انجمن های تخصصی  فلش خور
[ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] (/showthread.php?tid=241037)

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd - 18-08-2015

(18-08-2015، 17:55)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 17:53)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم اولین نفر باشی 

میشه خفه شی ؟ =|

من اولین نفر توی دایرکت بودم پسره ی چیز چیز -_- !

(18-08-2015، 17:55)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 17:53)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم خوبم .. (: !

آره ._. .. همین الان خوندم :|
هومممم ._.
غزل اینستاتُ بستی ؟ چرا ؟ =((

آخ آره ._. ..

نزدیک بود پیش مامانم لو برم =| ..

عه گفتی؟! 
آقا پس یکی یدونه بکشید جلو
چیه باز تو اعصاب نداری

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ( lιεβ ) - 18-08-2015

(18-08-2015، 17:57)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیه باز تو اعصاب نداری

احمق .. cry girl

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - Apathetic - 18-08-2015

(18-08-2015، 17:55)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخ آره ._. ..

چرا ؟ ._.
من کاش پیش مامانم کارام لو بره ..
بابام هر ناکجا ابادی رو که عضو میشم میره پیدا میکنه منو فالو و اَد میکنه !
یه روز بلاکش کردم تو اینستا فک کردم حواسش نی ، یه ساعت بعد بهم پی ام داد گفت چرا دیگه نمیتونم عکساتو ببینم ؟ نکنه بلاکم کردی ؟ -_-
خیلی بده همه کارات زیر نظر باشن ..

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - # αпGεʟ - 18-08-2015

شلوغ شد ._.*!

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - Silver Sun - 18-08-2015

(18-08-2015، 17:57)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 17:53)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم اولین نفر باشی 

میشه خفه شی ؟ =|

(18-08-2015، 17:55)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 17:53)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هومممم ._.

آخ آره ._. ..

عه گفتی؟! 
آقا پس یکی یدونه بکشید جلو
چیه باز تو اعصاب نداری
روزی که، تو اومدی روی زمین

یه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرشته کم شد از آسمونا

مثل گل شکفتی بین آدما

گل سر سبد بودی بین اونا

تولدت مبارک(:

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd - 18-08-2015

(18-08-2015، 17:57)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیه باز تو اعصاب نداری

احمق ..  cry girl

متوجه شدم حله  
چیز شدی

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - Medusa - 18-08-2015

(18-08-2015، 17:55)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم اولین نفر باشی 

میشه خفه شی ؟ =|

هومممم ._.

آخ آره ._. ..

بـعـد بـه لـُطـف مـن لـو نـرفـتـی ^_^*

(18-08-2015، 17:58)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخ آره ._. ..

چرا ؟ ._.
من کاش پیش مامانم کارام لو بره ..
بابام هر ناکجا ابادی رو که عضو میشم میره پیدا میکنه منو فالو و اَد میکنه !
یه روز بلاکش کردم تو اینستا فک کردم حواسش نی ، یه ساعت بعد بهم پی ام داد گفت چرا دیگه نمیتونم عکساتو ببینم ؟ نکنه بلاکم کردی ؟ -_-
خیلی بده همه کارات زیر نظر باشن ..

خخ ..  25r30

نه خوشبختانه مامان ُ بابام زیاد با ایسنا کار ندارن .

مامانم براش ساختما ._. ..

ولی شعارش فقد تلگرامه :|

ببین اگ میرفت صفحه اصلی جوکای +18 هاجی لند ُ میخوند کارم تموم بود ! .. 

Big Grin

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - # αпGεʟ - 18-08-2015

(18-08-2015، 18:00)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 17:57)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیه باز تو اعصاب نداری

احمق ..  cry girl

متوجه شدم حله  
چیز شدی

هرروز که چیز نمیشه که -_- :|

(18-08-2015، 18:00)ємpτý gιяι نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـعـد بـه لـُطـف مـن لـو نـرفـتـی ^_^*

ممنون ._. (: !

تازه فهمیدم امروز هم موسسه ای هستیم (: !!

مام دیروز ساعتمون ُ چون عوض کردن کلاس 202 بودیم ._.