انجمن های تخصصی  فلش خور
[ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] (/showthread.php?tid=241037)

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - esiesi - 18-08-2015

(18-08-2015، 19:29)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

SLM ._. 

7 صبح تا 8 شب ._. 13 ساعت کـار ِ بی وقفـ, رو لـودر .-. 

130 تومان دادم کولر ِ لـودرمـو گاز زدم دو روز پیش -_- امروز ظهر یهـو صدا کرد گازش خالی شُد .. دو روزم کار نکرد آشغال -__- 

به به به
استاد ایمان
رقص با استاد ملیکا خوش گذشت؟؟؟؟؟ ;q

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd - 18-08-2015

(18-08-2015، 19:32)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرهنگ لغت مامانم:
این آشغالا ک میمالی ب خودت=لوازم آرایش.
این آشغاله ک شب وروز دستته=گوشیم.
این آشغال ک همش سرت توشه=لب تاپ.
این آشغالا ک میخوری=قره قروت و لواشک و پاستیل
این آشغال دونی=اتاقم
آشغال=خودم :|
این آشغالی ک دلت پیشش گیره :| =منظورش آقامونه ^-^

مال مامان من
طویله: اتاق
زهرمار: گوشیم
لندهور: خودم

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - # αпGεʟ - 18-08-2015

(18-08-2015، 19:34)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 19:32)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرهنگ لغت مامانم:
این آشغال دونی=اتاقم

مال مامان من
چه عجیب غریب :||||

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ḲℑℳℐÅ - 18-08-2015

فرهنگ لغت مامانم:
این آشغال دونی=اتاقم
آقاتون کیه؟ Big Grin

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - FARID.SHOMPET - 18-08-2015

(18-08-2015، 19:18)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 19:14)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ها  Huh
من ادم بدی هستم نه ؟  p336 
به نظرت من بی انصافم ؟ یا دروغگو ؟  p336 
نظرت چیه ؟ راستش رو بگو !
احسان رو که دیدم یادم اومد ..  p336
من هیچ قضاوتی دربارت ندارم 

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - # αпGεʟ - 18-08-2015

(18-08-2015، 19:35)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرهنگ لغت مامانم:
این آشغال دونی=اتاقم
آقاتون کیه؟ Big Grin
یکیه دیگه :cool:

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd - 18-08-2015

(18-08-2015، 19:35)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 19:34)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرهنگ لغت مامانم:
این آشغال دونی=اتاقم

مال مامان من
چه عجیب غریب :||||

مادر اصد دیگر
بیا پی وی پاری

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ( lιεβ ) - 18-08-2015

7- شما همیشه کارهای مهمی برای انجام دادن دارید. شما به دیگران توجه دارید و برای هر چیزی جز خودتان زمان صرف می کنید. شما فردی بسیار احساساتی هستید و خانواده و دوستان برای شما بسیار مهم هستند و هر کاری برای آنها می کنید. چه چیز زندگی شما را رنگارنگ تر و لذت بخش تر خواهد نمود؟ گرچه زندگی به شما عناوینی مانند مادر، پدر، همسر، معلم، مدیر و ... داده است اما به خاطر داشته باشید زندگی شما هنوز متعلق به خود شماست. هم اکنون تصمیم بگیرید که آینده شما به چطوری باشد؟ اینکه بخواهید چیزهایی فوق العاده در زندگیتان رخ دهد، کامل منطقی و معقول است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=227289

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ḲℑℳℐÅ - 18-08-2015

(18-08-2015، 19:37)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 19:35)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرهنگ لغت مامانم:
این آشغال دونی=اتاقم
آقاتون کیه؟ Big Grin
یکیه دیگه :cool:
اسم شریفشون؟ Big Grin

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ~ُُBön َBáŠŦ~ - 18-08-2015

(18-08-2015، 19:33)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2015، 19:29)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

SLM ._. 

7 صبح تا 8 شب ._. 13 ساعت کـار ِ بی وقفـ, رو لـودر .-. 

130 تومان دادم کولر ِ لـودرمـو گاز زدم دو روز پیش -_- امروز ظهر یهـو صدا کرد گازش خالی شُد .. دو روزم کار نکرد آشغال -__- 

به به به
استاد ایمان
رقص با استاد ملیکا خوش گذشت؟؟؟؟؟ ;q

عـاقـا جـات خـالی .. 

یه چـی در گـوشِت میگـم ب کسی نگـو ._. 

استـاد در هنگـام رقص منو شب به اتـآقش دعـوت کـرد ((((:: بـ کسـ,__ نگیـا D;