انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ (/showthread.php?tid=280009)

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - red_Queen - 24-03-2020

(24-03-2020، 23:42)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2020، 23:36)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2020، 23:27)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تنهام مردم¿
اخر هر به اصطلاح عشقی جداییه...
از اون جدا شدی...تنها تر شدی اونوقت میخوای چیکار کنی¿

اگه عشقش واقعی باشه چی؟؟؟

عشق واقعی مال الان نیست
نمیدونمم...ولی خب دونستنش بهتره
تقریبا هممون توی دوران بلوغیم و تمایل داریم به جنس مخالف
البته دست خودمون نیست
عشق واقعی مال بالای بیست و دو سه ساله
اینا همش بچه بازیه
عشق واقعی مال زمانیه ک به خاطر از بین بردن تمایلات جنسیت با یکی دوست نشده باشی
دیگه بیشتر از این نمیتونم بحثو باز کنم امیدوارم فهمیده باشی

دقیقا
حرفت کاملا درسته

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - Ɗєя_Mσηɗ - 24-03-2020

(24-03-2020، 23:51)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2020، 23:50)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه هااااااااااااااااااااااااااا Angry

چیه؟

بحث داغ شده بهمش نزن

با این حرفت به شدتتتت موافقمممم

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 24-03-2020

دارم یه آهنگ گوش میدم که داره بهم امید میده......

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - *Aɴѕel* - 24-03-2020

بچه ها میشه سئوالای منو تو
صندلی داغ
بگید من برای خودم الان جواب بدم
شاید بعدا نتونم

خداااااااااااااااااااااااااا بدید دیگه دهنم کف کرددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - لــــــــــⓘلی - 24-03-2020

(24-03-2020، 23:52)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجا بودیم؟

آها دنبال یه عشق پاکم  Undecided

Undecided Undecided
عشق مسخره بازی نیست ک بگردی تا بلاخره پیدا شه
عشق باید ب وجود بیاد

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 24-03-2020

(24-03-2020، 23:54)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صندلی داغ
شاید بعدا نتونم

خداااااااااااااااااااااااااا بدید دیگه دهنم کف کرددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

باشه یه لیست مخصوص پنجاه و دو تایی بهت میدم.....

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - *Aɴѕel* - 24-03-2020

(24-03-2020، 23:55)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2020، 23:54)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صندلی داغ
شاید بعدا نتونم

باشه یه لیست مخصوص پنجاه و دو تایی بهت میدم.....

بده

(24-03-2020، 23:50)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفس بله حاضرم توی سختی باهاش بمونم اینجا فقط من عاشق دل سوختم کسی از عشق حرف بزنه که واقعا معنی عشقو درک

تو میفهمی 11 سال یعنی چی میفهمی بری عروسی عشق یعنی چی تو میفهمی خودکشی چیه تو می فهمی 1 ماه توی یه اتاق تنها باشی یعنی چی

نفس ببخشید اینطوری حرف میزنم ولی فقط من همه اینارو تجربه کردم نه تو

سیروان چرا نمی فهمی تو هنوز سنت خیلی کمه
بلوغ فکری نداری
نه من نه تو
چرا فکر میکنی تجربه نکردم
تو هیچی از گذشته ی من نمیدونی پس نگو تجربه نکردم
تجربه کردم که دارم اینارو بهت میگم

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - Sirvan10_a - 24-03-2020

نفس جوابه پیام اول ص 89 رو بده

(24-03-2020، 23:50)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دنبال عشق پاکم :-|

صدارا جان لطفا دنبال عشق نباش اونم تو این سن
ضربه میخوری