انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی ازاد نسخه 403 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی ازاد نسخه 403 (/showthread.php?tid=293637)

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - ᗩᐯᗩ⁷ - 08-02-2021

(08-02-2021، 8:07)ممد جان. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگو ممد گاو کش داد

چیشد؟؟ ۰------------۰
هن؟؟

(08-02-2021، 8:07)ممد جان. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگو ممد گاو کش داد

من فهمیدم رازش چیه

آها ترسیدم بابا فک کردم مثل این فیلم ترسناکا خودت ممد گاوکشیا ۰-۰/:
داشتم سکته رو میزدم/:
چییییییی ۰-۰؟

(08-02-2021، 8:09)ممد جان. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بهت دو تا سپاس دادم من یه ترفند بلدم بدون ضعیف کردن اینترنت دو تا سپاس میده اگه با روش من دو تا سپاس بدی یکیش میشه اسم اون طرفی که متنو نوشته

چجوری؟؟ من میخام یاد بگیرم ۰-۰

(08-02-2021، 8:09)ممد جان. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بهت دو تا سپاس دادم من یه ترفند بلدم بدون ضعیف کردن اینترنت دو تا سپاس میده اگه با روش من دو تا سپاس بدی یکیش میشه اسم اون طرفی که متنو نوشته

(08-02-2021، 8:08)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیشد؟؟ ۰------------۰
هن؟؟

آها ترسیدم بابا فک کردم مثل این فیلم ترسناکا خودت ممد گاوکشیا ۰-۰/:
داشتم سکته رو میزدم/:
چییییییی ۰-۰؟
من ممد گاوکشم دیگه

یا پشم @-@
خب من مرخص میشم ۰-۰///////////////////:

چرا بقیه سکوت نمودیییییید حس میکنم تنهایی رفتم وسط فیلم ترسناک شمام دارین نگا میکنین &^&/:
بابا لااقل یه اهمیییی اوهومییی ۰-۰ ///:

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 08-02-2021

معلم ورزش عقده ای فیلممو پاک کرد

نه دستت مرسی نوموخواد ۰-۰

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - THEDARKNESS - 08-02-2021

(08-02-2021، 8:12)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا بقیه سکوت نمودیییییید حس میکنم تنهایی رفتم وسط فیلم ترسناک شمام دارین نگا میکنین &^&/:

وسط داستان ترسناکی

(08-02-2021، 8:14)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-02-2021، 8:12)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وسط داستان ترسناکی

اونی چااااااان &^&

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - BIG-DARK - 08-02-2021

(08-02-2021، 7:37)ممد جان. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-02-2021، 7:31)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:/

آرش خان عظیم منو آلفا کردی
آلفا کایوت

1.مطمئن شو بن نمیشی!
2.تمام پروفایلتو درست کن برای شناخته شدن!
3.ارسالات بالای 11 باشه که بتونی پ.خ بدی!
وقتی اینا تکمیل شد بعد میشی

(08-02-2021، 8:14)ممد جان. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صدرا کاری کردم به خودت سپاس بدی

(08-02-2021، 7:14)ممد جان. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقای مهدی
@mahdi 1381
خوشحالم که به شما خبر بدم که منم یه رمان نوشتم به اسم رمان فرقه روشنایی
و حقوقش کاملا محفوظ و متعلق به منه و هیچگونه مدرکی دال بر این که این داستان مال هر کسی جز من هست وجود نداره
این داستان در وبلاگ من به صورت کاملا قانونی نوشته میشود و خیلی هم طرفدار داره من پارت یکش رو بازنویسی کردم و انشالله تا فردا منتشر میشه داستان در بیست و یک پارت منتشر میشه
اون قسمتی که شما خیال داشتین بنویسین ولی ننوشتین فقط بخشی از بیست و یک پارته
@mahdi 1381
@آدمفروش

باز کی

مهدی جان خوندیش
خدای اسکلی . میرم پلیس فتا شکایت میکنم. هنوز اسکرین شاتایی که از داستانم گرفتمو که دارم. برو هر کار دلت میخواد بکن. بعدشم تاریخ انتشار مشخص میکنه مال کیه.اسکل جان

(08-02-2021، 8:18)ممد جان. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-02-2021، 8:16)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونی چااااااان &^&

اسم فیلمش آنابله و تو هم آنابلی

(08-02-2021، 8:18)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدای اسکلی . میرم پلیس فتا شکایت میکنم. هنوز اسکرین شاتایی که از داستانم گرفتمو که دارم. برو هر کار دلت میخواد بکن. بعدشم تاریخ انتشار مشخص میکنه مال کیه.اسکل جان

مدرکی داری که فوتوشاپ نیست

(08-02-2021، 8:18)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1.مطمئن شو بن نمیشی!
2.تمام پروفایلتو درست کن برای شناخته شدن!
3.ارسالات بالای 11 باشه که بتونی پ.خ بدی!
وقتی اینا تکمیل شد بعد میشی

من اسپمرم نمیتونم جز اسپم چیزی بدون اسپم چیزی بدم به ندرت میشه فقط 11 تا اسپم بدم

اره خودت