انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ (/showthread.php?tid=292665)

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 09-01-2021

(09-01-2021، 18:24)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-01-2021، 18:21)|-ANDROID-| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان

علیک سلام گلم
به به آرمی

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 09-01-2021

اوهوم خط میکشم
مادیییی استاد...نگو بهش بزار بره بمیره

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - ᗩᐯᗩ⁷ - 09-01-2021

(09-01-2021، 18:17)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-01-2021، 18:12)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خعب حالا شاگرد خرس قطبیه فیریزر پوکر نزن منو 0-0
وا پ منه استاد و نازگلکم و پارمیسکم و پسرکم و آلمایکم و عااااممم.... کل ملتی که میشناسی حال ندارم اسم بگم برگ هویجیم عایا ؟ 0-0
چشوم چشوم میصحبتم باهاش یه کاری میکنم که کلا دیگه حتی با منه استادم نخوای چت کنی بچسبی به آبجی خوشملت *-*  Heart  Big Grin

اوهوم هویجین یکی از یکی بدتر به نظرت من با یه دختر باشم یعنی از تنهایی در اومدم؟؟ نوچ نوچ منظورمو نگرفتی اون امیرعلی هم که حالمو بهم میزنه...کلا از همه زده شدم

باعشه عااام چی بگم والا عب نداره شاگرد ^^
ولی یه چیزیو بوگم به عنوان استادت... جوری نگو که انگار اسباب بازی بیدیم ازمون زده شی بعد وقتی دوباره خواستی یه نمه سرگرم شی بویای پیشمون
من انقده عصابم خرابه انقده بعضی وقتا ناراحتم ولی سعبمو میکنم که نگم... نه اینکه من فرشته هفت آسمون باشما نه نه ... ولی خو بالاخره درسته دوستای مجازیمین ولی انسانین من ناراحت باشم رو شماهام بالاخره یه تاثیری میزاره
نمیگم همیشه شاد باش ولی حداقل مردم از پشت صفحه تایپ که نمیبیننت ... پس فقط بزار رو اونا تاثیر نذاره نمیگم مث من انقده خل بازی دربیار و جو گیر باش ... معمولی باش ^^
وقتی میگی حالمو بهم میزنه... اونم آدمه چرا باید حالتو بهم بزنه
حالا شاید یکی مث من نبود که حالا میگزره و براش مهم نیس بر فرض شوخی میگیره ... شاید از اوناش بود که میزد چپ و راستت میکرد 0-0
ولی واقنی اینکه گفتی ازمون زده شدی همچین یه نمه هاااا یه نمه ناراحتم کرد
ولی خو نمد دیگه منم احتمالا الان که دارم اینو میگم خیلی از چیزاش اشتباهه من که میدونم تو منظوری نداشتی شاگردکم
ولی خو کلی گفتم که اینا رو به بقیه نگو چون ناراحت میشن... ولی اگه ازم زده نبیدی هر موقع خواستی موتونی بویای با منه استاد دردودل کنی یا مشکلتو بگی *-*
حالا چه نازگلکم یا چمد پارمیسکم و آلمایکم ... همه رو موگم

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - THEDARKNESS - 09-01-2021

اب زیر کاه شدیا ایموتو@AVA_MADI*

یاد سوباسا افتادم

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - THEDARKNESS - 09-01-2021

یکی تگ کردنو به طور خلاصه بگه

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - ᗩᐯᗩ⁷ - 09-01-2021

(09-01-2021، 18:26)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اب زیر کاه شدیا ایموتو@AVA_MADI*

* وی نگاه چپ چپی به اونی چان میکند*
مث اینکه توعم باید مث شاگرد با دمپایی بزنم فرق مختتتت اونی چان 0-0

(09-01-2021، 18:25)|-ANDROID-| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-01-2021، 18:24)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علیک سلام گلم
به به آرمی

حال دلت چطوره داداش؟؟

(09-01-2021، 18:28)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی تگ کردنو به طور خلاصه بگه
ابراز و وسایل مناسب:
@
"
اسم فرد
برای مثال:
@"Mahdi 1381"
علامت " باید در دو طرف اسم فرد باشد.

(09-01-2021، 18:31)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-01-2021، 18:25)|-ANDROID-| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به آرمی

حال دلت چطوره داداش؟؟
خوبه بد نیست.
چند وقته تعداد ارسالام اومده زیر خط فقر:|

(09-01-2021، 18:26)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-01-2021، 18:17)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهوم هویجین یکی از یکی بدتر به نظرت من با یه دختر باشم یعنی از تنهایی در اومدم؟؟ نوچ نوچ منظورمو نگرفتی اون امیرعلی هم که حالمو بهم میزنه...کلا از همه زده شدم

باعشه عااام چی بگم والا عب نداره شاگرد ^^
ولی یه چیزیو بوگم به عنوان استادت... جوری نگو که انگار اسباب بازی بیدیم ازمون زده شی بعد وقتی دوباره خواستی یه نمه سرگرم شی بویای پیشمون
من انقده عصابم خرابه انقده بعضی وقتا ناراحتم ولی سعبمو میکنم که نگم... نه اینکه من فرشته هفت آسمون باشما نه نه ... ولی خو بالاخره درسته دوستای مجازیمین ولی انسانین من ناراحت باشم رو شماهام بالاخره یه تاثیری میزاره
نمیگم همیشه شاد باش ولی حداقل مردم از پشت صفحه تایپ که نمیبیننت ... پس فقط بزار رو اونا تاثیر نذاره نمیگم مث من انقده خل بازی دربیار و جو گیر باش ... معمولی باش ^^
وقتی میگی حالمو بهم میزنه... اونم آدمه چرا باید حالتو بهم بزنه
حالا شاید یکی مث من نبود که حالا میگزره و براش مهم نیس بر فرض شوخی میگیره ... شاید از اوناش بود که میزد چپ و راستت میکرد 0-0
ولی واقنی اینکه گفتی ازمون زده شدی همچین یه نمه هاااا یه نمه ناراحتم کرد
ولی خو نمد دیگه منم احتمالا الان که دارم اینو میگم خیلی از چیزاش اشتباهه من که میدونم تو منظوری نداشتی شاگردکم
ولی خو کلی گفتم که اینا رو به بقیه نگو چون ناراحت میشن... ولی اگه ازم زده نبیدی هر موقع خواستی موتونی بویای با منه استاد دردودل کنی یا مشکلتو بگی *-*
حالا چه نازگلکم یا چمد پارمیسکم و آلمایکم ... همه رو موگم
قربونت برم استاد
*وی مانند برادر بزرگتر از پیشنای مادی بوسه ای میزند*
عسلم تو رو که نگفتم..تو گلی مگه میشه ازت زده شد؟؟
دیگه این حرفو نزنیا