig Grin