انجمن های تخصصی  فلش خور
ازبین بهترین بازیکنان جهان کدومش بهتره؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: زباله دان (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=37)
+--- انجمن: زباله دان موضوع ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: ازبین بهترین بازیکنان جهان کدومش بهتره؟ (/showthread.php?tid=241012)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: ازبین بهترین بازیکنان جهان کدومش بهتره؟ - KING ERFAN ╬ - 14-08-2015

(14-08-2015، 22:30)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-08-2015، 22:26)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-08-2015، 22:24)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-08-2015، 22:18)زینب طلا74 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-08-2015، 22:15)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خیلی کم بی کیفیت میگم
(آره تو که راس میگی)
معلوه راس میگم... اخه تو مگه منو میشناسی؟

(14-08-2015، 22:17)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-08-2015، 22:15)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خیلی کم بی کیفیت میگم

میگم بی کیفیت دوست عزیز چون تو داری یه مدافعو با یه مهاجم نوک مقایسه میکنی

دارم بهترینا رو مقایسه میکنم .مگه بهترینا فقط تو حمله هستن؟نمیتونم که باید همه رو بزارم

الان ینی داوید لوییز از هازارد بهتره؟

الان مشکل تو هازارده؟

مشکل من خیلی چیزاس ولی کار زیاد دارم حوصله توضیح ندارم داداش گلم 

بگو اشکالی ندارم که بگم...نمیتونم کل دنیارو بذارم که...18 نفر گذاشتم خواستم بعضیارو بذارم گفتم اینا قوی نیستن.من کساییو گذاشتم که الان داغ هستن
و تو اوج شهرت هستن

RE: ازبین بهترین بازیکنان جهان کدومش بهتره؟ - مانیا مانیا - 08-09-2015

کلا بازی مسی رو دوس دارم ولی رونالدو جذابه.

RE: ازبین بهترین بازیکنان جهان کدومش بهتره؟ - آرالیا - 08-09-2015

مسلمــــــــــــــــــا عقشم نیمــــــــــــآر

RE: ازبین بهترین بازیکنان جهان کدومش بهتره؟ - KING ERFAN ╬ - 08-09-2015

(08-09-2015، 15:22)مانیا مانیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب بدیه رئالیا اینه که بهجای دیدن فوتبال خوب به هیکل و قیافه توجه دارن. به جای دیدن توپ طلاهای مسی گوشواره های رونالدورو میبینن

RE: ازبین بهترین بازیکنان جهان کدومش بهتره؟ - مانیا مانیا - 08-09-2015

من طرفدار مسی هستم ولی از هیکل رونالدو هم خوشم میاد.

RE: ازبین بهترین بازیکنان جهان کدومش بهتره؟ - حسن CR7 - 08-09-2015

عاقا نامرديه! پس خامس رودريگز كو؟
من اول سلطان رونالدو بعد خامس و بعد بيل

(08-09-2015، 17:00)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2015، 15:22)مانیا مانیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب بدیه رئالیا اینه که بهجای دیدن فوتبال خوب به هیکل و قیافه توجه دارن. به جای دیدن توپ طلاهای مسی گوشواره های رونالدورو میبینن

هر وقت مسي تونست يه گل سر زيبا بزنه بيا تا حرف بزنيم! Big Grin

(08-09-2015، 19:16)خسن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2015، 17:00)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2015، 15:22)مانیا مانیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحث زیبای گل نیست بحث تعداد گله

RE: ازبین بهترین بازیکنان جهان کدومش بهتره؟ - حسن CR7 - 08-09-2015

(08-09-2015، 19:19)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2015، 19:16)خسن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو رونالدو كه فصل قبل 61 گل زد كه! :cool:

(08-09-2015، 19:20)خسن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2015، 19:19)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو رونالدو كه فصل قبل 61 گل زد كه! :cool:

خودت می گی فصل قبل. آمار این فصلو نداری؟ بعدشم من دارم کل گلا رو می گم این عکسو ببین:

ازبین بهترین بازیکنان جهان کدومش بهتره؟ 2

RE: ازبین بهترین بازیکنان جهان کدومش بهتره؟ - افسرده3 - 09-09-2015

مسيييييييييييي

نيمار خوبه