انجمن های تخصصی  فلش خور
[ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] (/showthread.php?tid=241037)

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd - 18-08-2015

(18-08-2015، 18:04)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 18:03)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس ایول اولین نفری که گفته بهت من بودم(:

من برم بمیرم :|

گور ه گور بشم .. :|

خدافظ -_- !

نه تو اولین نفر بودی قهرو
ولی اینطوری تبریک نگفتی انصافا

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - Silver Sun - 18-08-2015

(18-08-2015، 18:04)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 18:03)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافظ -_- !

خدافظ برو به سلامت(:
از قبل گورتو خریدی غزل؟

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - Medusa - 18-08-2015

(18-08-2015، 18:02)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 18:00)ємpτý gιяι نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـعـد بـه لـُطـف مـن لـو نـرفـتـی ^_^*

ممنون ._. (: !

تازه فهمیدم امروز هم موسسه ای هستیم (: !!

مام دیروز ساعتمون ُ چون عوض کردن کلاس 202 بودیم ._.

خـواهـش ^_^

اتـفـاقـا مـن آدرس وبـتـم یـادداشـت کـرده بـودم ، کـه بـیـام بـرم تـوش :||

بـعـدش آدرس وب خـودمم کـنـار مـال تُ نـوشـتـم -_-

حـالـا یـه روز تـو مـوسـسـه قـرار بـزاریـم (:

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - Brooklyn Baby - 18-08-2015

(18-08-2015، 18:05)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 18:03)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 18:00)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 17:57)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 17:57)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیه باز تو اعصاب نداری

احمق ..  cry girl

متوجه شدم حله  
چیز شدی

چیز شدم ؟ :||

بزار یه فُشِ آلمانی بهت بدم صد سالم نفهمی معنیش چیه -_- ..

چند صفحه قبلو بخونی چیز نمیشی -_- !
من ک پسرم چیز نمیشم
خخخخخ ب قول مرضی گزای ماشتا

هوممـ ._.

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - # αпGεʟ - 18-08-2015

غزل تونفهمیدی منظورش چیه بعدبه من میگه خنگ -_-
+
آرین بسه انقدر چیز چیز نکن بقیه فکرای دیگه میکننا ._.

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - esiesi - 18-08-2015

(18-08-2015، 18:01)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 17:58)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 17:55)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخ آره ._. ..

نزدیک بود پیش مامانم لو برم =| ..
چرا ؟ ._.
من کاش پیش مامانم کارام لو بره ..
بابام هر ناکجا ابادی رو که عضو میشم میره پیدا میکنه منو فالو و اَد میکنه !
یه روز بلاکش کردم تو اینستا فک کردم حواسش نی ، یه ساعت بعد بهم پی ام داد گفت چرا دیگه نمیتونم عکساتو ببینم ؟ نکنه بلاکم کردی ؟ -_-
خیلی بده همه کارات زیر نظر باشن ..

خخ ..  25r30

نه خوشبختانه مامان ُ بابام زیاد با ایسنا کار ندارن .

مامانم براش ساختما ._. ..

ولی شعارش فقد تلگرامه :|

ببین اگ میرفت صفحه اصلی جوکای +18 هاجی لند ُ میخوند کارم تموم بود ! .. 

Big Grin

جوووووووووووووووونم
ب این حاجی
عشقهههههههههههه

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - Apathetic - 18-08-2015

(18-08-2015، 18:01)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخ ..  25r30

نه خوشبختانه مامان ُ بابام زیاد با ایسنا کار ندارن .

مامانم براش ساختما ._. ..

ولی شعارش فقد تلگرامه :|

ببین اگ میرفت صفحه اصلی جوکای +18 هاجی لند ُ میخوند کارم تموم بود ! .. 

Big Grin
خخخخخخخخخخخ !  25r30 Big Grin 

+ سلام امیر ! :-)

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - Silver Sun - 18-08-2015

(18-08-2015، 18:06)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافظ -_- !

نه تو اولین نفر بودی قهرو
ولی اینطوری تبریک نگفتی انصافا

ای بابا .-.

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - # αпGεʟ - 18-08-2015

دیردیدم هی نتم قطع میشه
سلام امیر ._.

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - esiesi - 18-08-2015

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
esiesi *، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Gang$ta ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mel ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~ChaRizMa~ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
×WrOnG TuRn× ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ємpτý gιяι ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ғʀᴏsᴛ

اهورا خون آشام بچه مثبت
امیر ومپایر بنگی