انجمن های تخصصی  فلش خور
≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈ (/showthread.php?tid=290349)

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈ - BIG-DARK - 22-10-2020

(22-10-2020، 16:06)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 16:04):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره اره اوردوز البته 30 ثانیع اولش میاد کامل ندالودید

آها...
اهنگای ورژن چینیشونو گوش نکردی من تعجب میکنم چطور بدون لهجه آهنگ چینی میخونن/=

نه نکردم چطور مگه
مگه اینا کره ای نیستن چرا چینی

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈ - _sehun_ - 22-10-2020

(22-10-2020، 16:09):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 16:06)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آها...
اهنگای ورژن چینیشونو گوش نکردی من تعجب میکنم چطور بدون لهجه آهنگ چینی میخونن/=

نه نکردم چطور مگه

الان خودم دارم آبسشنو ورژن چینی گوش میدم
نه همشون کره ای نیستن اگه اون سه تا اعضایی که رفتن و حساب کنیم شیش تا کره ای شیش تا چینی

(22-10-2020، 16:10)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 16:09):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نکردم چطور مگه

نه همشون کره ای نیستن اگه اون سه تا اعضایی که رفتن و حساب کنیم شیش تا کره ای شیش تا چینی

اها
چینی؟؟ خوب اونایی که چینین لحجه دارن به بقیع هم یاد میدن!!

(22-10-2020، 16:11):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 16:10)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اها

آره چینی
حتما اینطوره ولی الان سه تا چینی داره نمیدونم چطور تنقد قشنگ میخونن و نمیدونم چینیا چطور انقد قشنگ کره ای میخونن/=

(22-10-2020، 16:12)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 16:11):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اها

آره چینی
حتما اینطوره ولی الان سه تا چینی داره نمیدونم چطور تنقد قشنگ میخونن و نمیدونم چینیا چطور انقد قشنگ کره ای میخونن/=
خو میگم که هر دو بهم میادن

(22-10-2020، 16:14):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 16:12)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره چینی

قانع نشدم Telegh_59
اصلا ولش چخبر؟

(22-10-2020، 16:20)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 16:14):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قانع نشدم Telegh_59
اصلا ولش چخبر؟
Big Grin
ها ولش سلمتی از تو از سهون بچه هات زنت

(22-10-2020، 16:22):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 16:20)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قانع نشدم Telegh_59
اصلا ولش چخبر؟
Big Grin

سهون که کلا خبری ازش ندارم/=
بچه عم که فقط 12 تا پسر دارم که ازوناعم خبر ندارم/=
زنمم که افلاینه

(22-10-2020، 16:23)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 16:22):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grin

زنمم که افلاینه
سهون هیچ
اون کره است
بچه هاتم همیطور
ولی زنت

(22-10-2020، 16:25):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 16:23)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنمم که افلاینه
سهون هیچ
اون کره است
بچه هاتم همیطور
ولی زنت

خب یه آهنگ جدیدی عکس جدیدی چیزی که نمیدن بیرون/=
زنم کاناداس