انجمن های تخصصی  فلش خور
☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ (/showthread.php?tid=284374)

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - م‍حمّد - 17-05-2020

(17-05-2020، 22:52)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 22:49)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"MO-R-TY"
سپاسات بر چه اساسیه :-|

هیچی مگه باید اساس داشته باشه
اف کرسی

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - bOoOoOy - 17-05-2020

با محرومیت خودتو درک کردی؟
از ارث محرومت کنن فک کنم تمامِ کائناتو درک میکنی!

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - Sirvan10_a - 17-05-2020

(17-05-2020، 22:51)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ 181
(آه می کشد و فیلتر سیگارش را زیر کفشش له می کند)
ببخشید بازم معذرت نیخوام بچگی کردم

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - sober - 17-05-2020

(17-05-2020، 22:53)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 22:51)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Let's make it chain 

بیا داداش تو هم بکش

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - م‍حمّد - 17-05-2020

این محرومیت هم مکتبیه واس خودشا

(17-05-2020، 22:48)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 22:46)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 22:44)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 22:41)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مورتی جونم

خوب شد آزادت کردن وگرنه اتفاقات بدی در پیش بود

اره ولی این محرومیت خیلی چیزا برام داشت چند نفرو خوب شناخت بخصوص خودمو بهتر درک کردم

من که از همون اول گفتم روسیاهیش موند واسه همونایی که حتی جرئت ندارن دیگه آیلاند شن
ا
البته اوناهم حق داشتن ولی من اون شب حالم داغون بود برای مشکلی دیگه خون به مغزم نرسید قاطی کردم

راستی محمد ص قبل من زرا رو تگ کردم نسد اگه زحمتی نیس تگش کن بخونه ممنون

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - سهَ‌ند - 17-05-2020

(17-05-2020، 22:55)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این محرومیت هم مکتبیه واس خودشا

خیلیم حال میده اتفاقا

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - Jack Daniel'ѕ - 17-05-2020

(17-05-2020، 22:55)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 22:53)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Let's make it chain 

بیا داداش تو هم بکش

چین اسموکرزان وگاسی._.

(17-05-2020، 22:54)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با محرومیت خودتو درک کردی؟
از ارث محرومت کنن فک کنم تمامِ کائناتو درک میکنی!

دلیل محرومیتمو اخرشم ندونستم جرا بود ولی هر چی بود دیگه برام مهم نیس

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - لــــــــــⓘلی - 17-05-2020

[quote='*SIRVAN*' pid='3562307' dateline='1589744513']
سلام بچه ممنون بابت ازادی زود هنگامم از تیم مدیرت حالا فقط یه چیزی من خیلی رو حرفاتون فکر کردم بعضی چیز هاتون درست بود بعضی ها هم کمی شتباه ولی امیدوارم به کمک شما بتونم خودمو تغییر بدم و از همینجا از نسیم خانوم و مخصوصا رها خانوم معذرت میخوام اونم فراوان به بزرگی خودتون ببخشید.

سلام شقی جونم دوباره اومدی خداروشکر

ستبن خوبی

سلام مورتی جونم

@"ѕσкє"
@"shaghayeghirr"
@"mo-r-ty"
@"st-i-n"
@"aill"

سلام بچه ممنون بابت ازادی زود هنگامم از تیم مدیرت حالا فقط یه چیزی من خیلی رو حرفاتون فکر کردم بعضی چیز هاتون درست بود بعضی ها هم کمی شتباه ولی امیدوارم به کمک شما بتونم خودمو تغییر بدم و از همینجا از نسیم خانوم و مخصوصا رها خانوم معذرت میخوام اونم فراوان به بزرگی خودتون ببخشید.

سلام شقی جونم دوباره اومدی خداروشکر

ستبن خوبی

سلام مورتی جونم

@"ѕσкє"
@"shaghyegh-mirr"
@"o-r-ty"
@"s-t-i؟-n"
@"a؟nill"
[/uote]

کرم داری دوبار تگ میکنی؟
Telegh_01
دومن بیجا هم میکنی حالمو بگیری