انجمن های تخصصی  فلش خور
•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• (/showthread.php?tid=284169)

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - Ɗєя_Mσηɗ - 15-05-2020

دقت کردین هر روز اینجا یه بساطی داریم ؟ |:

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 15-05-2020

(15-05-2020، 15:50)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 15:48)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 15:47)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 15:44)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 15:42)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به خدا من فقط یه سوال پرسیدم
نمیدونم چی شد که همه ریختن اینجا Telegh_59

این موضوع همیشه همین طوره عزیزم

من تقریبا یه سال پیش که ده سالم بود اومدم ولی اسممو 11 ساله ثبت کردم یه روز داشتم ترول میدیدم که دیدم ااا این که همون سایتس عضو شدم
با اینجا خیلی آشنا نیستم ولی الان آشنا شدم

مشکلی داشتی مدیران در خدمتن. Big Grin

بله بله فقط الا نسیم فک کنم یه سه کیلویی کم کرده باشه

رحم کن بهش !

سعی کن از خودت مایه بذاری!

از خودم.___.
من شمارو نمیشناسم.____.اینجا کجاست؟مدیران حاضرو آماده در حال خدمتن من چرا.___.

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - saba 3 - 15-05-2020

(15-05-2020، 15:52)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 15:50)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 15:48)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 15:47)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 15:44)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این موضوع همیشه همین طوره عزیزم

من تقریبا یه سال پیش که ده سالم بود اومدم ولی اسممو 11 ساله ثبت کردم یه روز داشتم ترول میدیدم که دیدم ااا این که همون سایتس عضو شدم

رحم کن بهش !

از خودم.___.
میگم از طرف دیگران قول کمک نده /:

(15-05-2020، 15:53)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 15:52)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رحم کن بهش !

از خودم.___.
میگم از طرف دیگران قول کمک نده /:

اوکی Undecided

(15-05-2020، 15:51)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 15:45)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطمه جون ، الهی درد و بلات بخوره تو سر اونی که محروم شد ،
گلم اگه متوجه نشدی کاپتان چی گفت بیا پیوی خودم برات اوکیش کنم قربونت برم !

دیگه دیره
10 Toman is gone
بهترین مدیر اینجا |:
تو بهترینی عزیزم .___________.
اصن موندم تو کف این حرفا ! D:

(15-05-2020، 15:51)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه زیادی جو ندیم

خدارو شکر به خیر گذشت!

الحمدالله

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - _sehun_ - 15-05-2020

ببخشید اگه دوست داشتید خودتونو معرفی کنید

حالا آهان آهان

دیشب بشوم کونوس کله

(15-05-2020، 15:54)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 15:51)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه زیادی جو ندیم

خدارو شکر به خیر گذشت!

الحمدالله

شکر واقعا

(15-05-2020، 15:56)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید اگه دوست داشتید خودتونو معرفی کنید

آناهید.۱۵.پرنده ای مهاجر.____.