انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ (/showthread.php?tid=296488)

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 22-04-2021

(22-04-2021، 14:58)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2021، 14:58)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب...

ببین چه عشقی انلاین شده ^^
بالاخره قراره برم بیرون@سوت

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - *VENUS* - 22-04-2021

(22-04-2021، 15:00)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2021، 14:58)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین چه عشقی انلاین شده ^^

نه تورو خدا >.<
نرو بیرون
اگه مریض‌ بشی چی
خیلی مواظب خودت باش

(22-04-2021، 15:01)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2021، 15:00)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه تورو خدا >.<
نرو بیرون
اگه مریض‌ بشی چی
خیلی مواظب خودت باش
دارم میرم خونه مامان بزرگم
دلم براشون تنگ شده بود
زیاد دور نیست
و خوشبختانه سالم سالمن^^

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Волшебник - 22-04-2021

سخت؟ وحشتناکه -_-
من اصلا نمیتونم تمرکز کنم
اصلا نمیفهمم استاد چی میگه
یعنی فوری حواسم پرت میشه . یهو به خودم میام میبینم نیم ساعت از کلاس رفت .__.
تو چی میخونی ؟

بله همینطوره !
معمار ، واقعا سخته ._.
چطور پیش خانواده درس میخونی؟ اذیت نمیشی؟

(22-04-2021، 15:02)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2021، 15:01)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه تورو خدا >.<
نرو بیرون
اگه مریض‌ بشی چی
خیلی مواظب خودت باش
دلم براشون تنگ شده بود
زیاد دور نیست
و خوشبختانه سالم سالمن^^
اهاااا
خوب پس ^^ کلییی خوش بگذره
مواظب خودت باش >.<
منم دلم واسه مامان بزرگ بابا بزرگم یه ذره شده
نمیدونم کی میتونم برم ببینمشون

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Emmɑ - 22-04-2021

@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
از اون بالا کفتر می آید یک دانه دختر می آید.
شما چرا سین میکنی جواب نمیدی میمون شوتوری؟

(22-04-2021، 15:02)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سخت؟ وحشتناکه -_-
من اصلا نمیتونم تمرکز کنم
اصلا نمیفهمم استاد چی میگه
یعنی فوری حواسم پرت میشه . یهو به خودم میام میبینم نیم ساعت از کلاس رفت .__.
تو چی میخونی ؟

بله همینطوره !
معمار ، واقعا سخته ._.
عه معماری میخونی ؟ خواهر‌ منم معماریه
اذیت؟؟ هه ! ._.
هر روز میمیرم و دوباره زنده میشم
واقعا از یه سنی به بعد زندگی کردن با خانواده شکنجه ست . کار درستو تو کردی واقعا

(22-04-2021، 15:03)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2021، 15:02)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم براشون تنگ شده بود
زیاد دور نیست
و خوشبختانه سالم سالمن^^
اهاااا
مواظب خودت باش >.<
مرسی دخترک♡
هستم
به زودی امیدوارم خلاص شیم از شر این بیماری(فقط امیدوارم امتحان حضوری نداشته باشیم چون در این صورت مجبورم برم یه مدرسه دیگه چون در اولین فرصت اخراج میشم)

(22-04-2021، 15:06)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2021، 15:03)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهاااا
مواظب خودت باش >.<
مرسی دخترک♡
هستم
به زودی امیدوارم خلاص شیم از شر این بیماری(فقط امیدوارم امتحان حضوری نداشته باشیم چون در این صورت مجبورم برم یه مدرسه دیگه چون در اولین فرصت اخراج میشم)

چی؟! .___. اخراج ؟! چی ؟

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Волшебник - 22-04-2021

(22-04-2021، 15:05)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2021، 15:02)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله همینطوره !
معمار ، واقعا سخته ._.
عه معماری میخونی ؟ خواهر‌ منم معماریه
اذیت؟؟ هه ! ._.
هر روز میمیرم و دوباره زنده میشم
واقعا از یه سنی به بعد زندگی کردن با خانواده شکنجه ست . کار درستو تو کردی واقعا

چه باحال !
دقیقا
سر و صدا نمیذاره روی درس تمرکز کنیم !
سختی هایی هم داره ، مثلا باید خودت آشپزی کنی ._. !