انجمن های تخصصی  فلش خور
☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ (/showthread.php?tid=284374)

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - سهَ‌ند - 17-05-2020

پارسال همین موقع

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - sober - 17-05-2020

(17-05-2020، 23:35)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:32)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی کیکام قابل قبولنD:

*___*

شب بخیر Telegh_43

راستی چایی زیره خیلی خوبه
امپرازول یکی از قوی ترین قرصهای معده ست اما روی کسی که می شناختم تاثیر نداشت اما زیره واقعا اثر کرد

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - Sirvan10_a - 17-05-2020

(17-05-2020، 23:37)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*SIRVAN*
جستجو زدم
فردا میام درستش می کنم

واقعا ممنون
فقط یه سوال منو بخشیدین؟

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - Jack Daniel'ѕ - 17-05-2020

(17-05-2020، 23:38)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پارسال همین موقع

A white, black hair boy collecting music bands and fool around with school

(17-05-2020، 23:39)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:37)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جستجو زدم
فردا میام درستش می کنم

واقعا ممنون
فقط یه سوال منو بخشیدین؟
خواهش می کنم
انقدر برام مهم نبود که ناراحت شم
بیشتر عصبی بودم تا ناراحت

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - Jack Daniel'ѕ - 17-05-2020

(17-05-2020، 23:39)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امپرازول یکی از قوی ترین قرصهای معده ست اما روی کسی که می شناختم تاثیر نداشت اما زیره واقعا اثر کرد

از دمنوشا بهتره قطعا :| دمت گرم

(17-05-2020، 23:38)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:36)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:34)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:33)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:27)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم یک کلمه از گوسفند قربونیه زیر پای عروس:/
یعنی تو منو وقته شام میخوری وای باعث افتخاره.10

به نظر خودم سینه راستمو بخور چون گوشتش تازست.

هر چی باشم گوسفنده خوبی برای قربونی هستم 14

عروس ک من نیستم .. عروس عاقا محمده ..
اگرم قابل دونسته باشن و دعوتم کرده باشن ..
من اصلا ن گوشت گوسفندو میخورم ن کله پاچشو
نههههههه
من این همه پرورش اندام رفتم اخرش محمد منو بخره نمیخام.

من از کله پاچه متنفرم یعنی چندشم میشه
ولی گوشت گوسفند فقط نرمش برای کباب و قرمه سبزی

واا .. عاقا محمد ب این خوبی گوسفند عزیز!
خیلی هم دلت بخواد..
من اصلا هیچیشو نمیخورم
من فقط گوشتمو به هویجا میدم نه خرگوشا دندوناشون تیزه 14.

اوکی تو چی دوس داری رفیقت که عاشق ابنبات و کالباسه تو چی؟

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - لــــــــــⓘلی - 17-05-2020

(17-05-2020، 23:42)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:38)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:36)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:34)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:33)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی تو منو وقته شام میخوری وای باعث افتخاره.10

به نظر خودم سینه راستمو بخور چون گوشتش تازست.

هر چی باشم گوسفنده خوبی برای قربونی هستم 14

عروس ک من نیستم .. عروس عاقا محمده ..
اگرم قابل دونسته باشن و دعوتم کرده باشن ..
من اصلا ن گوشت گوسفندو میخورم ن کله پاچشو
نههههههه
من این همه پرورش اندام رفتم اخرش محمد منو بخره نمیخام.

من از کله پاچه متنفرم یعنی چندشم میشه
ولی گوشت گوسفند فقط نرمش برای کباب و قرمه سبزی

واا .. عاقا محمد ب این خوبی گوسفند عزیز!
خیلی هم دلت بخواد..
من اصلا هیچیشو نمیخورم
من فقط گوشتمو به هویجا میدم نه خرگوشا دندوناشون تیزه 14.

اوکی تو چی دوس داری رفیقت که عاشق ابنبات و کالباسه تو چی؟

فضول بی عدب Dodgy

(17-05-2020، 23:41)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:39)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از دمنوشا بهتره قطعا :| دمت گرم

آره از دمنوش خیلی بهتره و زیره رو کم بریز

(17-05-2020، 23:41)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:39)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جستجو زدم
فردا میام درستش می کنم

واقعا ممنون
فقط یه سوال منو بخشیدین؟
خواهش می کنم
انقدر برام مهم نبود که ناراحت شم
بیشتر عصبی بودم تا ناراحت
بازم ممنون ببخشید دیگه.

خودم اعصاب نداشتم نارحتیمو سر شما خالی کردم
عصر زنگ زده بودم خونه فهمیدم بابام موتورمو فروخته دیگه قاطی کرده بودم زده بودم به سیم اخر بازم ببخشید.

راستی به امشب رو دیر بخوابید توی 200 نسخه بعدی رو بزنید ممنون

البته هر جور راحتید