انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [458] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [458] (/showthread.php?tid=298171)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 13-09-2021

(13-09-2021، 15:55)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 15:50)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه من اهل اسلام نیستم کلا
خب زودتر کامل میشه ولی دختر اون زمان قرار نیست نظریه بنویسه.حالا چه زودتر و چه دیرتر،تو بزرگ و کوچیکی که فرقی نداره.
اون حرفا درست و واقعی بود و من همشو خوندم سوالی هست؟
اوکی
اره خب این کارایی ک میکنن که سعی کنن دخترا رو خنگ نشون بدن واسه همینه که نمی‌خوان پیشرفت کنیم چون اینجوری اوضاع برای آقایون سخت میشه=)

نه سوالی نیس
همین که جبهه نگرفتی خوبه
ببینم واقعا ازشون نفرت نداری؟نمیخوای بکشیشون؟فقط میخوای منتظر باشی؟

جبهه؟یجوری میگی انگار من رئیس نیرو های امپریالیست و آنتی‌گرلم

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - سهَ‌ند - 13-09-2021

(13-09-2021، 15:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 15:44)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنظرت چرا دارن این کارو میکنن؟

چون تلاش جامعه همیشه واسه پایین نگه داشتن خانوما بوده و هست
چون خوب میدونن اگر زنا بیان بالا چقدر خوب میتونن جای مردارو تو خیلی زمینه ها بگیرن
و خیلی به نفعشونه که زن رو تو خونه نگه دارن ، ازش به عنوان دستگاه تولید مثل استفاده کنن
و لذتش رو ببرن :>

اینی هم که میگی میتونه باشه ها نمیگم نیست. ولی من فکر میکنم یه دلیل بزرگتری هست که همه اینایی که گفتی میرن زیر اون دلیل اصلی.
من زیاد اهل رائفی پور بازی و تئوری توطئه نیستمااا ولی طبق چیزایی که همیشه دیدم و دارم میبینم تو اینترنت و جامعه و رسانه .. همیشه یه تلاشی هست که بین زن و مرد یه تفرقه بندازن. یه جدایی عجیب غریب. مثلا همین کارنامه. چه فرقی داره کی بره کارنامه بچه رو بگیره. اصلا کی اهمیت میده واقعا. الان ینی تو همه مدرسه ها باباها قراره برن کارنامه بگیرن؟
این خبر فقط افکار عمومی رو تحریک میکنه. که یه جنگ بین مرد و زن بوجود بیارن. در حالی که جنگ اصلی یه چیز دیگه‌ست. الان بجا اینکه زن ها برن دنبال حق خودشون اول باید از سد مردایی بگذرن که بهشون برخورده که "دخترا زودتر به سن بلوغ میرسن" "دخترا مغز رنگی رنگی تری دارن" و اینجور چیزا

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - shghyegh - 13-09-2021

(13-09-2021، 16:01)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 15:55)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی
اره خب این کارایی ک میکنن که سعی کنن دخترا رو خنگ نشون بدن واسه همینه که نمی‌خوان پیشرفت کنیم چون اینجوری اوضاع برای آقایون سخت میشه=)

نه سوالی نیس
همین که جبهه نگرفتی خوبه

از کسایی ک خانوما رو ب این وضع کشوندن چرا بدم میاد ولی صحبت کردنو تبادل نظر برای رسیدن ب ی نتیجه منطقی از دعوا بهتره

ی آدم عادیَم میتونه درمورد بعضی چیزا جبهه بگیره حتما ک نباید رئیسی چیزی باوشه

(13-09-2021، 16:01)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 15:58)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه ی ما برابری میخوایم مگه نه؟
خب،منم یه سوالاتی دارم که چرا همجنسگرا ها از جنس مخالف دوری دارن.و از یک همجنسگرا میخوام که به این سوال جواب بده.دلیل ساخت ال جی بی تی،مثلث صورتی و همایت ها متداوم.هر کسی جواب نده
اول اینکه این مسئله واقعا ربطی به صحبتای ما نداشت
چون من دارم میگم حتی کوچیک ترین حقوقی که یک فرد به عنوان انسان باید داشته باشه، از خانوما گرفته شده
دوم، الان سوالت اینکه چرا همجنسگرا ها از جنس مخالف دوری میکنن؟ و اینکه ارتباط این سوال با بحث برابری چیه؟
بعله خودم میدونم
اونارو فهمیدم این یه بحث جدیده

اره سوالم اینه.
میخوام یک عکس نشونتون بدم
اماده ای؟

(13-09-2021، 16:04)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 16:01)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از کسایی ک خانوما رو ب این وضع کشوندن چرا بدم میاد ولی صحبت کردنو تبادل نظر برای رسیدن ب ی نتیجه منطقی از دعوا بهتره

حرف تو به گوش اونا نمیرسه
میتونی چهره اونارو توی یه دایره تو پر سرخ تصور کنی

ما اینجا ادم عادی نداریم.حتی توی کل دنیا

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - *VENUS* - 13-09-2021

(13-09-2021، 16:03)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 15:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون تلاش جامعه همیشه واسه پایین نگه داشتن خانوما بوده و هست
چون خوب میدونن اگر زنا بیان بالا چقدر خوب میتونن جای مردارو تو خیلی زمینه ها بگیرن
و خیلی به نفعشونه که زن رو تو خونه نگه دارن ، ازش به عنوان دستگاه تولید مثل استفاده کنن
و لذتش رو ببرن :>

اینی هم که میگی میتونه باشه ها نمیگم نیست. ولی من فکر میکنم یه دلیل بزرگتری هست که همه اینایی که گفتی میرن زیر اون دلیل اصلی.
من زیاد اهل رائفی پور بازی و تئوری توطئه نیستمااا ولی طبق چیزایی که همیشه دیدم و دارم میبینم تو اینترنت و جامعه و رسانه .. همیشه یه تلاشی هست که بین زن و مرد یه تفرقه بندازن. یه جدایی عجیب غریب. مثلا همین کارنامه. چه فرقی داره کی بره کارنامه بچه رو بگیره. اصلا کی اهمیت میده واقعا. الان ینی تو همه مدرسه ها باباها قراره برن کارنامه بگیرن؟
این خبر فقط افکار عمومی رو تحریک میکنه. که یه جنگ بین مرد و زن بوجود بیارن. در حالی که جنگ اصلی یه چیز دیگه‌ست. الان بجا اینکه زن ها برن دنبال حق خودشون اول باید از سد مردایی بگذرن که بهشون برخورده که "دخترا زودتر به سن بلوغ میرسن" "دخترا مغز رنگی رنگی تری دارن" و اینجور چیزا

واسه کسایی که نمیخوان برابری رو قبول کنن باید دلیل بیاریم دیگه؟
باید بگیم باباااا ما هم میتونیم خوب باشیم
ولی همیشه تلاش بر این بوده که زن ناتوان جلوه داده بشه. قبول داری ؟
یا خنگ تر و بی مسئولیت دیده بشه
الان یعنی حتی اونقدر ادم قابل اعتماد و مسئولیت پذیری نیست که بهش کارنامه بچشو بدن
مادر من تو بیمارستان داشت پر پر میشد که تورو خدا بچه منو سریع عمل کنین
ولی کسی گوش نمیکرد. چرا؟
چون مامان من عقلش کامل نیست. حتما بابام باید اجازه بده
میلیارد هااااا مثال اینجوری هست
که همیشه خواستن زنا رو حقیر جلوه بدن

(13-09-2021، 16:04)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 16:01)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون من دارم میگم حتی کوچیک ترین حقوقی که یک فرد به عنوان انسان باید داشته باشه، از خانوما گرفته شده
دوم، الان سوالت اینکه چرا همجنسگرا ها از جنس مخالف دوری میکنن؟ و اینکه ارتباط این سوال با بحث برابری چیه؟
بعله خودم میدونم

اره سوالم اینه.
اماده ای؟

(13-09-2021، 16:04)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی اگه تعدادمون زیاد باشه میرسه خب

اوکی تو خیلی خاصی

(13-09-2021، 16:09)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 16:04)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعله خودم میدونم

اره سوالم اینه.
اماده ای؟

اوکی تو خیلی خاصی
فقط اسلحه
حرف بدردنمیخوره

نه نیستم

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - *VENUS* - 13-09-2021

بعله خودم میدونم

اره سوالم اینه.
اماده ای؟

میدونی مثل چی میمونه؟ تو از کرفس متنفری
حتی وقتی بوشو میفهمی حالت تهوع میگیری . و نمیتونی نزدیکش بشی
ولی عاشق پیتزایی. انتخاب واسه شام خورشت کرفسه؟ یا پیتزا ؟
حالا اینم مثل همونه
این افراد واقعا نمیتونن عاشق جنس مخالف بشن . من تو یک جلسه مشاوره بودم با یکی از این افراد. حتی تصور همخوابی و نزدیکی با جنس مخالف باعث میشد بهش حالت تهوع دست بده . مثل حسی که ممکن تو داشته باشی از نزدیکی با همجنس خودت!
ولی این افراد وقتی با هم جنس خودشونن ارامش دارن، خوشحالن و عاشقن
چیزی هم نیست که بگیم جدیدا به وجود اومده پرهام
این افراد از اول تاریخ بودن ولی همیشه پنهونش میکردن

در کل باید همه ی آدمارو با هر جنسیت، ملیت، نژاد، گرایش جنسی ، دین و اعتقادی دوست داشته باشیم.

هر کی باید بتونه واسه زندگی خودش چیزیو که دوست داره انتخاب کنه

مگه این زندگی چقدر می ارزه یا قراره چقدر زندگی کنیم ؟

(13-09-2021، 16:13)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2021، 16:09)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی تو خیلی خاصی
فقط اسلحه
حرف بدردنمیخوره

نه نیستم
ینی میگی خوبه دخترا اسلحه بگیرن دستشون هرکی باهاشون مخالف باشه رو بزنن بکشن؟@_@

خودت گفتی هستی

(13-09-2021، 16:13)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعله خودم میدونم

اره سوالم اینه.
اماده ای؟

میدونی مثل چی میمونه؟ تو  از کرفس متنفری
حتی وقتی بوشو میفهمی حالت تهوع میگیری . و نمیتونی نزدیکش بشی
ولی عاشق پیتزایی. انتخاب واسه شام خورشت کرفسه؟ یا پیتزا ؟
حالا اینم مثل همونه
این افراد واقعا نمیتونن عاشق جنس مخالف بشن . من تو یک جلسه مشاوره بودم با یکی از این افراد. حتی تصور همخوابی و نزدیکی با جنس مخالف باعث میشد بهش حالت تهوع دست بده . مثل حسی که ممکن تو داشته باشی از نزدیکی با همجنس خودت!
ولی این افراد وقتی با هم جنس خودشونن ارامش دارن، خوشحالن و عاشقن
چیزی هم نیست که بگیم جدیدا به وجود اومده پرهام
این افراد از اول تاریخ بودن ولی همیشه پنهونش میکردن

در کل باید همه ی آدمارو با هر جنسیت، ملیت، نژاد، گرایش جنسی ، دین و اعتقادی دوست داشته باشیم.

هر کی باید بتونه واسه زندگی خودش چیزیو که دوست داره انتخاب کنه
این جنگ روانی زمانی تموم میشه که من بمیرم
هر کسی واسه یه هدفی بدنیا اومده و این هدف زندگیه
هدف من فرق داره پس قبل از هر چیزی به دلیل نیاز داشتم
برای من عشق مهم نیست،هدف مهمه