انجمن های تخصصی  فلش خور
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 (/showthread.php?tid=254148)

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - Faust - 14-03-2016

(14-03-2016، 17:17)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 17:16)ѕтєяη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صنم چقدر شیک شدی ! :183:

از چه نظر ._. ؟!

آواتارو نام کاربر .. میان به هم خیلی خوبه  p345 

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - ÆҐÆŠĦ - 14-03-2016

(14-03-2016، 17:17)کیوان دربندی(ترافیک) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 17:09)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 17:05)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 17:00)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 16:56)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایزی را گِره کن بر کمَرَت اِی وِی≈" تا شوی رَستگار زِ عادتِ بی اختیار"≈ :||||
عجب بیتی سرودَم برایت  :||||
و اینکه خواهشمندم که اثرات بنده حقیر را با این شکل» :| «کپی نَنِما! 
و اینگونه اعمالیست که فرار مغز ها را شکل میدهد
پاسخی حکیمانه بگوی تا نَشَوَم رُسوآی خُلقُ خوی
اين طرز صحبت با من؟:|اين ارمان هاي دين؟:|
اينايي كه گفتيو تَرجمه كن اي پسرك خل:|
ابتكار خودم بود :|
نسكي:|
و تو را نصيحت همي كنم كه ازدياد اعتماد به نفس إنسان را همي نابود سازد:|
گر خواهي رسواي  خلق نشوي به پ خ مراجعه كن:|
ابتکاری بود واقعا حکیمانه که قبلا بدست من طراحی گشته بود (;
و سخنی دارم سوال بر انگیز..!
که امیر حسین هَمی رستگار گشتُ همی دارایِ فرزند شُد..!
و تو چرا همچنان آسُ پاس مانده ای?؟
اِی برادرِ بزرگ که جانم فدای تو قُربان مهربانیُ لُطفُ صفای تو
▲ با اندکی تَلخیص▲
همی میگفتم که راه رستگاری را در پیش بگیر ای دوست که نمیدانتمت خانه ی دوست کجـــــآست..؟
:|
پسر كو ندارد نشان از پدرD:
اري سوْالي بود داستان دار :|
آسو پاسي را ترجيح ميدهم به زندگي بد بختي خانواده كيفو دادا دعوا و فريادو غيره:|
جواب اين سوْال بسي محرمانه است بين منو دو دوست ديگر:|
خوش ندارم شخصي خداي ناكرده بيخيال:|
بندر بسي داراي هواي جاي خالي است:|

(14-03-2016، 17:05)کیوان دربندی(ترافیک) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 17:02)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 16:56)کیوان دربندی(ترافیک) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام برادر
ممنون
شما خوبى

تشكر

عه
آرش تويى ?

شرمنده داداش اومدم پروفايلت شناختم
چه خبر از هواى ناب بندر

ها خودُمُم:|
دشمنت
منظورت هواي چيزي بندر برا يه فرد گرمايي ديگه؟D:

(14-03-2016، 17:06)( lιεβ ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 17:02)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز نيز يادم دختري داشتم غزل نام با شويش اسي نام در كلبه اي چوبي زندگي ميكردند:|

پ.خ بیا کارت دارم ._.

باش:|

??
نه عامو
فاز نگير
منظورم دقيقا دماى هوا بر مقياس سانتى گراد هست

داستان و رمانتيكش نكن
عه
?

زارت:|
والا بيلميرم من يه دثگاه دي وي دي انداخطم اين گوشه با فيلماي مسطحجن:^
هوا شانسي نميبينم:|

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 14-03-2016

(14-03-2016، 17:20)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 17:15)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 17:09)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 17:05)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 17:00)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

▲ با اندکی تَلخیص▲
همی میگفتم که راه رستگاری را در پیش بگیر ای دوست که نمیدانتمت خانه ی دوست کجـــــآست..؟
آری دارد بیاُ ببین :||
هوای بندر معلوم است که بَسی شدیداً بر تو ساخته است :|!
بهار بهار ندای ما V:
تو گَر از عَهدِ خُردیَّت یاد آمدی ،که آسُ پاس بودی در کنار من ، نکردی در این روز بر من جَفا ،که تو نَره غولیُ من پیر پِسر :|||
._.
جای من راهم در بندر پُر نـَما
یاد دارم که در اَیـام نوجوانی گُستاخُ احمق بودی ._. "
چيو؟D:
اري شكم بسي راه افتاده است اي پسرك خرد:|
d:
منظور خودت بودي :| ميدونم خيلي نكته ريزي بود:|
والا سينه هاي سپر زنان بندر جايي برا خود من نيز نگذاشته اين اي پسر:٧
باز تو دختر خاطرات منو كه در با ه تو نوشتم برداشتي؟:|
هـ ـه هـ ـه D:
تُخم کبوتر مِیل کن که زبانت هم راهـ بیفتد..!
ترانه ای بندری بخوان، اندکی جمع شاد شَود (:
جمله ی پایانی ات برایم نا مفهومُ نا آشناست'
دَردِ دِـل با کـه بگویـَم ای دوسـ ـت?

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - Medusa - 14-03-2016

(14-03-2016، 17:21)ѕтєяη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 17:17)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 17:16)ѕтєяη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صنم چقدر شیک شدی ! :183:

از چه نظر ._. ؟!

آواتارو نام کاربر .. میان به هم خیلی خوبه  p345 

ععع مرسی (:

واسه تـوهمـ همینطور ^-^ :hje:

(14-03-2016، 17:19)ѕтєяη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 17:17)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 17:14)ѕтєяη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان چرا اینگونه سخن میگویید ؟3cy

همش تقصير عليه داره اين ويروس اينگونه سخن گفتنو بين همه رواج ميده:|

پروردگار شما را عقلی عطا فرماید و مارا نیز پولی !  :ngh:

با تو بود علي:|

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 14-03-2016

من را غَمی نُبُوَد ((;
سُخن بگوی همچنان..."
        ▼
       ای آرش

(14-03-2016، 17:20)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویروسی هستم واگیر دار و مُهلِک که نَقشَم بر ملا کردن حقایق استُ
ارش نیز نقشی چُقُندر گونه در این میان دارد
و اینگونه سخن گفتن بسیار لذت بخش است که آرَشِ ملعون :|
لذتی دارد روحیُ روانی که چِشم بصیرَت میخواهدُ دلی پاک که آرش تو از آن غافلی..!
گر پدر نداشته باشد چشم بصيرت پسر نيز نخواهد داشت:|

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - کیوان دربندی(ترافیک) - 14-03-2016

(14-03-2016، 17:23)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 17:17)کیوان دربندی(ترافیک) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

▲ با اندکی تَلخیص▲

(14-03-2016، 17:05)کیوان دربندی(ترافیک) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تشكر

عه
آرش تويى ?

شرمنده داداش اومدم پروفايلت شناختم
چه خبر از هواى ناب بندر

ها خودُمُم:|
دشمنت
منظورت هواي چيزي بندر برا يه فرد گرمايي ديگه؟D:

(14-03-2016، 17:06)( lιεβ ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز نيز يادم دختري داشتم غزل نام با شويش اسي نام در كلبه اي چوبي زندگي ميكردند:|

پ.خ بیا کارت دارم ._.

باش:|

??
نه عامو
فاز نگير
منظورم دقيقا دماى هوا بر مقياس سانتى گراد هست

داستان و رمانتيكش نكن
عه
?

زارت:|
والا بيلميرم من يه دثگاه دي وي دي انداخطم اين گوشه با فيلماي مسطحجن:^
هوا شانسي نميبينم:|

اولا ذارت رو با ز دسته دار مينويسن
بهدشم
بيل ميرمو خوب اومدى دمت گرم

خخخخخخخ

لا مصب تو آب و هوارم از ديدگاه مستحجن باهاش
برخورد ميكنى
يكم بخودت مسلط باش داداشى
???

(14-03-2016، 17:21)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 17:15)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 17:13)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 17:05)ÆҐÆŠĦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2016، 16:58)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-_-
-__-
-___-
-__-
-_-
نترس داری خواب میبینی :|
اره داشتم خواب يه قول ميديدم گفت من همون صنمم اره همون صنم بد منو كشت:|
از من دور شو اي غول قاتل:|

خوابت همچین دور از واقعیت همـ نبودع ـا :|

حرف نزن من مُدافع حُقوق بشرمـ -_-*
ااا ديوs:
بيچاره حقوق بشر:|

پُفیوz :||

کُفر نگو مومن :|:|:|

يور آنت:|

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - mT_pOoM_taaK - 14-03-2016

اتفاقا عموی منم تو دادگستری کار میکنه...