انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه 316 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه 316 (/showthread.php?tid=268455)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - ÆMÆշЇÑζ - 01-02-2018

(01-02-2018، 21:18)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ÆMÆշЇÑζ

اگه سیره قرآنی در پیش بگیری همه چیز حل میشه!

هم تبعیض جنسیتی هم هر چیز دیگه!

کافیه دو دور قرآن رو با معنی و تفسیر بخونی،بعد میفهمی خدا چه برنامه ای به ما داده!  برنامه ای که زن از زیر سایه مردش بودن لذت میبره،برنامه ای که مرد از حس مردانگیش لذت میبره!

ولی صد حیف...

ما مرد سالاریم و متعصب با افکاری پوسیده داداش..
اونام فمنیست و روشن گرا و روشن فکر البته اگ ازجای دیگ این افکار انتقال پیدا نکنه..

هزاران تاسف ..

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - Đęąđ.ğïřł - 01-02-2018

(01-02-2018، 21:20)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 21:15)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 21:14)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+شقایق جان متوجه منظور من نشدی !
ککلا شماهم مثله اون امید فکر میکنین
چرافکر میکنین بامحدودیت دخترا همه چی حل میشه؟؟؟؟؟

تو هم مثل درسا میزنی کانال 5 متوجه نمیشی !
بحث من از اول این بود که پسر خیلی سختی میکشه ( تکست )..اون زد ک اره ما بیشتر سختی میکشیم و شروع کرد قال کردن ..
منم دفاع کردم و خودمم مدافع حقوق بانوان هستم! تش انگ مرد سالاری میزنن..
اینقد متعصبانه دفاع کردن از تو انتظار نمیرفت !

منطقی فکر کن لطفا !

وقتی بحث عرب هارو میاری وسط همین میشه
حرف من اینه حد وسط،اعتدال باید باشه بابا مردو زن فرقی ندارن نه من میتونم تورو خوب درک کنم نه تو منو هرکدوممون به اندازه توانمون سختی میبینیم
وقتی یه ادم 20 ساله زمین میخوره اسیبی که میبینه با بچه 5ساله یکی نیست هر کدومشون به اندازه توانشون مقابله میکنن

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - امیر‌حسین - 01-02-2018

(01-02-2018، 21:22)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 21:20)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 21:15)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 21:04)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 20:54)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم که مردا از خانومد سر ترن و مردا میتونن واسه خانوما تصمیم بگیرن هم از همینجا نشات گرفته 
از باور های قدیمی و پوسیده ای که به خوردمون دادن
و کم کم وارد قوانینومن هم متاسفانه شده
مثلا اینکه بک خانم حتی بدون تجازه شوهرش حق داشتن گورنامه هم تو ایران نداره شرم اوره
کاش حداقل اینجوری بود که یه اقا هم برای داشتن گذرنامه به امضای همسرش نیاز داشت
خوب اینجوری خیلی عادلانه تر بود

و این فقط یه نمونه کوچیکشه
خیلی چیزا هست !
ولی با حرف زدن درست نمیشه !
خیلی از همجنسای ما ب ظاهر فمینیسم هستن و دنبال برابری جنسی ولی پاش ک بیوفته پشت مردا قایم میشن ....
ولی در خارج از کشور چون خودشون اعتراض کردن و اینو خواستن اعتراضاشون جواب داده و حالا این شکلی ان !
مردم ما هم باید خودشون ب این درجه از فکر کردن برسن و خودشون اعتراض کنن تا نتیجه بده ولی پس زمینه فکر هر زن ایرانی رو مرد سالاری پر کرده :|
ب جز من :/
من از بچگی از مردا خوشم نمیومد و ذهنیتم این بود ک چرا اونا باید یه سری ازادی ها رو داشته باشن و ما ن ؟ چرا باید به اونا بیشتر اهمیت داد ؟D:
و هنوزم پاش هستم !

(01-02-2018، 21:03)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه لطف کنی جناب و نمونه هایی از این ازادی هایی که برای بانوان ذکر کردی و مدعی شدی که ازادیشون از پسرا بیشتره رو نام ببری؟

چرا میخوای با یه مرد سالار حرف بزنی ؟
بیخیال ....

بو این حرفت که میگی نباید به مرد ها اهمیت داد موافی نیستم عزیز جان داری میری بد تو فاز نژاد پرستی کل تو ارسال های قبل گفتم
بحث اینه بابا خوب داریم بد داریم
مرد خوب هم هست با وجود نامردا مرد هم هس کلی کمه 
دیدم کا میگم چون تو عمرم4تا مرد دیدم

اولی بابام که عاشقشم دیدم به خاطر من چه کار هایی کرده چه قدر از خود گذشتگی کرده تو دهن چند نفر کوبییده در عین حال در حق احدی نامردی نکرده چه نامردی هایی که در حقش شده رو دیده و دم نزده
2 یه جامعه شناسه
3 یه نویسنده ایرانیه مرتضی مودب پور پیشنهاد میکنم حتما اثارشو بخونی
و 4 یکی از دبیرامونه که بماند چه قد حرف های ناجور پش سرش زدن در صورتی که واقعا ادم خوبیه 
خود من چن بار بخ بد ترین شکل داشتم مسخرش میکردم و ااشو در میاوردم یهو دیدم داره نگا می کنه و یه لبخند زده و رد شدع و 
در حالی که کس دیگه ای بود میزد فکم هم خورد می کرد
و خیلی چیزای دیگه هم ازش دیدم که بماند

حرب من اینه همه رو با یه چوب نزن
اگه یه دختر ...ن..دس دلیل نمیشه همه دخترا خراب باشن

متوجهی
همونطور که دخترا خوب و بد دارن مردد هم خوب و بد دارن

علی رو فراموش کردی؟ (:

علی ابن ابی طالب ..

مَردی که تو خونش بود و زنش تو دستش شهید شد!

مردی که تمام غم و اندوهشو تو چاه داد میزد .. در حد که عرش خدا به لرزه در اومده بود!

جناب یکی دیگه از اشکالامون همینه مرده پرستیم انقد پی مرده ها رفتیم زنده هارو فراموش کردیم ایشون هر کی بودن دیگه از دنیا رفتن چرا زنده هارو در نیابیم
منتظریم که این زنده ها هم بمیرن تا در اینده ایند هم اسطوره کنیم و بکوبیم تو سر هم

ببین ایشون با خیلی های دیگه فرق دارن!
بریم دنبال آدم های زنده ای که مانند زنبور بی عسلن؟

اگه کسی در حیاتش اثر تاثیرگذاری نداشته باشه مطمئن باش در نبودش معروف نمیشه!

با همینایی که میمیرن و میرن ازشون درس بگیریم که چرا رفتن،چرا زحمت کشیدن و به کجا رسیدن...
جواب این سوال هارو پیدا کنی،دیگه نیاز نیست بری دنبال کسایی که زندن!

و اینم بدون،هرکسی اسطوره شدن بلد نیست!

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - bOoOoOy - 01-02-2018

:| تف یعنیا..

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - niiloofar - 01-02-2018

خوبید Telegh_00

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - امیر‌حسین - 01-02-2018

(01-02-2018، 21:25)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 21:18)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ÆMÆշЇÑζ

اگه سیره قرآنی در پیش بگیری همه چیز حل میشه!

هم تبعیض جنسیتی هم هر چیز دیگه!

کافیه دو دور قرآن رو با معنی و تفسیر بخونی،بعد میفهمی خدا چه برنامه ای به ما داده!  برنامه ای که زن از زیر سایه مردش بودن لذت میبره،برنامه ای که مرد از حس مردانگیش لذت میبره!

ولی صد حیف...

ما مرد سالاریم و متعصب با افکاری پوسیده داداش..
اونام فمنیست و روشن گرا و روشن فکر البته اگ ازجای دیگ این افکار انتقال پیدا نکنه..

هزاران تاسف ..

یه نگاهی به ظواهر غرب ...

((:

همش سرآبه! کسایی که رفتن اون وَر دارن میمیرن بیان اینوَر!

ظاهری بخوای نگاه کنی آره،خیلی زندگی خوبی هست اونجا! زن و مرد برابر عشق و حال میکنن .. 
اما...

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - saba 3 - 01-02-2018

(01-02-2018، 21:26)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 21:22)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 21:20)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 21:15)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 21:04)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی چیزا هست !
ولی با حرف زدن درست نمیشه !
خیلی از همجنسای ما ب ظاهر فمینیسم هستن و دنبال برابری جنسی ولی پاش ک بیوفته پشت مردا قایم میشن ....
ولی در خارج از کشور چون خودشون اعتراض کردن و اینو خواستن اعتراضاشون جواب داده و حالا این شکلی ان !
مردم ما هم باید خودشون ب این درجه از فکر کردن برسن و خودشون اعتراض کنن تا نتیجه بده ولی پس زمینه فکر هر زن ایرانی رو مرد سالاری پر کرده :|
ب جز من :/
من از بچگی از مردا خوشم نمیومد و ذهنیتم این بود ک چرا اونا باید یه سری ازادی ها رو داشته باشن و ما ن ؟ چرا باید به اونا بیشتر اهمیت داد ؟D:
و هنوزم پاش هستم !

چرا میخوای با یه مرد سالار حرف بزنی ؟
بیخیال ....

بو این حرفت که میگی نباید به مرد ها اهمیت داد موافی نیستم عزیز جان داری میری بد تو فاز نژاد پرستی کل تو ارسال های قبل گفتم
بحث اینه بابا خوب داریم بد داریم
مرد خوب هم هست با وجود نامردا مرد هم هس کلی کمه 
دیدم کا میگم چون تو عمرم4تا مرد دیدم

اولی بابام که عاشقشم دیدم به خاطر من چه کار هایی کرده چه قدر از خود گذشتگی کرده تو دهن چند نفر کوبییده در عین حال در حق احدی نامردی نکرده چه نامردی هایی که در حقش شده رو دیده و دم نزده
2 یه جامعه شناسه
3 یه نویسنده ایرانیه مرتضی مودب پور پیشنهاد میکنم حتما اثارشو بخونی
و 4 یکی از دبیرامونه که بماند چه قد حرف های ناجور پش سرش زدن در صورتی که واقعا ادم خوبیه 
خود من چن بار بخ بد ترین شکل داشتم مسخرش میکردم و ااشو در میاوردم یهو دیدم داره نگا می کنه و یه لبخند زده و رد شدع و 
در حالی که کس دیگه ای بود میزد فکم هم خورد می کرد
و خیلی چیزای دیگه هم ازش دیدم که بماند

حرب من اینه همه رو با یه چوب نزن
اگه یه دختر ...ن..دس دلیل نمیشه همه دخترا خراب باشن

متوجهی
همونطور که دخترا خوب و بد دارن مردد هم خوب و بد دارن

علی رو فراموش کردی؟ (:

علی ابن ابی طالب ..

مَردی که تو خونش بود و زنش تو دستش شهید شد!

مردی که تمام غم و اندوهشو تو چاه داد میزد .. در حد که عرش خدا به لرزه در اومده بود!

جناب یکی دیگه از اشکالامون همینه مرده پرستیم انقد پی مرده ها رفتیم زنده هارو فراموش کردیم ایشون هر کی بودن دیگه از دنیا رفتن چرا زنده هارو در نیابیم
منتظریم که این زنده ها هم بمیرن تا در اینده ایند هم اسطوره کنیم و بکوبیم تو سر هم

ببین ایشون با خیلی های دیگه فرق دارن!
بریم دنبال آدم های زنده ای که مانند زنبور بی عسلن؟

اگه کسی در نبود حیاتش اثر تاثیرگذاری نداشته باشه مطمئن باش در نبودش معروف نمیشه!

با همینایی که میمیرن و میرن ازشون درس بگیریم که چرا رفتن،چرا زحمت کشیدن و به کجا رسیدن...
جواب این سوال هارو پیدا کنی،دیگه نیاز نیست بری دنبال کسایی که زندن!

و اینم بدون،هرکسی اسطوره شدن بلد نیست!

جناب ماییم که اسطوره میسازیم یا رو تا زندس نیاز به حمایت داره چه قد نویسنده و شاعر داشتیم که تو زمانشون نفهمیدیمشون و وقتی مردن شروع به شیون کردیم و اسطوره سازی ولی چه فایده
یه مثاد بارز 
مث مرتضی پاشایی دیدی تا وقتی زنده بود هیچ کس نمیشماختش و امان از روزی که مرد تا یه ماه تمام همه پروفایل ها عکسش و جملاتش بود

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - Đęąđ.ğïřł - 01-02-2018

ماها مرده پرستیم ولاغیر

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - bOoOoOy - 01-02-2018

:| باور‌کنید ماها هممون حداقل ی ریشه عرب داریم 
:/ دوست باشید باهم‌ عرب و فارس نداره فرزندانم :>

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - saba 3 - 01-02-2018

بحث اونور ابو نکشین وسط که ماجراش جداس

میدونی کاش فقط قضیه به اینکه نفهمیدیمشون ختم میشد چه قد به خاطر عقایدشوم تو سرشون زدیم مسخرشون کردیم
خوردشوون کردیم...