انجمن های تخصصی  فلش خور
گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } (/showthread.php?tid=72989)

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - Apathetic - 12-12-2013

(12-12-2013، 11:48)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينم بگم!!

تو هم با كمك سلطانو سروش و ارمينا و...

امدي!!

يه جور ميگه عرضه دارم انگار يه نفري در مقابل قوم مقول وايسادهDodgyDodgy

ولش کن .. 

اصن از کجا معلوم داره راست میگه ؟

اگه با محمد فامیل بود ، میرفت پیشه خوده پسرعموش ! ) :

نه اینجا ..

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - τοxικ - 12-12-2013

(12-12-2013، 11:47)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-12-2013، 11:42)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-12-2013، 11:40)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-12-2013، 11:37)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-12-2013، 11:35)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-_-
هیچی صابر یه لحظه اومد تو گ.آ اینام .. =))
خیلی خنده داره ..
و تاسف بار ..
دافـــظ ایمان

اوپس الان باید گفت چ جوگیر یادتون باشۀ کجایید و اختیاراتتون چقدره زیاد خودتونو بزرگ نبینید گلم ما یادمون هست
هرکس یه عقایدی داره دخدر جون (:
یکی باس به اطرافیانش وصل باشه برسه به بالاها یکی نَ خودش اون قد عرضه داره به اون بالاها برسه اینجاهاس که تفاوتا روشن میشه (:
آره عزیز

ن دیگ ببین عقایدت ......پوف دیگ انغدر دروغ گفتید ک ادم میمونۀ کدومو باور کنۀ !
دیگ دیگ ما اینیم ن ک شما اسلا ب اطرافیانتون وسل نیستید فعلانم ک اختیاراتتون بیشتر از من نیست گلم فغط رنگتون بنفشۀ
آره شما استادی =))
آموزش زبان میدی !
در حد بیسیکمشم گیر می کنی !
تایپ کردنتم که اینه !
من رنگمم آبی باشه با هیچ فرقی ندارم (:
شـما بشبن تو نت سعی کن گنده بازی در بیاری و دنبال پیشرفت تو فلشخور باشی =)
عجب آدمه خفنی هسی ! آدم خفن نتی .. یا فلشخوری .. اون قد بیکار هسی که وقتتو صرف پیشرفت تو نت میکنی .. تویی که ادعا داری از همه بزرگتری باس فعلا دنبال چیدن پایه های زندگیت باشی نه تو نت با یه پسر بجه باشی و دنبال خاله زنک بازی بگردی و بخوای مدیر بشی تا واسه بقیه شاخ بازی در بیاری (:
امیدوارم به مقامای خیلی بالایی برسی و تو زندگی نتیت خیلی خیلی موفق باشی گلم
در اين مواقع ميگن "خفه"

بشين سره جات!!

سن واقعيتو بگو!!

14سالهDodgy

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - ჯ Simón BóLIvaЯჯ - 12-12-2013

(12-12-2013، 11:47)ZIZIGOOOOLOOOO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-12-2013، 11:41)ჯ Simón BóLIvaЯჯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-12-2013، 11:36)ZIZIGOOOOLOOOO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بکس یه سوال داشتم:
«کدام ماده در هوا کره به صورت عنصری یافت میشود؟»
1)02 

2)N2 

3)A2

4) هر سه مورد...

من زدم هر سه مورد ازم ایراد گرفتن چرا؟

من جای تو بودم این کارو نمیکردم چون a2 اصلا عنصر نیست
یا گزینه 1 یا گزینه 2 باید باشهAngel
اگه؟A2 عنصر نیس لابد لافه...

خو عنصرع دیه عیزم...مث اینکه بگی ما آدم نیستیم سیاره هستیم!والاه

اگه عنصره میتونی اسمشو بگی عمو؟؟؟

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - KᏙ¥றᏙƝ - 12-12-2013

(12-12-2013، 11:49)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-12-2013، 11:43)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکرکنم گفتم درودDodgyDodgyDodgy
سـلام :|
تو چرا کل پروفایلتو مثل محمد کردی؟ :|

نمودیدمنو مییییگم پسرعمومههههههههههDodgyDodgyDodgy

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - melodi+ - 12-12-2013

(12-12-2013، 11:49)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در اين مواقع ميگن "خفه"

بشين سره جات!!

سن واقعيتو بگو!!

14سالهDodgy
اینجاس که میگن سگی که منو نمیشناسه واق واق زیاد میکنه (:

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ - 12-12-2013

(12-12-2013، 11:44)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-12-2013، 11:42)ZIZIGOOOOLOOOO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-12-2013، 11:39)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیزی گولو جان میشۀ n2
خو اون وقت اگه O2 و A2 نباشن اکسید های ترکیبی چه جوری یافت میشوند و فراوانند عآیا؟

در موردۀ سوال میشۀ گفت اشتباۀ هست چون A2نداریم اسلا و o2هم ۀست ولی نمیدونم چرا سوال اینطوریۀ
شی شی! ما A2 نداریم؟
اونوقت اتم های عنصری چی هستند کهA2 هستند؟

همشون هستن....بی سوادا غلط گرفتن

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - Apathetic - 12-12-2013

(12-12-2013، 11:49)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-12-2013، 11:43)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم همینو ازش پرسیدم .. Dodgy

ی کاسه ای زیر نیم کاسته مهرداد :|

تو پسرعموی سلطون نیسی ! ..

اگع بودی ، میرفتی پیشش ..

(12-12-2013، 11:49)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-12-2013، 11:48)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينم بگم!!

امدي!!

ولش کن .. 

نه اینجا ..
بروبابا................حوصله توروندارمDodgyDodgyDodgy

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - τοxικ - 12-12-2013

(12-12-2013، 11:49)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينم بگم!!

امدي!!

ولش کن .. 

نه اینجا ..
مخاطبم مامي جونتهDodgy

(12-12-2013، 11:51)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-12-2013، 11:49)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در اين مواقع ميگن "خفه"

بشين سره جات!!

سن واقعيتو بگو!!

14سالهDodgy
اینجاس که میگن سگی که منو نمیشناسه واق واق زیاد میکنه (:

خخخخ

من واق واق ميكنم!!

تو عر عر ميكنيDodgyDodgy

(12-12-2013، 11:51)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم همینو ازش پرسیدم .. Dodgy

ی کاسه ای زیر نیم کاسته مهرداد :|

تو پسرعموی سلطون نیسی ! ..

اگع بودی ، میرفتی پیشش ..

کجامیرفتم؟میرفتم****می دادم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟DodgyDodgyDodgy