انجمن های تخصصی  فلش خور
۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ (/showthread.php?tid=37491)

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - *βeС-МoЯЯiGαƝ* - 13-07-2013

(13-07-2013، 17:57)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: نه که خودت خیلی روشن اندیش و نیک گویی که من باشم
اگه من نیستم دوست دارم بچه هام باشنUndecided

بی جا میکنی دوس داری Dodgy Big Grin

خو بچه هات باید از یه کی یاد بگیرن دیگه Angel

تو هم که تعطیلی Big Grin 25r30

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - parmida.a - 13-07-2013

لادن بیا با هم بریم عشقمSadHeart

فرید از بچه عذر خواهی کن.!!

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ - 13-07-2013

داش فريBig Grin

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - GαяBagє Gιяℓ - 13-07-2013

ستی عزیزم الهی خاله قربونت بره بیا بغل خودم چشماتو ببند نباید این دعوا رو نیگا کنی ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ 18

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - sjmmc - 13-07-2013

(13-07-2013، 17:58)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2013، 17:57)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من حاضرم الگوشون بشم!!!Angel

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - FARID.SHOMPET - 13-07-2013

(13-07-2013، 17:58)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Undecided راست میگی؟crying

باشه

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ - 13-07-2013

داش فري كو؟Huhcrying

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - *βeС-МoЯЯiGαƝ* - 13-07-2013

(13-07-2013، 18:00)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من حاضرم الگوشون بشم!!!Angel

تو که از فریدم بدتری Big Grin 25r30

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - Artmis2000 - 13-07-2013

خانواده گرامی من باید باخانواده واقعیم برم بیرون....
دوستون دارم ...فعلاHeart

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - FARID.SHOMPET - 13-07-2013

نقل قول: من حاضرم الگوشون بشم!!!
قربونت خوب الگویی باش براشونcrying من میرم.(سکانس پایانی دوربین از پشت سر نقش پدر باید فیلم بگیرد)