انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 (/showthread.php?tid=294339)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - *Aɴѕel* - 22-02-2021

عجب!

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:40)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:35)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا مـن شنـاخته شـده امـ الهـه ی فلشخـورمـ :/

قرار نیست کرکتر ها منفعل باشند توی داستان.
یک مثال ساده می زنم. اگر یک مجلس بزمی بود و یکی از دیگری درخواست رقص کرد من از قبل می دونم که کرکتر ما در واقعیت می خواد قبول کنه یا نه.

شما کرکتر خودتون رو پیش می برید و تصمیم گیری ها با خودتونه-البته تا جایی که بشه- و من فقط اون طوری که باید می نویسمش.

چـه خوبـه کـه خودمـ حق تصمیمـ گیری دارمـ

حالا حـاجی خودتو معرفی کن بشناسمت :/

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - ραтяιcια - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:22)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@صباnafas
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
@ʟᴇɪᴛᴏ
@*Aɴѕιl*
@*Aɴѕel*
@نــــــــــⓐنسی
@فرنودِ بن گیومرث
@ctrl+w
@*VENUS*
@Волшебник
@Alien
@мσнα∂єѕєн
@ραтяιcια
@☆coииoя☆
@☆мᴇʜяᴀʙ☆
@لــــــــــⓘلی
@♡•rainy girl•♡
@☪爪尺.山丨几几乇尺☪
@"♔̲̲K̲̲h̲̲a̲̲l̲̲s̲̲e̲̲♔̲̲"
@sclvrFox
@Ɗєя_Mσηɗ
@Medusa
@lady_tailor
@♜THE DARKNESS♜

امیدوارم کسی رو جا ننداخته باشم.
اگر کسی جا مونده یا خودش اعلام کنه یا دیگران.

از برایِ پر کردن وقت و به کار انداختن مخیّله ذهن می خوام داستانی بنویسم که یحتمل خوب از آب در نخواهد آمد. نویسندگی کار سختیه.
امّا به عنوان یک تفریح و مشقِ کار بهش نگاه می کنیم.

موضوعش؟ دلم می خواد تمام آیتم های ماورایی که می شناسیم رو یک طوری داخلش کار بذارم-بذاریم-
از اسلندر من گرفته تا تغییر بعدِ دو جهان موازی (مثل داستان آر.ال.استاین "لایر لایر")

حالا من نیاز به کرکتر دارم و چه کرکتری بهتر از خود آدمیون انجمن؟
اگر راغب بودید به من پ.خ بزنید و داخلش یک سری وِیژگی شخصیتی و ظاهری بگید تا بتونم کرکترتون رو بسازم.
اگه خواستید عکسی هم بدید -حالا چه واقعاً تصویر خودتون باشه چه به طور فرضی تصویر خودتون باشه- حتماً بفرستید.

ارادت.

منم میخوام باشم(::

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - ᗩᐯᗩ⁷ - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:42)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:41)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشوم ۰-۰ Big Grin

نخیر اول برای اونی چان میفرستی بعد برای بقیه
@"AVA_MADI*"

اونی چان نگران نباش همون عکس تکراریه س که قبلا نشونتون دادم ۰-۰
گفتم که تا حالا از خودم عکس نگرفتم ۰-۰
برای همین فقط اونو دارم تو گوشیم متاسفانه ۰-۰=./

(22-02-2021، 12:40)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:39)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

44

بـازمـ سهونکـ نـانسـی رو روانـی کردع :<

جوون
نانسی عجرم زنه یا مرد؟

زنـه !
خوشگلـه مثل سهون :/

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - فرنودِ بن گیومرث - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:43)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب!

برات یه کرکتر کنار گذاشتم.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - _sehun_ - 22-02-2021

گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 165
حالا هی ننم میگه کم بخواب/:

(22-02-2021، 12:40)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:38)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عـاقـا من و تو  و رومـو سـه تـایی نفش اوِّل بـاشیمـ :>
اوه یعععععععع لطفا مشکی بپوش._.

عـع چـراع؟:>

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - *Aɴѕel* - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:44)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:43)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب!

برات یه کرکتر کنار گذاشتم.
چه کرکتری؟!

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - _sehun_ - 22-02-2021

(22-02-2021، 12:44)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2021، 12:40)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوون
نانسی عجرم زنه یا مرد؟

زنـه !
خوشگلـه مثل سهون :/

نخیرم دیدمش عملیه چون بچش شبیه اون موقع های خودش شده و خودشم عملیه ولی سهون جز آیدُل های پسریه ک ب طور طبیعی خوشمله/: