انجمن های تخصصی  فلش خور
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* (/showthread.php?tid=294812)

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - _sehun_ - 01-03-2021

(01-03-2021، 23:06)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 23:03)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_59Telegh_01
خب دیشو بده دیگه ما خیلی بدبختیم

من هنوز پول شلوار کردی رو ندادم . دیه شوهرتو از کجا بیارم. یه لطفی کن برام کارت به کارت کن بعد کنکورم برات ماهی 1000 تومن میریزم تا صاف شه.

من دیروز چادر سر شهون کردم رفت گدایی اونوقت پول کارت ب کارت کنم؟

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Emmɑ - 01-03-2021

(01-03-2021، 23:05)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 23:04)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میفهمم
بیا یکم مسخره کنیم
من واقعا فاز دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینو نمیفهمم هروقت میرم تو افراد آنلاین فقط پروفشو نگاه میکنه |: چی تو پروفش داره اخه///:

از کجاااااااااا؟
ی نفرم هس حسین کرمانشاهان اونم همیش دار پروفشو نگا میکنه/:
نمد ولی اگ خیلی خوشحال باشی یا ناراحت من تشخیص میدم.-.
اخه این از صبح تا شب شب تا صبح همش آن میشه نگاه میکنه/: من 2 روزه پروفمو ندیدم|:

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - _sehun_ - 01-03-2021

(01-03-2021، 23:07)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 23:05)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از کجاااااااااا؟
ی نفرم هس حسین کرمانشاهان اونم همیش دار پروفشو نگا میکنه/:
اخه این از صبح تا شب شب تا صبح همش آن میشه نگاه میکنه/: من 2 روزه پروفمو ندیدم|:

واووو
من بعضی وقتا فق میرم موضوهامو میبینم/:
امیر گف ممد گاومیش دیگه نمیاد ولی اومد/:
من برم لالا فردا جوابتو میدم

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - THEDARKNESS - 01-03-2021

(01-03-2021، 23:07)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 23:06)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هنوز پول شلوار کردی رو ندادم . دیه شوهرتو از کجا بیارم. یه لطفی کن برام کارت به کارت کن بعد کنکورم برات ماهی 1000 تومن میریزم تا صاف شه.

من دیروز چادر سر شهون کردم رفت گدایی اونوقت پول کارت ب کارت کنم؟

پس من سهونو به جای خودم میفرستم بره مغازه بابا بزرگم کار کنه پول دیشو در بیاره بعدش برگرده پیشت.
هرچند به خوشتیپی من نیست ولی خب بازم حداقل یک نهم دخترای قبلی جمع میشن دورش برای خرید. Big Grin Cool Tongue

(01-03-2021، 23:05)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 23:04)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره حاجی ولش فردا امتحان زیست دارم اینجا دارم چرندیات میگم

منم امتحان منطق دارم =)
کتابو هم باز نکردم =)

خدایی خیلی شجاعی لعنتی کتای منطق شما من دیدم خیلی غیر منطقیه

(01-03-2021، 23:09)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 23:07)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واووو
من بعضی وقتا فق میرم موضوهامو میبینم/:
امیر گف ممد گاومیش دیگه نمیاد ولی اومد/:
من برم لالا فردا جوابتو میدم
._.
برو ی کوچولو گریه کن فقط یکوچولوووو ک یکم خالی بشی فاتحه هم بفرست ._.
به منم زیاد فکرکن حالت خوب میشه
شبت بخیر

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 01-03-2021

یک نویسنده هیچ وقت یک کاربر رو مسخره نمیکنه Smile

(01-03-2021، 23:12)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه کابر چی؟

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 01-03-2021

(01-03-2021، 23:12)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 23:12)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه کابر چی؟
متوجه نشدم.

عدم حضور شما نشانه بیشعوری شماست. @"♡•rainy_girl•♡"
لعنتی کجاییی؟؟؟؟ crying crying

(01-03-2021، 23:14)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 23:12)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه کابر چی؟
متوجه نشدم.

یه کاربر یه نویسنده رو مسخره میکنه؟
مشکلی نداره؟

من مسخره نکردم._.
مسخره کردن من با همه فرق داره