انجمن های تخصصی  فلش خور
≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈ (/showthread.php?tid=290349)

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈ - جاویدم - 22-10-2020

(22-10-2020، 20:32)من یه دخترمم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 20:30)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا چرا تغییری نداره ):
میخوای شمارتو بده چندتا فیلم فان بفرستم شاد شی :/

اصن مگه میدونی چمه؟؟؟؟؟
اوووووو شماره میخوای چششششششم
احتمال دادم سوال شخصی باشه واسه همین نپرسیدم. اگه مورد نداره بپرسم :/

افرین. فقط اینجا نفرست که ممکنه به دردسر بیوفتی. بفرست تو پی‌ویTelegh_42

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈ - _Strawberry_ - 22-10-2020

(22-10-2020، 12:56)من یه دخترمم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی این فسقلیا اینقدر شاخ شدن؟؟؟؟؟؟؟
شما مگه چند سالتونه که اینقدر عشق و شکست عشقی خوردین؟؟؟؟
(21-10-2020، 13:37)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جزء این دلخوشیه دیگه ای ندارم
اینکه هروزباخیال عشقم زنده ام
بافکرکردن به اون تمام غصه هام ازیادم میره

همه چی به سن نیس بعضی ازمادخترازودبزرگ میشم
تورونمیدونم ولی واسع من به قلبوجسمم
سن برام مهم نی
دل دیگه حواسش به سن نیس یهوعاشق میشه یهوعاشق میکنه

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈ - من یه دخترمم - 22-10-2020

(22-10-2020، 20:35)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 20:32)من یه دخترمم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن مگه میدونی چمه؟؟؟؟؟
اوووووو شماره میخوای چششششششم

اهوک سو استفاده گر شماره می خوای
اصن تو کی هستی چی هستی کجا هستی چرا هستی
هیچی ازت نمیدونم شماره هم بدم
البته
فقط میدونم که جاویدی و این خیلی جالبه

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈ - جاویدم - 22-10-2020

(22-10-2020، 20:43)من یه دخترمم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 20:35)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته

نگو که جدی رفتی !
اگه بدونی به معنای واقعیش جاویدم قضیه برات جالب‌تر میشه :/

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈ - لــــــــــⓘلی - 22-10-2020

(22-10-2020، 20:31)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿
وات فاخ/= سه تا؟

اخه حساب کردم سه تان ):

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈ - من یه دخترمم - 22-10-2020

(22-10-2020، 20:46)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 20:43)من یه دخترمم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته

نگو که جدی رفتی !
اگه بدونی به معنای واقعیش جاویدم قضیه برات جالب‌تر میشه :/

جدی کجا رفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هااااا جدی گرفتم Big Grin معلومه که ن
تجربه ثابت کرده اونایی که به یه بهونه ای میخوان شماره بگیرن به همون بهونه از هزار تا دیگه هم شماره گرفتن

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈ - کــــــــــⓐرمَن - 22-10-2020

(22-10-2020، 20:52)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 20:31)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿
وات فاخ/= سه تا؟

اخه حساب کردم سه تان ):

اما چطوری؟o_O

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈ - لــــــــــⓘلی - 22-10-2020

(22-10-2020، 20:53)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 20:52)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه حساب کردم سه تان ):

اما چطوری؟o_O

عامم ی طوری D: :/

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈ - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 22-10-2020

(22-10-2020، 20:00)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 19:55)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی معرفتم مث اینکه
شما باش (:

عا عا عا ماشالا

والا از اخرین باری ک کنکور قبول شدم دیگ رفتی
ماعم گفتیم مزاحم جنگل و کوا و دشت و دریاتون نشیم(:
ب هرحال شما بگو بی معرفت
? Who's care?

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈ - کــــــــــⓐرمَن - 22-10-2020

(22-10-2020، 20:54)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 20:53)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما چطوری؟o_O

عامم ی طوری D: :/

باید بگی/=