انجمن های تخصصی  فلش خور
[ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ] (/showthread.php?tid=280920)

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ] - Sirvan10_a - 05-04-2020

(05-04-2020، 21:41)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2020، 21:36)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"kind-girl-nafas"
تلهی داداش سیروانت بمیره
حالا چرا تصادف کردی من بدون  دست راندگی می کردم یا می روندم
با یه دستتم با تلفن با دختر عمه بی شعورم حرف میزدم ماشین از کوچه اومد بیرون خوردم بهش گوشیم خاکو شیر  شد

خدانکنه
من رو سراشیبی بودم س رعتم زیاد بود
یهیویی حواسم نبود ترمز بگیرم خوردم زمین

اخ اخ
حتما ترمز جلو رو گرفتی

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ] - red_Queen - 05-04-2020

(05-04-2020، 21:46)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2020، 21:41)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2020، 21:36)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"kind-girl-nafas"
تلهی داداش سیروانت بمیره
حالا چرا تصادف کردی من بدون  دست راندگی می کردم یا می روندم
با یه دستتم با تلفن با دختر عمه بی شعورم حرف میزدم ماشین از کوچه اومد بیرون خوردم بهش گوشیم خاکو شیر  شد

خدانکنه
من رو سراشیبی بودم س رعتم زیاد بود
یهیویی حواسم نبود ترمز بگیرم خوردم زمین

اخ اخ
حتما ترمز جلو رو گرفتی
خخخ
اره
یعنی بعد خوردما

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ] - Ɗєя_Mσηɗ - 05-04-2020

با اگاه cof

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ] - thug life - 05-04-2020

@"sirvan.."

اخطار که نگرفتیییی

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ] - ρσєѕɪ - 05-04-2020

اووووووومممممممم درسته سلطان kaffe2

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ] - ابراهیم هادی - 05-04-2020

لعنت به قرنطینه
[rtl]توپ سفیدم قشنگی و نازی[/rtl]
[rtl]حالا من می‌خوام برم به بازی[/rtl]
[rtl]بازی چه خوبه با بچه‌های خوب[/rtl]
[rtl]بازی می‌کنیم با یه دونه توپ[/rtl]

[rtl]چون پرت می‌کنم توپ سفیدم را[/rtl]
[rtl]از جا می‌پره می‌ره تو هوا[/rtl]

[rtl]قل قل می‌خوره تو زمین ورزش[/rtl]
[rtl]یک و دو و سه و چهار و پنچ و ششTelegh_01Telegh_01Telegh_01[/rtl]

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ] - م‍حمّد - 05-04-2020

(05-04-2020، 21:46)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2020، 21:45)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2020، 21:44)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2020، 21:43)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2020، 21:38)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و این نیز بگذرد cof

وقتی سخن بزرگی رو نقل میکنی منبعشو بگو   Idea 2224Adore

خودت خودتو لو دادی14

نه غالبا @"|HELLEN|" این جملرو میگه

جمله رو نگفتم که مهندس2
(:

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ] - Sirvan10_a - 05-04-2020

(05-04-2020، 21:42)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2020، 21:39)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@thug life

انشالا می بری حالا سر جی شرط بستی؟؟؟؟

اگه هرکی ببره یه میلیون میبره
ببازه باید یه میلیون بزاره وسط

خاک تو سرت ادم روی پول شرط بندی میکنه از من یاد بگیر شرط بندی با پسر روی شام نهار
با دختر پ.خ بهت میگم

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ] - لــــــــــⓘلی - 05-04-2020

(05-04-2020، 21:34)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2020، 21:31)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2020، 21:27)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2020، 21:24)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2020، 21:16)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"sirvan.."

واهاییی داداش امشب کورس دارم
چه کنممنم

طرف دختره یا پسر
ماشیناتون جیه؟؟

پسر و دختر
والا من گفتم جک
ولی بقیه گفتن سمند
منم سمند مامانمو به زورررر آوردم بدبخت نشم صلوات Big Grin

ببین سمند شتابش خوبه ولی سر پیچا زیاد تند نرو چون چهار دیفره نیست من با دنا با 180 پیچو رد کردم هیچی نگفت چون چهار چرخه متح که ولی سمند یکم خوب نیست برای پیچ اولش یکم زود حرکت کن بزار عقب نیفتی

@"kind-girl-nafas"

چرا خسته ای ابجی جون چی شده
امروز یکم مونده بود برم تو باقالی ها با دوخرچه تصادف کردم ولی خفیف

منم بخاطر تصادف با دوچرخه بدنم کوفته شده
دستم هم درد میکنه

دورت بگردم نفسم خوبی؟؟؟؟ Heart Big Grin

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ] - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 05-04-2020

(05-04-2020، 21:19)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2020، 20:32)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ѕмσкє
نظرت راجبه من اگه میشناسیم -_- بعید میدونم ... یه دختری که خیلی مغروره و از ادبیات مغرورانه و شاخ پنداری در جملاتش استفاده میکنه و پس از شکست در یک رابطه عاشقانه فکر میکنه همه چیو میدونه و باید به غرورش بیشتر اهمیت بده و این آخر حماقته

من فکرنمیکنم ک همه چیو میدونم ! عاشق نشدم خوشبختانه و من احممممق نیسم جناب:/
در عوض ط فک میکنی همه چیو میدونی و خیلی راحت قضاوت میکنی !!! ای بابا ...همیشه همینجوری؟

دقیقا چون دتجربه کردم .
مث شما طبق گفتتون

نقل قول: با دیدن تجربه دیگران تجربشون کردم... چیزی ک غیر ممکنه فقط خودِ غیر ممکنه!

بادیدن چیزیو تجربه نکردم ..
در حد اندازه اطلاعاتم تو هر چیزی اظهار نظر میکنم.

اطلاعاتت چیه از من؟ اینکه مثه ی احمق شکست عشقی خوردم حالا میخام خودمو قوی جلوه بدم بوسیله غرورم خخ ؟ مگه دختر ۱۴سالم ؟! وقتی میگم قضاوت میکنی ینی همین... شما کاملا مطمعنی من همچین آدمیم در صورتی ک من فقط مغرورم همین!! دیگه ابن داستانا رو نداره ک هرکسی ی شخصیتی داره!

++بله همیشه همینجورم،ایرادی داره؟
من ایراد از کسی نمیگیرم ک...اینارم ک میگم دعوا ندارم قصد توهینم صددرصد ندارم نمیخام بد برداشت کنی! دارم جلوگیری میکنم از ذهنیت غلط