انجمن های تخصصی  فلش خور
[ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] (/showthread.php?tid=241037)

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - tyjtfhdhr - 18-08-2015

(18-08-2015، 18:54)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 18:51)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من قرار نیست با ی دختر تو این داستان بمونم:|
مخ همتون باید بزنم مث اینکه:/\
کی اصن همچین چیزی گفت -_-
من شادی نیستم اگه به همین سادگی کسی رو بپذیرم :-)
راستی اهورا گفت قراره من (وی) رو بکشم ^_^

فعلا ک زن دارم:|
یادم بیار بعدا مختو بزنم:||||

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - Apathetic - 18-08-2015

شما بسیار پر انرژی و بامزه هستید کسی که می داند چطور دیگران را بخنداند. هرگز فرصت ماجراجویی را از دست نمی دهید. گاهی اوقات به طرز غافلگیرانه ای به امور پایان می دهید که همه حیرت زده می شوند. همیشه با خودتان رو راست هستید. چیزهایی زیادی جزو علائق شما هستند و اگر متوجه شوید چیزی در حیطه علائق شماست، آرام نمی گیرید تا اطلاعات کافی در خصوص آن کسب کنید.

خب اون قدرام دور از من نیس !

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - امیررضا* - 18-08-2015

(18-08-2015، 18:55)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 18:52)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این اسپمه ایا؟
وا امیر از تو بعیده تو که مدیر بودی 0_0
ارسال عاری از متن یعنی شکلک و این جور چیزا اسپم ب حساب میاد :|
خخخ حافظه ی کوتاه مدت
(18-08-2015، 18:55)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 18:52)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 18:49)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 18:48)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 18:46)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(_-_)
-_-

اسپم تو اسپم :|

این اسپمه ایا؟

شکلک خالی اسپمه دیگه .

من مخالفم اینحا گفتگو هست

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ( lιεβ ) - 18-08-2015

(18-08-2015، 18:57)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مخالفم اینحا گفتگو هست

نه دیگه نمیشه ._. ..

باید با فرید حرف بزنی . :183:

(18-08-2015، 18:56)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بشم زن دوم ؟
عمرا باوووو ..
حالا این خانم اصیل زاده کی هس ؟ =)

1- شما بخشنده و سخاوتمند هستید. شما برای همیشه برای پیشرفت خود تلاش می کنید. شما ایده آل هایی بسیار بالاتر از حد افراد عادی دارید. برخی افراد ممکن است تصور کنند ارتباط با شما دشوار است اما برای شما بسیار آسان نیست که کسی باشید که هستید. شما بسیار تلاش می کنید و خودخواه نیستید. شما کار و تلاش می کنید چون پیشرفت برایتان مهم است. شما توانایی فوق العاده ای در دوست داشتن و عشق ورزیدن به دیگران دارید تا زمانی که آنها دل شما را نشکنند. اما حتی پس از اینکه آنها با شما چنین کنند، شما هنوز در دل دوستشان خواهید داشت. افراد کمی هستند که آن چنان که شایسته شماست، از شما بابت کارهایی که برایشان انجام داده اید، تشک می کنند.

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - τοxικ - 18-08-2015

:|
باو چی کار داشتی  شادی ؟

(18-08-2015، 18:59)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 18:56)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بشم زن دوم ؟
عمرا باوووو ..
حالا این خانم اصیل زاده کی هس ؟ =)
دوم،؟:|
ده دوازده هم:|
فک میکنی چرا نقشم اینطوریه:/\
پارسال تابستون..:/\
سوگند._.

(18-08-2015، 18:55)ϟ UnKNoWN ϟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله؟ ! :|
منو یادت میاد ؟  :ngh:
(18-08-2015، 18:57)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخ حافظه ی کوتاه مدت
عکس خیلی وقته از خودت ندادی :|
یکی بده ببینم چه جوری شدی .. بزرگ شدی یا نه ! ^_^

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - # αпGεʟ - 18-08-2015

8 - شما بسیار پر انرژی و بامزه هستید کسی که می داند چطور دیگران را بخنداند. هرگز فرصت ماجراجویی را از دست نمی دهید. گاهی اوقات به طرز غافلگیرانه ای به امور پایان می دهید که همه حیرت زده می شوند. همیشه با خودتان رو راست هستید. چیزهایی زیادی جزو علائق شما هستند و اگر متوجه شوید چیزی در حیطه علائق شماست، آرام نمی گیرید تا اطلاعات کافی در خصوص آن کسب کنید.