انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه 316 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه 316 (/showthread.php?tid=268455)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - niiloofar - 01-02-2018

(01-02-2018، 21:41)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 21:34)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امام رو با شاعر و نویسنده هم سطح نکن دوست عزیز..

مهم اینه که از ایشون اخلاق و صفات نیک بجا مونده ...
امیر هم همینو میگه..
میگه ما هم باید از این صفات تبعیت کنم ..

فقط به قول امیر , سراب قشنگیه جلوه اونور ..

هم سطح نکردم

دارم میگم هنوز هم کسایی هستن که حرفاشون از رو هقله از رو دلسوزیخ ولی داریم میکشیمشون 
خفشون میکنیم
خوردشون میکنیم

خارج خارج لا افغانستان هم میگن خارج 
منظور از خارج کشور با ثباتی مث سوءده نه اون امریکا
که با وجود حیوانی مثل ترامپ واره به فنا میره
اعریف از خارج بر میگرده بل اینکه ما داریم در مورد چه کشوری به عنوان خارج نام میبریم

ببخشید شما قبلا سیاستمدار بودین Exclamation

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - saba 3 - 01-02-2018

(01-02-2018، 21:38)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همانا از روح خودش برما دمید!

اون چیزی که برای انسان نیازه برای ما قرار داد،پس اگه بهش به طور درست بدون تحلیل رفتن برنامه ای که به ما داده خدا عمل کنیم،همه چیز لذت بخش میشه،حتی بیرون نرفتن از خونه بدون اجازه مرد!

البته شاید مسخره باشه،ولی خب اگه از اول مراحلش رو انجام بدی ، این به چیز لذت بخشی واستون میشه!

ولی خب تو کشور ما دین رو هم به نفع خودشون تغییر دادن...

یاعلی شب خوش

این حرفتو قبول دارم
شبت خوش
قصد توهین نداشتم 
یه بحث ساده و دوستانه بود
امیدوارم به دل نگیری

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 01-02-2018

اگه حجابِ عُ اون گیسِ بلند ک اصن تو تهران اِکیپی بیاین بیرون با سر باز ( ساختار شکنی ) کُنین ک همینجوری کارِتون دیده شه و تو جامعه چیز غیر عادی ای نباشه 
گفتم اِکیپی چون برای ی نفر سخته، نگاه ها به سمتت جلب میشه
هرچند تعریف حجاب روسری سر کردن نیس فقد |:

+کاری برای چیزایی ک میخواین میکنین؟

و در آخر ی کلام از اُستاد هیتلر ک میفرماید اگه از قانونی بدت میاد، سعی کن خودت ب جایی برسی ک بتونی تغیرش بدی
- با اندک تلخیص..

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - Đęąđ.ğïřł - 01-02-2018

اقایان خانم ها بیخیال بحث جالب تری هم هست که حرف بزنین راجبش

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ - 01-02-2018

(01-02-2018، 21:43)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 21:43)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آدم وقتی بعضی افکارو میشنوه دلش میخواد سرشو بکوبه تو دیوار
هر چند بازم ترجیح میدم سکوت کنم
بحث بین دو تا جبهه ای که کاملا نظرات مخالف دارن جز اعصاب خوردی هیچ نتیجه ای نداره
بیخیال..
شام چی درست کردی الهه ؟!

شام؟ O__o
شام چیه
شام نداریم ._.

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 01-02-2018

ای بابا نزاشتن تو صفحه قبلی حضور داشته باشیم |:

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - saba 3 - 01-02-2018

(01-02-2018، 21:43)niiloofar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 21:41)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 21:34)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر هم همینو میگه..

هم سطح نکردم

دارم میگم هنوز هم کسایی هستن که حرفاشون از رو هقله از رو دلسوزیخ ولی داریم میکشیمشون 
خفشون میکنیم
خوردشون میکنیم

اعریف از خارج بر میگرده بل اینکه ما داریم در مورد چه کشوری به عنوان خارج نام میبریم

مسخره داری میکنی منو؟

خب kaffe2

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - Đęąđ.ğïřł - 01-02-2018

(01-02-2018، 21:46)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا نزاشتن تو صفحه قبلی حضور داشته باشیم |:

خخخخخ نوشته بودم فقط توسپاس ها شرکت میکنی؟

(01-02-2018، 21:46)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-02-2018، 21:43)niiloofar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر هم همینو میگه..

هم سطح نکردم

خفشون میکنیم
خوردشون میکنیم

مسخره داری میکنی منو؟

نه دادا ادامه بده ....در حد سواله